Skocz do zawartości

Chicago Bulls 19/20


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, josephnba napisał:

Na szczęście kc Johnson jest mało wiarygodny więc liczę że jednak Brogdon lub Beverly są w kręgu zainteresowania byków

Jesteś w stanie podać przykład jego "mało wiarygodności"?

I tak z ciekawości ile dla Ciebie jest warty Beverly (mln$/sezon)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mycek napisał:

Jesteś w stanie podać przykład jego "mało wiarygodności"?

I tak z ciekawości ile dla Ciebie jest warty Beverly (mln$/sezon)?

myślę, że 10-12 to odpowiednia wartość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KC Johnson podaje, że taki jest plan, taki o którym tutaj mówi Paxson. Trzeba jednak przyznać, że dość niejasno i nejednoznacznie.

Otóż chodzi o to, że jeśli kontuzje oszczędzą Bulls to będą oni zespołem walczącym o PO w przyszłym sezonie. Wiemy, że na wielkich FA nie ma co w dzisiejszej lidze liczyć. Więc tak naprawdę Chicago teraz stoi na rozdrożu.

1) Rozdzielić te 23mln na 2-3 weteranów. Mniej ryzykowna i bardziej pewna opcja

2) Nie patrząc specjalnie na potrzeby dołożyć jeszcze jakiś potencjał (Randle 24 lata) i pogodzić jakoś ludzi. Bardziej ryzykowna i mniej pewna opcja.

Dlatego przez następne dni będą zapewne pojawiać się informacje o zainteresowaniu Bulls graczami typu Randle, Rozier może Russell. Czyli młodzi, mający coś tam za uszami ale w miare dostępni. Jednakże moim zdaniem, Bulls nie pójdą tą drogą. Rok temu wzięli Parkera, wyszło jak wyszło. Moim zdaniem w dzisiejszych warunkach ważny jest balans w zespole, a dodanie np. takiego Randle go burzy. Bulls mają złe doświadczenia z takimi niepewnymi opcjami i moim zdaniem pójdą w uzupełnienie składu weteranami tak jak donosi KC i sugeruje Paxson.

Jasne, jest jedna opcja, która była dyskutowana i która poniekąd łączy te dwie drogi: Malcolm Brogdon. 50/40/90 w TRZECIM sezonie gry. Za kilka lat obstawiam, że najlepsza 4/5 opcja w dobrym PO zespole jaką możesz sobie wyobrazić, no ale tak jak już było mówione, Bucks wiedzą co mają i nie puszczą tego od tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Po co Bullsom Randle? Wendel i Lauri przecież są. Do tego Otto który też na 4 pobiega. 

I to wystarczy? dołożą jeszcze - oby nie - Gibsona czy innego Eda i jazda? Zdrowie WCJ i Lauriego to wielki znak zapytania, podobnie jak stabilizacja formy Lauriego. Pax chce rywalizacji i walki o PO, więc pojawienie się dzika Juliusa rozrusza chłopaków na 4/5. No ktoś tym liderem drugiego garniaka musi być i w razie czego wskoczyć do s5. Jest wolne miejsce dla kogoś poważnego za rozsądną kapustę i oby łysy dobrze wybrał. 

Rozier, Russell po wyborze White'a wydają się być nieaktualni. Fajna opcja Ross.

Kobi / Lavine / OPJ / Lauri / WCJ
   ?   /  Denzel / Hutch /  ?   / Gafford
Dunn - Ryan - Antonio - Felicio

 

3 godziny temu, polishllama69 napisał:

10-12 to odpiwednia wartość, przy obecnym rynku dostanie więcej

10 to mój max, a jaki jest rynek wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Branie Julka to z automatu Carter z ławki a to mi się bardzo nie podoba

 

Bulls największe braki mają na obwodzie, strefa podkoszowe, po dodaniu jednego solidnego rolsa jest ok

Denzel jest mocno niepewny, nie grał półtora roku

Dla mnie Russell albo Brogdon to topowe wybory na rynku, dopiero później Beverly czy Green i Julek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago ma już 3 centrów WCJ Gafford CF, natomiast na pozycji PF-a mamy zaledwie jednego zawodnika. Gasol/Mirotić/Gibson  -->>> Gibson/Mirotić/Portis  ->>> Lauri/Mirotić/Portis/Vonleh ->>> Lauri/Portis/Parker Tak wyglądała rotacja na PF-ie w ostatnich latach, a w kolejnym sezonie mamy grać z Laurim i np. emerytem Gibsonem, bo OPJ może dać minuty na PF-ie? To byłoby coś nowego. Co do PG to słuchając Paxa można odnieść wrażenie, że mają już swojego rozgrywającego w osobie White'a, a Dunna jeśli nie wymienią to będą maxować jak Miroticia pod zimowe okno. I gdzie tu miejsce na Brogdona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czwórce może pogrywać Otto, choć jest to rozwiązanie na krótkie okresy

Gibson jako backup jest świetny, szkoda że Bulls nie próbowali sklecić czegoś z Lopezem, za niego można było całkiem solidnego gracza pozyskać, no ale to Bulls, cudem będzie jeśli uda się kogokolwiek z w miarę dobrych fa podpisać!

Co do Whitea to o ile oczekiwania się spore to jednak wolałbym żeby on przez najbliższy rok miał jakiegoś weterana do pomocy, kogoś kto go ukształtuje na boisku. Powierzyć rozgrywanie młokosowi w zespole, który wreszcie chce zawalczyć o ósemkę jest trochę niebezpieczne, dlatego bardzo liczyłem na Rubio

Zastanawiam się ile sianka trzeba rzucić Brogdonowi żeby Bucks odpuścili walkę o niego? Myślę że lepiej byłoby dać mu trzyletni kontrakt z dużo większą kasa niż czteroletnu. Przeplacic go porządnie ale na krótszy czas to mniejsze ryzyko

Choć biorąc pod uwagę jak bardzo Bucks się rozsypać mogą nie zdziwię się jak mu nawet maxa wyrównają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Looney jest chyba lepszą opcją niż Gibon?

Dobrze byłoby podpisać obu, ale wg mnie powinni pójść bardziej w młodego, choć z drugiej strony brak kompletnie weteranów w Chicago po spuszczeniu Lopeza...

Doswiadczenia, zwłaszcza w close games może bardzo brakować jeśli nie pozyskają kogoś z stażem powyżej 6 lat w lidze...

Tak na szybko to chyba najdłuższej w lidze jest Zach 🤔

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co daje faried? Przecież poza udanym początkiem, później była już taka kicha w opinii rox że nie powąchał parkietu w po za wiele. Aż sprawdziłem i zagrał w połowie spotkań po 9 minut średnio

Nie widzę sensu żeby mu cokolwiek oferować, na ostatnie miejsce na ławce mamy przecież brazylijskiego hakeema

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

A co daje faried? Przecież poza udanym początkiem, później była już taka kicha w opinii rox że nie powąchał parkietu w po za wiele. Aż sprawdziłem i zagrał w połowie spotkań po 9 minut średnio

Nie widzę sensu żeby mu cokolwiek oferować, na ostatnie miejsce na ławce mamy przecież brazylijskiego hakeema

 

Cokolwiek Faried by nie wniósł, będzie to więcej niż daje Felicio, a tak konkretniej, przynajmniej potrafi złapać piłkę, więc za jakąś minimalną kapustę nie byłby złym uzupełnieniem składu. W sumie taki Vonleh jako ten trzeci też nie brzmi źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.