Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2019/20


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, ignazz napisał:

 

tak sobie znalazłem genezę mojej miłości do spurs bo oczywiście tego sezonu w polskiej tv jeszcze nie mogło być ale Rod Sean Willie i Robinson byli później podstawa mojej ekipy 

niestety Terry Cumings się popsuł i ekipa kroku do przodu nie zrobiła mimo ze brano Smitha czy Reida o późniejszej potwornej parze DelNegro Lloyd D nie wspomnę ;) 

w sumie Rod tez przez głowę kroku do przodu nie zrobił 

czasy były fajne i ta ekipa nie Jordan mnie przyciągnęła 

No ja zaczynałem oglądać NBA od następnego sezonu a właściwie  od PO następnego sezonu który był pokazywany w naszej TVP . Potem był zachwyt nad SA, Robinsonem, tym jak ich Larry Brown trenował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2019 o 12:09, ignazz napisał:

Uwielbiam gracza ale spurs są przeładowani i powrót Dejounte może zabrać mu kolejne minuty choć to talent czystej wody. Jakby pop wywalił Millsa i Belli ( nierealne - stary zgred) i sprzedał Forbesa to trójka Murray White Lonnie z DDR ładnie dziele minuty. Ale jak się z Denver wystawia Millsa bez obrony i wzrostu bo może w końcu trafi to wiesz jak jest ;) .. a tu z draftu jeszcze Johnsona dobrano 

 

Pozwolę sobie przenieść wiadomość to tego topicu, gdzie moja odpowiedź imo bardziej pasuje
(ponadto po zatrudnieniu Tima na asystenta nawet hejt mi przeszedł do tej ekipy co mnie ogromnie cieszy, właśnie ze względu na DWhitea).

Derrick White to imo bardzo ciekawy przypadek i już teraz bardzo dobry gracz. Cieżko go do kogoś porównać, ale może mniej atletyczny prime Iggy ( to założenie na też Jego prime ) z lepszym rzutem ( FT na Uczelni zawsze ponad 80% , i teraz całe lato pracuje najbardziej nad trójką ( jak 90% ligi zapewne ) ) . Grał w NCAA w jakieś niższej lidze i chyba nie był brany pod uwagę przez scoutów, dopiero po kolejnym roku po transporcie do pierwszej ligii ncaa został zauważony, ale chyba nie był uważany nadal za kogoś, kto może iść w loterii ( w odróżnieniu od 2 innych graczy prospectów SAS Muraya i Walkera którzy w większości mocków szli wyżej ).
I właśnie ciekawe jak będzie wyglądał rozkład minut tych 3 młodych graczy. Sporo fanów SAS uważa uważa DM i Walkera za graczy o wyższym potencjale niż DW, z czym ja OFC się nie zgadzam. Tak czy siak, Walker swoją grą w SL przekonał mnie, żeby dostał też minuty w nastepnym sezonie.
Idealnie by było, gdyby Demar Derozan wchodził z ławki, a startowała trójka DM - Forbes - DWhite - DC (RG) - LMA. Opcji jest sporo i SAS ma mega głęboką ławkę nawet mimo fiaska z Morrisem ( którego kontrakt był dobrym ruchem ze strony SAS ).

Minuty np można by rozdzielić tak:
😄 LMA - Potel
PF: Gey - DemCar
SF: White ( w obronie na SF, w najważniejszym meczy SAS zeszłego sezonu bronił świetnie jednego z silniejszych i lepszych SF ligi Kawhiegi i w innych spotkaniach też wielokrotnie pokazał, że może taką rolę pełnić po tej stronie parkietu ). Trochę minut tam może też czasem dostać Derozan i wtedy PG - SG
zostaje Derozan, plus DM + WAlker + Bryn + Patty.

Możesz mieć rację oczywiście rację ze zabraknie minut - ja nie widzę za bardzo sensu, czemu rok temu grał tak mało, czemu Cunigham tak długo był w rotacji itp).

