Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2019/2020


Araggorn

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, julekstep napisał:

ależ się zrobił na tym forum mit o "dwóch dobrych miesiącach DLO"

To nie tak.

On po prostu zagrał te dwa miesiące na poziomie na jakim miał grać już dawno temu, no ale zdrowie, transfer itede itepe.

Później nie pokazał nic szczególnego za co można by go było nazywać pełnoprawnym allstarem. A w PO to już w ogóle. 

I teraz tak. W GSW albo go system uratuje, albo znów będzie zwalanie winy na to, że "transfer". Swoją drogą to nie dziwne, że niby taki wow future ss w 4 lata jest już w trzecim klubie? A pewnie do allstar brake będzie w czwartym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ignazz napisał:

@january dobry fit ten DLO dla Bulls?

jak jest Sato i ZLV to absolutnie bez sensu

Godzinę temu, josephnba napisał:

Z laurim mam taki problem że on wolno się rozwija, i nie widzę w nim lidera poważnego po teamu 

Fajnie rokuje ale to chyba nie bed5ta półka jaką zakładaliśmy

dokładnie tak należy to ująć, dobry roles to jego max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie roles, o raczej trzeci gracz w składzie. Z zadatkami na okolicznościowe występy w ASG 

Bardzo chłopaka lubię, chyba nawet najbardziej z obecnego rosteru, ale nie widzę w nim lidera ciągnącego Bulls do PO i robiącego tam różnicę

 

Poza tym Czech nie jest żadną przeszkodą dla Russella. To tylko roles właśnie

A jeśli ja miałbym kogoś oddać za Dlo to wolałbym LaVinea, bo współpraca DiAngelo-Lauri to by mogło być właśnie TO!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Poza tym Czech nie jest żadną przeszkodą dla Russella. To tylko roles właśnie

spoko a wtedy co z Cobym, bo przyspawać któregoś to absurd

2 godziny temu, josephnba napisał:

Myślę że nie roles, o raczej trzeci gracz w składzie. Z zadatkami na okolicznościowe występy w ASG 

Bardzo chłopaka lubię, chyba nawet najbardziej z obecnego rosteru, ale nie widzę w nim lidera ciągnącego Bulls do PO i robiącego tam różnicę

w takim zestawie Bulls to chyba nawet Otto powinien być lepszy a teraz jest znacząco lepszy 

2 godziny temu, josephnba napisał:

A jeśli ja miałbym kogoś oddać za Dlo to wolałbym LaVinea, bo współpraca DiAngelo-Lauri to by mogło być właśnie TO!

LaVine nie jest dużo gorszy od niego a trzeba by sporo dopłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, julekstep napisał:

ależ się zrobił na tym forum mit o "dwóch dobrych miesiącach DLO"

Nie dwóch, tylko 1,5... ;)

16 godzin temu, julekstep napisał:

kolo w przekroju całego sezonu był bardzo spoko*

@julekstep ale spoko to on bywał już w 1/2 sezonie w Lakers - tyle, że spoko nie oznaczało postępu o którym niektórzy trąbili (wielu "pod wpływem" euforii Januarego).

Najgorsze w tym wszystkim było to, że zrobiono z niego All-Stara, na którego nie zasługiwał - przez co oczekiwanie jego krytyków było, aby grał jak All-star/max player, a nie "spoko" czy "bardzo spoko".

Z tego powodu mało ludzi zauważyło co naprawdę poprawił - czyli rozegranie (o którym piszę od dawna i za to należą mu się pochwały), a nie rzut (na którym wielu się skupiało czy obronę), który przez złe decyzje ceglił na potęgę (za wyjątkiem tego 1,5 m-ca).

Teraz zobaczymy jak w poniekąd idealnym systemie dla niego, z 2 (3?) all-starami u boku będzie grał i czy w końcu poprawi decision making/shot selection i obronę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, dannygd napisał:

Najgorsze w tym wszystkim było to, że zrobiono z niego All-Stara, na którego nie zasługiwał - przez co oczekiwanie jego krytyków było, aby grał jak All-star/max player, a nie "spoko" czy "bardzo spoko".

Jesli ktos nie wie jak traktowac replacement ASG guarda ze wschodu to nie moj problem. Tam przeciez potrafili Dragica upchnac.

Wiadomka, ze january pisal o nim troche rzeczy z kapelusza (jak o kazdym kogo ma w tej forumowej gierce), ale mam wrazenie ze ludzie na forum wyolbrzymiali jego teksty do absurdalnego poziomu. Dziwnym trafem zazwyczaj byli to inno gracze tej forumowej gierki, dla ktorych osmieszanie rywala zapewne jest jednym z punktow na agendzie.

W ten sposob DLO stal sie jednym z mniej docenianych grajkow na forum (chociaz wyniki fluberoankiet pokazuja, ze ci cichsi userzy na szczescie nie dali sie nabrac na te machloje).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, julekstep napisał:

Jesli ktos nie wie jak traktowac replacement ASG guarda ze wschodu to nie moj problem. Tam przeciez potrafili Dragica upchnac.

Wiadomka, ze january pisal o nim troche rzeczy z kapelusza (jak o kazdym kogo ma w tej forumowej gierce), ale mam wrazenie ze ludzie na forum wyolbrzymiali jego teksty do absurdalnego poziomu. Dziwnym trafem zazwyczaj byli to inno gracze tej forumowej gierki, dla ktorych osmieszanie rywala zapewne jest jednym z punktow na agendzie.

