Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2019/2020


Araggorn

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, polishllama69 napisał:

Luka to najbardziej overrated gracz w obecnej lidze a jego zdrowie nie pozwoli mu zagrać nic bardziej poważnego kiedy miał to szczęście grać z wielkim Dwightem Powellem

A ja powiedziałbym że najbardziej overrated graczem w tej lidze na tą chwilę jest Zion. Gość nie gra nic zajebistego, szczególnie względem hypu jaki został wygenerowany wokół jego osoby a ciągle tylko ochy i achy. Nie kupuje tej jego gry póki co i śmieszą mnie te podniety jakoby był to najlepszy gracz który wszedł do ligi od czasu LeBrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kolader napisał:

A ja powiedziałbym że najbardziej overrated graczem w tej lidze na tą chwilę jest Zion. Gość nie gra nic zajebistego, szczególnie względem hypu jaki został wygenerowany wokół jego osoby a ciągle tylko ochy i achy. Nie kupuje tej jego gry póki co i śmieszą mnie te podniety jakoby był to najlepszy gracz który wszedł do ligi od czasu LeBrona

to było prowo w stronę Przemka :D on kocha Nasha

34 minuty temu, kolader napisał:

A ja powiedziałbym że najbardziej overrated graczem w tej lidze na tą chwilę jest Zion. Gość nie gra nic zajebistego, szczególnie względem hypu jaki został wygenerowany wokół jego osoby a ciągle tylko ochy i achy. Nie kupuje tej jego gry póki co i śmieszą mnie te podniety jakoby był to najlepszy gracz który wszedł do ligi od czasu LeBrona

typ jest bardzo surowy a już gra bardzo dobrze, co w sumie jest fenomenem, nie mniej jeszcze sporo do poprawy

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

widziałem kilka urywków meczów i miałem wrażenie, że point Lee to dużo fajniejszy grajek niż z moim ulubionym ligowym klaunem. Dzisiaj aż z ciekawości sprawdziłem jak to wygląda jak obaj są w kadrze meczowej, nie sądziłem, że aż tak źle i ciekaw jestem genezy. On/off sam w sobie to gówno wyznacznik, ale z czapy też się nie bierze i czy jest ktoś w stanie coś więcej powiedzieć na ten temat ?

image.png.303ddaa4eb9b847e0ee77e0d3d888a9f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, iglo13 napisał:

Green jest skonczony, ja bym na miejscu GSW szukał frajera który go przejmie. 

 

Był by ostrożny z takimi tezami bo Green to gracz typowo systemowy. W tym roku pojęcie systemu w GSW nie istnieje, więc i Green nie ma co za bardzo grać, ale w przyszłym jak wróci na dobre Curry i Klay? Nawet ten Wiggins tak nie przeraża a i sam Dray go pewnie nie raz zjebie i ustawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Eld napisał:

Był by ostrożny z takimi tezami bo Green to gracz typowo systemowy. W tym roku pojęcie systemu w GSW nie istnieje, więc i Green nie ma co za bardzo grać, ale w przyszłym jak wróci na dobre Curry i Klay? Nawet ten Wiggins tak nie przeraża a i sam Dray go pewnie nie raz zjebie i ustawi.

Wiggins to będzie wąchał ławeczkę. Paschall all day baby xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors widać ze fajnie rozwijają młodzież w tym sezonie. Paschall bedzie zajebisty, Chriss zrobił w 2/3 sezonu postęp jakiego nie zrobił przez 4 lata. Lee, Bowman to mogą być spoko gracze z ławki. Wg mnie ten projekt co się szykuje w przyszlym roku, (stawiam ze może max  jednego dwóch weteranów jeszcze podpiszą/zdobędą)  czyli big3 + młodzież + jakiś wet ma prawo ładnie wypalić za rok. Może nie contender ale bardzo silny underdog, który przez doswiadczenie big3 bedzie miał szanse z każdym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, iglo13 napisał:

Green jest skonczony, ja bym na miejscu GSW szukał frajera który go przejmie. 

 

XDDDDDD

2 godziny temu, Eld napisał:

Był by ostrożny z takimi tezami bo Green to gracz typowo systemowy. W tym roku pojęcie systemu w GSW nie istnieje, więc i Green nie ma co za bardzo grać, ale w przyszłym jak wróci na dobre Curry i Klay? Nawet ten Wiggins tak nie przeraża a i sam Dray go pewnie nie raz zjebie i ustawi.

raczej gracz też tworzący system oparty na ruchu piłki i graczy, w końcu to chyba najlepszy on-ball playmaker tam teraz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

dla gsw sezon sie skonczyl,wiec moza planowac kadre na nowy sezon.

wg mnie rusza po marca gasola (swoje w zyciu zarobil,wiec vet-minumum powinno mu wystarczyc,a w gsw ma raczej wieksze szanse na granie/wygranie mistrzostwa niz w toronto)

drugim i przede wszystkim wazniejszym obiektem ich zainteresowan bedzie giannis/beal.

gsw czekaja tylko na to czy dostana nr 1 w losowaniu draftu i stworza taki pakiet
- giannis=1 pick w loterii 2020+ wiggins+ pick 2020 (nets,top-20 protected)+ draymond

- beal: 1 pick w loterii 2020+ wiggins

jesli milwaukee dosc szybko (np polfinal konferencji) odpadna w PO to bucks majac do wyboru pakiet od gsw teraz lub za rok odejscie giannisa za darmo, to  moga skusic na paczke gsw

z wigginsem wg mnie mydla oczy jak z d. russelem (,ze niby taj w niego wierza i chca sprawdzic jak zagrac z currym i klayem)

klay i steph nie maja juz czasu na spokojny rok grania tylko o PO-a bez trzeciej strzelby (beal) lub gwiazdy  (giannis) sami nie maja na tyle paliwa by wygrac mistrza

nie te lata  i nie za ta łąwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jordan20 napisał:

wg mnie rusza po marca gasola (swoje w zyciu zarobil,wiec vet-minumum powinno mu wystarczyc,a w gsw ma raczej wieksze szanse na granie/wygranie mistrzostwa niz w toronto)

nie ma szans imo , gasol ma juz ring , niedawno sie wypowiadal ze koszykowka to bardziej praca a najwazniejsza jest rodzina . to jest nadal bardzo wartosciowy zawodnik ,  ostatnio mocno pracowal nad forma , dlaczego mialby grac za drobne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacun na e-nba.pl czy np 10 mln prawdziwy wybór Zofii.

Rozumiem, że jesteś fanem GSW, ale Twoje plany/propozycje to mocna fikcja.

Green to bardzo specyficzny zawodnik, klasyczny przypadek efektu cheerleaderki.

Curry, Klay, Green myślisz sobie wow,

Curry, Klay, Durant, Green był mniejszy wow, ale nadal.

Patrzysz poprzedni sezon Green  hmmm 8/6,2/6,2 -7,2 NETRTG,  48,9 TS%  myślisz sobie pasztet. Ma jeszcze 3+1 kontrakt.

Wiggins to kasztan z dramatycznym kontraktem.

Po co Giannis miałby przychodzić do Warriors skoro nawet jeśli będzie tam najlepszy to nadal będzie drużyna Currego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.