Skocz do zawartości

Chicago Bulls 19/20


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak przed draftem ciężko było przewidzieć co to będzie, tak teraz można mieć poczucie, że stało się coś z czym nie wiadomo co zrobić. Mamy centra, który jest bardziej pf-em, mamy pf-a z warunkami centra grającego jak 3 a teraz dostaliśmy sf-a, któremu bliżej do pf-a. Wybór rezerwowego na uczelni Williamsa z #4 może budzić poważne wątpliwości, ponieważ trudno dostrzec w czym ten chłopak może być elitarny. Podobno potrafi bronić na każdej pozycji, tymczasem okazuje się, że są to mrzonki choćby ze względu na zbyt gliniane nogi, wątek bioder i ograniczony zasięg. Oczywiście może zastanawiać cóż takiego pokazał na testach i jaką pracę wykonał w okresie przerwy, że jego notowania tak wystrzeliły, ale jest tu dużo przesłanek do niepokoju, choćby wolny wręcz sztywno mechaniczny rzut. Pierwsze skojarzenie to Hutch! i jego problemy! Nie wiem, zwyczajnie nie wiem co o tym wszystkim myśleć, być może zbyt optymistycznie podchodziłem do tematu, że Lavine dostanie jakąś realną pomoc. Z #44 liczyłem na kogoś "na już", tymczasem wybrano patyczaka Simonovicia, który raczej nigdy nie zagra na parkietach nba. Może już lepiej było sprzedać wybór? Po takich ruchach w drafcie na nic pozytywnego nie liczę w FA, no cóż.......🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile zawsze są wątpliwości co do wszystkich tegorocznych prospektów to nie martw się o program Floryda State i jego pozycje z ławki i brak dużej produkcji względem innych prospektów. Taki urok uniwersytetu i zasada ultrazespolowosci. Gracz był szykowany z 7-14 raczej ale dostał szybko obietnice i bulls skontrowali. Dalej się dziwie ze nie poszli w szekle ale może Avdiya okazał się dużo słabszym zawodnikiem po analizach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzenie z ławki nie jest żadnym problemem, to tylko dodatkowy szczegół w morzu wątpliwości. 🙄 Gościu nie ma warunków by realnie bronić pozycje 4-5, a na 1-3 jest zwyczajnie za wolny i zbyt mułowaty. Stąd pytanie, jaka ma być jego wartość dodana skoro na absolutnie żadnym polu nie widać potencjału na miarę top4 picku!

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na sezon

Hajlajty to słaba próbka 

Nowy fo zasługuje na kredyt i ja im go w 100% daję

Karnisovas ma historię bardzo dobrych wyborów i chętnie poczekam na to co pokaże w sezonie

Jedyny ruch który mnie boli to puszczenie Dunna, ale tak jest zawsze jak odchodzi ulubiony gracz z zespołu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.