Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2019/20


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz gwarancji ze trafisz z 3 gracza pokroju White. 

46 minut temu, mac napisał:

Jakiekolwiek rozmowy o 2picku bez Derricka 'studa' Whiite'a nie mają sensu.

Swoją droga, bardzo podobny typ gracza do Iggiego z czasów zlotej ery GSW ( nie tego obecnego ofc ) więc wpasowałby się tam jak od razu.

Tak czy siak, imo top2 w tym drafcie mega mocne i bym wolał mieć któregoś z nich na rookie kontrakcie.

Pick 3 za Derricka Whitea bym od razu wymienił.

Może jeszcze Keldona dołożyć aby było dobrze?

jaki top2 mega mocny? Ten Draft właśnie nie ma mocnego topu. 

Już samo nazwisko LaMelo w top 3 jest wizytówka co nas czeka. 

Mam nadzieje ze choć tu media amerykańskie się opanują bo mainstream promuje Balla obrzydliwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał:

Nie masz gwarancji ze trafisz z 3 gracza pokroju White. 

tzn ja wolę Whitea, nawet na kolejnym kontrakcie ( coś się mówi o 60/4 ? ) niż 3 pick na rookie kontrakcie.

To miałem na myśli.

Wiseman i Edwardas mają imo zbyt duży upside, dodatkowo pasujący do obecnych czasów ( może się mylę bo czytam że opinie, że jest podobny to Drumma czy Whiteside, a imo to jest bardziej wszechstronny prospect, któremu bliżej do AD czy JE niż do tej dwójki :D  )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

Może jeszcze Keldona dołożyć aby było dobrze?

Keldon na ten moment to nie jest ktoś znaczący przy tego typu wymianie.

Teraz, ignazz napisał:

Gość jest bez rzutu, zasięgu a ty go do Beeda czy Davisa porównujesz? 

Na razie to niewiadoma. 

nie porównuję, piszę że wierzę, że rozwinie się bardziej w ich kierunku niż ADrumm czy Whiteside.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mocno akademicka dysputa. 
Golden tak jak Spurs świetnie wybierają w draftach. Nie przegapia talentu jeżeli Wiseman takowym jest. Jeżeli będą chcieli go oddać to znaczy ze ich sztab wynalazł red flags jako istotne zagrożenia. Jeżeli jest tym graczem jakim chcemy z perspektywy spurs aby się stał to będzie nieosiągalny. 
poprawcie mnie ale czy teraz nie ma w zapisach o podatku mnożnika 3,5 za każdego przekroczonego dolara w linii taxu?

148.000.000 plus 9,000,000 ( start #2) to koszt jeszcze dodatkowo 9MM x3,5?

i powtórka za rok 156.000.000 plus 10.000.000?

 

( gdy przekraczana jest o 20.000.000)

40.000.000 rocznie za rookie trochę drogo jeżeli to nie jest lbj czy Duncan. 

Dlatego w takiej sytuacji nie wydaje mi się abyśmy musieli szarżować z Whitem w ofercie wyjściowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te argumenty ignazza, gdy coś Spurs musiałoby wyjść na dobre :)

Oddawanie #2 za #11 i LMA to proszenie się o kłopoty. Może nie takie, w jakie wpakowali się Nets idąc jakiś czas temu w grupkę dziadków z KG, ale jednak.  

Ze strony Warriors miałoby to sens tylko razem z oddaniem Wigginsa. Bez tego nie powinni siadać do gadki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież tam cały czas jest dyskusja o tym ze idzie Wiggins. Dlatego tego deala nie chce. Albo albo. Zysk w sałary i podrzucenie Wigginsa z zachowaniem Min 21 albo pick #11 w zamian. Obu punktów bym nie oddawał z perspektywy spurs. I wpis twój widzę bardziej dotyczy ze to ja pisałem niż jakie tu są argumenty po stronie obu ekip. Dla mnie co powtarzam jest logiczne. Albo spurs biorą te 100.000.009 zachowujac #11 albo biorą mniej sałary ale oddają #11. 

33 minuty temu, matek napisał:

Uwielbiam te argumenty ignazza, gdy coś Spurs musiałoby wyjść na dobre :)

Oddawanie #2 za #11 i LMA to proszenie się o kłopoty. Może nie takie, w jakie wpakowali się Nets idąc jakiś czas temu w grupkę dziadków z KG, ale jednak.  

Ze strony Warriors miałoby to sens tylko razem z oddaniem Wigginsa. Bez tego nie powinni siadać do gadki. 

Golden chce wybrać 3D gotowego na grę dosyć szybko. Takim jest Sadiq Bey dostępny z #11. Dlaczego tak trudno zrozumieć ze to byłby Trade down jako jeden z 2 możliwych ruchów? Drugim jest zrzucenie Wigginsa. A Golden chcą jedno i drugie i jeszcze dosyć przydatnego allStara  na dodatek . 3 w 1 to trochę za duże apetyty bo pechowo finanse kuleja i Draft ssie jeżeli chodzi o top. Rok temu czy dwa taki ruch byłby łatwy i jeszcze musiałaby być dopłata extra. Ale mamy covidowy rok na nieszczęście Golden. 

I co ma zysk spurs z tym ze Golden zapłaci w innym przypadku bez ruchu masywny podatek? 

Ta okoliczność rączej wymusza ruch Gsw  niż spurs. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors nie chodzi o kwestie finansowe, bo oni siedzą na górze forsy od season ticket holderów, po prostu w każdym większym transferze musi dla wyrównania salary iść Wiggins.