W ten sposob DLO stal sie jednym z mniej docenianych grajkow na forum (chociaz wyniki fluberoankiet pokazuja, ze ci cichsi userzy na szczescie nie dali sie nabrac na te machloje).

Podsumuję to tylko w jeden sposób.

Jutro punkt 22:00! 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

W ten sposob DLO stal sie jednym z mniej docenianych grajkow na forum (chociaz wyniki fluberoankiet pokazuja, ze ci cichsi userzy na szczescie nie dali sie nabrac na te machloje).

Wg mnie wręcz przeciwnie - na forum jest przeceniany (jak 99% młodych graczy), a ankieta flubera tylko potwierdziła "wpływ januarego" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dannygd napisał:

Wg mnie wręcz przeciwnie - na forum jest przeceniany (jak 99% młodych graczy), a ankieta flubera tylko potwierdziła "wpływ januarego" ;) 

Prognozowane top-40 na przyszły sezon (takie byłe założenia ankiety) - biorąc dodatkowo pod uwagę gdzie trafił - to imho akurat miejsce dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Prognozowane top-40 na przyszły sezon (takie byłe założenia ankiety) - biorąc dodatkowo pod uwagę gdzie trafił - to imho akurat miejsce dla niego.

Jeśli piszesz o fantasy, szczególnie mając na uwadze kontuzje Klaya - to tak, jeśli o realne wartości gracza - to nie. Mocno upraszczając per pozycje (bo wiadomo, że nie na każdej pozycji wyżej pozycjonowany gracz będzie lepszy od tego w drugiej) wg Ciebie to top 8 PG/ top 15 G tej ligi?

Na szybko: Curry, Lilliard, Walker, Jrue, Irving, Westbrick, CP3, Conley, Bledsoe, Lowry, Simmons z combo G masz Dipo, Brodę, CJ dochodzą SG jak Beal, Klay, Khris, Rodzyn o graczach pokroju Butler, Doncic czy Kawhi nie wspominając. Dopiero jak dochodzimy do paczki z Foxem, Bookerem, Trae, LaVine, Mitchellem, Murrayem (może x2), Hieldem, Brogdonem to jesteśmy w okolicach DLO. Do tego jest jeszcze kilku vetsów/po kontuzjach jak Teague, Rubio, Lou czy Dragic czy kilku głodnych graczy z szansą.

Top 60 to wg mnie wariant realistyczny z opcją na top 50 - choć przyznaję, że jak przychodził do ligi, to liczyłem, że w 4 sezonie będzie nawet w top 30...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, dannygd napisał:

Jeśli piszesz o fantasy, szczególnie mając na uwadze kontuzje Klaya - to tak, jeśli o realne wartości gracza - to nie. Mocno upraszczając per pozycje (bo wiadomo, że nie na każdej pozycji wyżej pozycjonowany gracz będzie lepszy od tego w drugiej) wg Ciebie to top 8 PG/ top 15 G tej ligi?

Na szybko: Curry, Lilliard, Walker, Jrue, Irving, Westbrick, CP3, Conley, Bledsoe, Lowry, Simmons z combo G masz Dipo, Brodę, CJ dochodzą SG jak Beal, Klay, Khris, Rodzyn o graczach pokroju Butler, Doncic czy Kawhi nie wspominając. Dopiero jak dochodzimy do paczki z Foxem, Bookerem, Trae, LaVine, Mitchellem, Murrayem (może x2), Hieldem, Brogdonem to jesteśmy w okolicach DLO. Do tego jest jeszcze kilku vetsów/po kontuzjach jak Teague, Rubio, Lou czy Dragic czy kilku głodnych graczy z szansą.

Top 60 to wg mnie wariant realistyczny z opcją na top 50 - choć przyznaję, że jak przychodził do ligi, to liczyłem, że w 4 sezonie będzie nawet w top 30...

czy każdy na tym forum musi przepychać swoją agendę :(

+ generalnie nie czuję wielkiego oburzenia jak ktoś obstawia, że w sezonie 2019/20 DLO będzie na poziomie Bricka, CP3, Conleya czy Lowry'ego.

a podmianka DLO na Irvinga odbije się Netsom czkawką (tak - tu moja agenda :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To będzie długi sezon dla fanów Warriors (chyba, że dyskretnie opuścili bandwagon)

Kontuzje wysokich WCS out do końca października chyba. Looney na limicie minut. Cudowny wybór syna Lacoba - Smailagic też kontuzja .Zwolnili Alfonzo McKinnie bo potrzebowali wzrostu i zachowali Chrisssa.

Nowa hala. Jak w żarcie o grillu na księżycu. Wszystko jest ale atmosfery nie ma.

Russell - o ile dał pierwsze 10 punktów Warriors to potem przez długie fragmenty spotkania niewidoczny.

Rozmowa w przerwie świetna. Klay wierzy w 6 finał z rzędu, a Barkley się z nim nie zgadza i mówi, że nie awansują do PO.

Warriors brakuje koszykarskiej jakości bo o ile to fajnie brzmi 3 All-Star na parkiecie, to reszta poza Looneym to poziom 10-15 miejsca w rotacji.

Jakoś nie specjalnie wierze, że jak wróci WCS czy Burks to jakość skoczy.

Inna sprawa po 5 latach terroru, pozostałe 29 zespołów będą zakreślać spotkania z Warriors w kalendarzu, więc będzie ciężko.

 

warriors.png

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.