Skocz do zawartości

Chicago Bulls 19/20


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, josephnba napisał:

Jasne że holiday jest lepszy w defensywie

Topowy na obwodzie i strasznie niedoceniany.

Ale tak jak pisałem wolę żeby poszedł do jakiegoś teamu gdzie powalczy o tytuł, zasłużył sobie lojalnością

Bulls na tym etapie na jakim są nie gwarantują walki o nic ponad 7my 8my seed

 

Sugerowałem Holidaya bo pisałeś że chciałbyś Beala, więc uznałem że chcesz kogoś o podobnym odbiorze. Z tym, że Beal to raczej jest niedostępny a Holiday owszem.

Jasne, chciałbym żeby Holiday trafił do jakiegoś mocnego zespołu, na myśl przychodzą mi właśnie Blazers ale jakoś nie wierzę w to że ruszą CJa. Prócz tego to Lakers ale znów Pels mogą otrzymać lepsze paczki, Mavericks gdzie by w pyte pasował obok Doncicia, w sumie jako ten 3 do Nets. Dalej to Denver, T-Wolves, Bucks. Gdzie bym go najchętniej zobaczył? Zdecydowanie obok Doncicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kolader napisał:

Holidaya ci szkoda i wolałbyś żeby szedł do drużyny która może powalczyć o majstra a Beala to ci już nie szkoda?

Beal to typ gracza robiącego różnicę już teraz i to jest właśnie kierunek w którym chciałbym żeby Bulls szli.

Holiday to nie jest typ lidera zespołu, to idealna druga opcja

Jeśli już wyprzedawać jong kor, to za Beala! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BullsFaN napisał:

Denzela i Mokoke, co wydaje się rozsądne.

Denzel nie pokazał absolutnie nic od samego początku, jakieś pojedyncze wyskoki punktowe w generalnie to słabizna 

Dunin to top 10 defensor w lidze bez podziału na pozycje i top3 na pg!

Trapią go drobne urazy ale denzela też 

Zmiana stafu medycznego, po niej się dużo spodziewam 

Liczyłem że Chris zostanie bo taki glue guy to skarb!

Mokoki nawet nie skomentuję bo to jakieś gówno w portkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, josephnba napisał:

Denzel nie pokazał absolutnie nic od samego początku, jakieś pojedyncze wyskoki punktowe w generalnie to słabizna 

Dunin to top 10 defensor w lidze bez podziału na pozycje i top3 na pg!

Trapią go drobne urazy ale denzela też 

Zmiana stafu medycznego, po niej się dużo spodziewam 

Liczyłem że Chris zostanie bo taki glue guy to skarb!

Mokoki nawet nie skomentuję bo to jakieś gówno w portkach

Zapominasz o jednym, pierwszy raz od niepamiętnych czasów mamy trenera, który wie co robi! Jeśli podjęto decyzję o pozostawieniu Valentyny to musi być jakiś powód, przynajmniej tak podpowiada logika. Co do Mokoki to chłopak ma papiery na granie w defensywie na podobnym poziomie co Dunn, a dodatkowo potrafi coś tam rzucić za 3.  Kto wie jakie ruchy planuje AK, ale jeśli kazali się pakować KD to pewnie by na rozegraniu nie zrobił się tłok, bo na 100% ktoś się nowy pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie wie, więc ciężko przewidzieć co Litwin planuje w drafcie. Jak dla mnie liczą się dwa nazwiska Ball i Wiseman, którzy z miejsca rozwiązaliby dużo problemów. Na ten moment ich wybór jest mało prawdopodobny, bo zapewne pójdą wcześniej niż #4, ale nie jestem zwolennikiem skoku do top3. Jeśli więc wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami to uważam, że trzeba próbować rozmienić wybór. Cole Anthony, Kira Lewis, Aaron Nesmith, Tyrese Maxey, Jaden McD, Saddiq Bey lepiej wybrać dwójkę spośród wspomnianego grona niż ładować się z #4 w Deniego czy Williamsa.  2rnd tu mam 2 głównych faworytów Xavier Tillman i Robert Woodard II, w dalszej kolejności Howard i Zeke. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.