Skocz do zawartości

Chicago Bulls 19/20


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.04.2020 o 20:41, LeweBiodroSmoka napisał:

bardziej w dupie już być się nie da, trochę im zajęło, choć istnieje obawa, że Pax będzie wciąż miał tam wiele do powiedzenia

 

Pax nie będzie miał już praktycznie żadnego kontaktu i wpływu na drużynę

Teraz priorytetem jest nowy trener, najlepiej wydany przed draftem

Czas boylena zdecydowanie się już skończył, tym bardziej że chodzą słuchy iż lauri nie wróci jeśli łysy będzie na stołku 

Mimo wszystko chce zobaczyć go pod innym trenerem kiedy robi coś więcej niż stoi jako strech 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A propos trenera

Chodzą słuchy o Adrianie Griffinie

Wieloletni asystent Thibsa, ostatnio w Raptors. Ma dobry kontakt z młodymi. w Bulls często robił za mentora, nie tylko jako asystent trenera ale i gracz. Nie lubię typa,kojarzy mi się z wiecznie przestrzelonymi wolnymi w końcówkach spotkań

Ale co do trenerki się nie wypowiem. 

Wolałbym jednak sprawdzonego trenera a nie kolejnego (taniego) debiutanta

Choć jak się zestawu to info z tweetami jakoby Boylen miał zostać to ja błagam o Griffina

Karnisovas jest też w dobrej komitywie z Thibsem, ale jak typa lubię tak aktualne trendy w koszykówce czynią z niego kiepskiego kandydata

 

Następna sprawa GM

Cuban co zapewne wiecie zezwolił na rozmowy. Finleyem

W przeszłości zrobił sporo dobrych rzeczy do Mavs, ale też ma wybitnie oddanego właściciela co niewątpliwie mu ułatwia życie

Ja jestem na tak

Drugie nazwisko które mi się bardzo podoba to shane battier. Przez lata chciałem go w jersaleyu Bulls- nie udało się. W biurze Byków też raczej nie zasiądzie, bo Heat nie zgodzili się na negocjacje

Szkoda 

Natomiast wg Woja sprawa Gma jest już zamknięta. 

Eversley z Sixers miałby podobno być już dogadany, wolałbym jednak żeby to się nie potwierdziło bo Finley do mnie bardziej przemawia 

Kompletnie nie wiem co o tym gościu powiedzieć. Niby miał wkład w butlera, w Harrisa. W Proces

Ale jakoś specjalnie nie śledziłem jego kariery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, josephnba napisał:

Trochę nieczysto ;)

Dwadzieścia piec lat temu byś sikał z podniety nagrał na kasetę i szukał w gazecie ogłoszenia szkoły gry na pianinie w Płocku przy Wyszyńskiego. 
a teraz wielki świat stolica i jedyny komentarz ze nie czysto gdzie pewnie i tal twój słuch to 65% tego co miałeś za Jordana. 
 

bulls grali nieczysto to i intro takie odwzorowane 1:1. 
😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Goodbye, Boylen. 

Arturas Kanisovas will likely fire Jim Boylen in the upcoming weeks, per Chicago Sun-Times. 

Boylen’s career with the Bulls is likely over, Karnisovas hasn’t made it official yet but decisions have been made behind the scenes.

 

 

Czy ktoś może mi to przetłumaczyć, bo czytam i nie wiem czy to prawda czy tylko mój mózg wmawia mi że to się dzieje naprawdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAnisovas najprawdopodobniej zwolni boylena w nadchodzących tygodniach wg Chicago sun times.

kariera boylena w Chicago jest najprawdopodobniej skończona, kanisovas oficjalnie tego jeszcze nie potwierdził ale podobno decyzja zapadła już w kuluarach.

jak donosi Adrian Wojnarowski Bulls rozpoczęli już rozmowy z potencjalnymi następcami Big Jima. Jak zawsze w kręgu zainteresowań są bracia van Gundy, Tom Thibadou i Lukę Walton ale multiple sources donoszą ze największe szanse ma znany z być players friendly Tyrone Lue

16 godzin temu, josephnba napisał:

Goodbye, Boylen. 

Arturas Kanisovas will likely fire Jim Boylen in the upcoming weeks, per Chicago Sun-Times. 

Boylen’s career with the Bulls is likely over, Karnisovas hasn’t made it official yet but decisions have been made behind the scenes.

 

 

Czy ktoś może mi to przetłumaczyć, bo czytam i nie wiem czy to prawda czy tylko mój mózg wmawia mi że to się dzieje naprawdę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udoka w Bulls? To byłby świetny ruch. Gość jest bardzo dobry do prowadzenia młodych graczy i jako asystent dużo miał na barkach w tym aspekcie. Plus daje nacisk na obronę. Świetny wybór jeżeli to prawda. Jeszcze niech tylko w imię wdzięczności wrzuci do spurs Fina za któregoś guards to dam snt Forbesa za friko ekstra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.