Skocz do zawartości

beGM RFA 2019


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, RonnieArtestics napisał:

edit: teraz doczytałem ze piszemy tylko jak zrezygnujemy, no to mam nadzieje ze pozwolicie mi zrezygnować z wanamakera

Z niego możesz zrezygnować w każdej chwili. 

30 minut temu, karpik napisał:

Mavs oferują QO Delonowi Wrightowi.

Nie rozumiem co mam zrobić z moimi two-way. Ci gracze nie mają żadnego TO, bo jest to niezgodne z CBA.

Ustaliliśmy przecież, że jeszcze ten rok dopuszczamy 2 rok przy two-wayach nie z draftu. A cap hold wpisałem według CBA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Z niego możesz zrezygnować w każdej chwili. 

Ustaliliśmy przecież, że jeszcze ten rok dopuszczamy 2 rok przy two-wayach nie z draftu. A cap hold wpisałem według CBA 

No tak, ale te kontrakty nie zawierają TO, bo nie mogą. Ja mogę tych graczy jedynie zwolnić z two-way.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ozzy110 napisał:

Czas na decyzję do 30 czerwca do 23:59:59 ;)

 

20 minut temu, kungfubestia napisał:

Daje QO Zubacowi

Decyzje co do reszty podejmę później, edytuje tego posta i oznaczę wtedy Ozziego żeby edycja nie uciekła:) 

 

To wtedy już na spokojnie podczas free agency

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

zapraszam do regulaminu

Regulamin został zmieniony po podpisaniu z moimi graczami two way dwuletnich umów, potem ktoś zmienił mi ten drugi rok na TO, co jest niezgodne z CBA. Prawo nie działa wstecz i ktoś tu za bardzo miesza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, karpik napisał:

Regulamin został zmieniony po podpisaniu z moimi graczami two way dwuletnich umów, potem ktoś zmienił mi ten drugi rok na TO, co jest niezgodne z CBA. Prawo nie działa wstecz i ktoś tu za bardzo miesza. 

To była wyjątkowa sytuacja po zapoznaniu się ze sprawą 2nd rounderów.

To jest ostatni rok możliwości wyboru, przestań szukać problemu tam gdzie go nie ma, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

To była wyjątkowa sytuacja po zapoznaniu się ze sprawą 2nd rounderów.

To jest ostatni rok możliwości wyboru, przestań szukać problemu tam gdzie go nie ma, proszę.

Ale ja się w tym po prostu pogubiłem i nie wiem o co chodzi. Mam podjąć chyba co do moich two-wayów jakąś decyzję choć mam ich normalnie pod kontraktem i nie kumam o czym mam tu decydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Ale ja się w tym po prostu pogubiłem i nie wiem o co chodzi. Mam podjąć chyba co do moich two-wayów jakąś decyzję choć mam ich normalnie pod kontraktem i nie kumam o czym mam tu decydować.

Masz zdecydować czy chcesz ich dalej trzymać na drugim roku kontraktu two-way, ostatnia taka szansa dla graczy undrafted. Od przyszłego sezonu tylko roczne umowy i nikt Cię nie zapyta o zdanie :)

Z sensu zdania rozumiem jednak, że obu zatrzymujesz, bo nie widzisz podstaw by ich zrzucać teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Principe napisał:

Czyli rozumiem, że z gapiostwa i nie zrezygnowania z QO dla Poythressa żadne konsekwencje finansowe mnie nie czekają? 

Jak chcesz to Poythress zostaje na 2 roku two-waya

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MarcusCamby napisał:

Masz zdecydować czy chcesz ich dalej trzymać na drugim roku kontraktu two-way, ostatnia taka szansa dla graczy undrafted. Od przyszłego sezonu tylko roczne umowy i nikt Cię nie zapyta o zdanie :)

Z sensu zdania rozumiem jednak, że obu zatrzymujesz, bo nie widzisz podstaw by ich zrzucać teraz :)

No dokładnie. Zrzucić ich mogę przecież w każdym momencie i jest od tego w razie czego tego nawet inny temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

No dokładnie. Zrzucić ich mogę przecież w każdym momencie i jest od tego w razie czego tego nawet inny temat :)

Albo ozzy się zakręcił albo ja go wprowadziłem w błąd, gdy zacząłem te RFA dopisywać do waszych two-way wziętych w wężyku. Alonzo jednak przytomnie zauważył, że ta zmiana jest dopiero od nadchodzącego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Albo ozzy się zakręcił albo ja go wprowadziłem w błąd, gdy zacząłem te RFA dopisywać do waszych two-way wziętych w wężyku. Alonzo jednak przytomnie zauważył, że ta zmiana jest dopiero od nadchodzącego sezonu.

To ja przywracam tych którzy mieli 2 rok a z których nie zrezygnowano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.