Spurs nie będą się odbudowywać przez FA, więc IMO Wiggins nie byłby dla nich aż takim balastem, a może by umieli jeszcze coś z gościa wykrzesać.

Nie rozumiem, czemu stawka w drafcie miałaby się wyrównać przez to, że było mało gry. Dla tych największych talentów granie w NCAA to i tak zwykle strata czasu i zło konieczne.

Samego draftu nie będę oceniał, bo się nie interesowałem tematem, ale jeśli Spurs widzieliby z drugim pickiem możliwość pozyskania gracza o potencjale all-stara, który nie byłby dostępny z pickiem 11, to według mnie powinni cisnąć ten deal. Golden State z kolei w pierwszej kolejności będzie w moim odczuciu szukać kogoś młodszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jendras napisał:

Warriors nie chodzi o kwestie finansowe, bo oni siedzą na górze forsy od season ticket holderów, po prostu w każdym większym transferze musi dla wyrównania salary iść Wiggins.

Spurs nie będą się odbudowywać przez FA, więc IMO Wiggins nie byłby dla nich aż takim balastem, a może by umieli jeszcze coś z gościa wykrzesać.

Nie rozumiem, czemu stawka w drafcie miałaby się wyrównać przez to, że było mało gry. Dla tych największych talentów granie w NCAA to i tak zwykle strata czasu i zło konieczne.

Samego draftu nie będę oceniał, bo się nie interesowałem tematem, ale jeśli Spurs widzieliby z drugim pickiem możliwość pozyskania gracza o potencjale all-stara, który nie byłby dostępny z pickiem 11, to według mnie powinni cisnąć ten deal. Golden State z kolei w pierwszej kolejności będzie w moim odczuciu szukać kogoś młodszego.

Bardzo trafione punkty. Sporo racji za wyjątkiem tego całościowego kosztu wymiany. Zaraz zaczniemy drugi sezon bez tych wspomnianych ticket holderow i tylko dlatego wspominam o finansach geniuszy z Doliny Krzemowej. Po prostu ten top draftu jest mimo wszystko dużo większa niewiadoma i stad naturalna kolej rzeczy - niższe Trade value. Przecież jakby top 3 graczy właśnie w NCAA pokazali podczas MM genialne mecze to byłoby łatwiej o wyższa wycenę. Nie twierdze ze towar musi być potężnie przeceniony ale brak tego kickera wartości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał:

Zaraz zaczniemy drugi sezon bez tych wspomnianych ticket holderow i tylko dlatego wspominam o finansach geniuszy z Doliny Krzemowej.

No mają być niby kibice wpuszczani, ale w ograniczonej ilości.

btw. Whiteside i Wood są FA.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

For example: If Golden State used the $17.2M trade exception and revenue decreased by 30%, they could save close to $50M. This will help out the Warriors, Boston, Brooklyn and Philadelphia plus possibly a team like Milwaukee.
 
qtXpm8KA_normal.jpeg
 
 
Tim Bontemps
 
@TimBontemps
Besides the salary cap & luxury tax remaining the same this season as they were in 2019-20, there will be a reduction in the luxury tax bill for teams at the end of the season based off the percentage BRI decreased from initial projections during the 2020-21 season, sources said.
 

Czyli zmiana naliczeń co sprawia ze Golden nie będą aż w takiej potrzebie. Temat sam się raczej rozwiązał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2020 o 16:21, ignazz napisał:

Ogólnie to mocno akademicka dysputa. 
Golden tak jak Spurs świetnie wybierają w draftach. Nie przegapia talentu jeżeli Wiseman takowym jest. Jeżeli będą chcieli go oddać to znaczy ze ich sztab wynalazł red flags jako istotne zagrożenia. Jeżeli jest tym graczem jakim chcemy z perspektywy spurs aby się stał to będzie nieosiągalny. 
poprawcie mnie ale czy teraz nie ma w zapisach o podatku mnożnika 3,5 za każdego przekroczonego dolara w linii taxu?

148.000.000 plus 9,000,000 ( start #2) to koszt jeszcze dodatkowo 9MM x3,5?

i powtórka za rok 156.000.000 plus 10.000.000?

 

( gdy przekraczana jest o 20.000.000)

40.000.000 rocznie za rookie trochę drogo jeżeli to nie jest lbj czy Duncan. 

Dlatego w takiej sytuacji nie wydaje mi się abyśmy musieli szarżować z Whitem w ofercie wyjściowej. 

Od czasu ich big3 kiedy ostatnio GSW wybrali w drafcie dobry talent? To taki slogan, że oni dobrze wybierają. Co roku jest podjarka, że do GSW kolejny steal, a potem nic z tego nie ma. Zresztą ze Spurs jest podobnie.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesprawiedliwe będzie to co napiszę, ale Pop na tym etapie wyrządza nam więcej krzywdy aniżeli korzyści. Przez tą jego chorobliwą niechęć do Lakers cierpią nasze wymiany. Najpierw Leonard, za którego byłby prawdopodobnie Ingram, 1st +, nie wspominając już o tym, że zablokowalibyśmy pewnie wymianę po Davisa, który lepiej się uzupełnia z Bronem. A teraz ten kasztan DDR...

Spodziewam się, że zostaniemy z ręką w nocniku, nic nie zrobimy i ostatni raz będziemy próbować z tą bandą dziadów doczłapać się do play off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.