Jednak ostatnio podczas USA CAMP (gdzie trenerem jest ten sam Pan co w klubie) według wielu źródeł jest najlepszym graczem ( a jest tam chociażby Kemba Walker ) i prawdopodobnie załapie się nawet do głównego skłądu na MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokie noty za ambicje i postawę na treningach nie mogą przesłonić faktu ze jest najlepszy jeżeli chodzi o ... sierpień.  Pamietajmy ze gwiazdy typu Wall potrafią pojawić się w lato z „ lekka” odmienieni. Cieszę się z postępów młodych spurs i tworzą oni fajna podstawę pod rozwój co lepsze bardzo się lubią wzajemnie. Młody core jest. Brakuje gracza o potencjale Leonarda .. żal ze tak się to potoczyło 

tymczasem https://mobile.twitter.com/spurs/status/1159925676234936321?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1159925676234936321&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.spurstalk.com%2Fforums%2Fshowthread.php%3Ft%3D280818%26p%3D9904057%23post9904057

 

Ale oczywiście gra została zauważona i

USA Basketball cut Thaddeus Young and Bam Adebayo after their scrimmage tonight. Derrick White and Marvin Bagley have been promoted to senior team as training continues next week.

 

 

Bonus 

https://mobile.twitter.com/redditspurs/status/1159988460129853440?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1159988460129853440&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.spurstalk.com%2Fforums%2Fshowthread.php%3Ft%3D261642%26page%3D67%26p%3D9904499%23post9904499

 

Chciałbym w prime wyglądać jak ten emeryt z lewej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lucas napisał:

No według tego masakryczna końcówka Spurs

https://twitter.com/EdKupfer/status/1161017032403537921?s=20

Oby młodzi suns za szybko się nie zniechęcili a kalendarz Chicago i lakers mocno szarpany ale to pomaga może ustawić te peaki formy w dwóch miejscach i odpoczynek w innych

swietna grafika . Dzięki @Lucas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Możliwe. Chyba każdy neutralny kibic zauważy ze ten kalendarz wklejony ciężki jest i nierównomiernie rozłożony niezależnie od sympatii można to przyznać. Dodatkowo wrzuciłem to bez komentarza :) 

ja zauwazylem ze na 15 druzyn na zachodzie SAS majo 9 najtrudniejszy terminarz.... (innymi słowy: 8 drużyn ma trudniejszy, tylko 5 łatwiejszy)  ło jakie bidulki mamusia przytuli czyli jak zwykle LOL z forumowej analizy terminarza 

 

 

1 godzinę temu, ignazz napisał:

 

swietna grafika . Dzięki @Lucas

tak, odkrywcza & zakakująca jak to, że słońce dzisiaj rano wstało na wschodzie.

Słabe teamy (gdzie moc drużyny określana jest przewidywaniami booków na bilans w regulare)  na zachodzie mają najtrudniejszy terminarz (bo po prostu będą miały dużo meczów z mocnymi teamami) , mocne na wschodzie najłatwiejszy, z jakimiś odchyleniami w zależności od tego kto gra w jakiej dywizji (więc ma mniej / więcej meczy z mocnymi / słabymi drużynami - np OKC, Heat czy Det).

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b2b x10 ale 16 z 20 to mecze wyjazdowe 

10/31 - @ Clippers
11/1 - @ Warriors

11/15 - @Orlando
11/16 - Portland

11/22 - @ Philly
11/23 - @ New York

1/26 - Toronto
1/26 - @ Chicago

2/3 - @ Clippers
2/4 - @ Lakers

3/2 - @ Indiana
3/3 - @ Charlotte

3/13 - Denver
3/14 - Minnesota

3/26 - @ Minnesota
3/27 - @ Denver

4/7 - Sacramento
4/8 - @ Houston

4/12 - Houston
4/13 - @ Indiana

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.