Skocz do zawartości

Chicago Bulls 19/20


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

No to chyba kupisz? ;) 

Gdyby ten byk był normalnego koloru, to jeszcze dałoby się to przełknąć 

No właśnie ten byk

Nie wiem czy ty to pamiętasz ale w dobie rozkwitu wolnego rynku Bulls i Hornets w różnych konfiguracjach kolorystycznych były równie częste jak skarpety z frotte

A piłka bardzo spoko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Nie wiem czy ty to pamiętasz ale w dobie rozkwitu wolnego rynku Bulls i Hornets w różnych konfiguracjach kolorystycznych były równie częste jak skarpety z frotte

 

Czy pamiętam? Mam swojego świętego, podrabianego Graala z bazaru czyli czarną koszulkę Suns Jasona Kidda :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Przemek_Orliński napisał:

Czy pamiętam? Mam swojego świętego, podrabianego Graala z bazaru czyli czarną koszulkę Suns Jasona Kidda :) 

Ja miałem czarnego pannyego z naprasowanymi numerem, logo magic i nazwiskiem. Niestety odkleilo mi się od częstego prania 

Była piękna

...

😿

 

 

A ojciec mi kiedyś zrobił prezent i kupił... Shaqa z Lakers 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@josephnba @bulls fan

Dobra, moi koledzy z Bulls. Mam wolne, mam piwo, mam dobrą szamę i mam zamiar tutaj edytować post. Moim zdaniem ten mecz jest kluczowy. Jeśli Pistons przegrają, to z bilansem 4-10 proponuję dać sobie spokój i walczyć o McDanielsa w drafcie. Jeśli Bulls przegrają, to z bilansem 4-11 proponuję wysłać Markkanena do tarcia chrzanu, i również tankować po jakiegoś kozaka. Innymi słowy, mecz NA SZCZYCIE może być pełen emocji! Wasze zdrowie. Aha, jak Pistons przegrajo to zmienię (na parę dni) awatar na Curry'ego, Eddie'ego. hehe

edit - no cóż, dziękuję Pistons że dostali w dupę, siema Curry...

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, josephnba napisał:

Tak ale na te 12ppg liczyłem

a to nie lepiej żeby dobrze cały zespół napędzał i rzucał tylko kiedy musi na dobrej efektywności ? Ja myślałem, że już odeszliśmy od ery przeliczania pustych linijek punktowych, ale się chyba mylę

20 godzin temu, josephnba napisał:

Proponuję jednak obejrzeć mecz i nie robić porównań po pierwszym meczu, gdzie gafford dostał wreszcie jakieś minuty

włączyłem Q4 z otworzenia i moje oczy zobaczyły cudo ❤️ 

14 godzin temu, josephnba napisał:

Sami jebani specjaliści, od medykow po właściciela

o ile uwielbiam masochizm i oglądanie zespołów z przedziału 28-30 pod względem atrakcyjności to co odwalają BUlls to jest kpina już nawet jak na ich standardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

Kuźma to szrot, ale chętnie bym zobaczył co James wyciąga z Lauriego, tym bardziej że i trener jest z wyższej półki 

2 godziny temu, polishllama69 napisał:

 

włączyłem Q4 z otworzenia i moje oczy zobaczyły cudo ❤️ 

Nie no gratuluję

Pisaliśmy że Bulls przez trzy kwarty grali jak równy z równym, że gafford w tym czasie wyglądał świetnie więc ty żeby potwierdzić swoją tezę obejrzałeś czwartą kwartę

 Cwane!

Muszę przyznać bez bicia że nie obejrzałem Bulls dziś w nocy, miałem trochę dość 

Dlatego wstałem na Celtów z lac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, josephnba napisał:

Muszę przyznać bez bicia że nie obejrzałem Bulls dziś w nocy, miałem trochę dość 

też to zrobiłem :D znaczy nie wstawałem, bo po kontuzji Vucka była pora spać

13 minut temu, josephnba napisał:

Nie no gratuluję

Pisaliśmy że Bulls przez trzy kwarty grali jak równy z równym, że gafford w tym czasie wyglądał świetnie więc ty żeby potwierdzić swoją tezę obejrzałeś czwartą kwartę

wszyscy tutaj stosują wybrane próbki, więc po co mam tracić czas, gdzie gra jest na pół gwizdka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dapunk20 napisał:

W sumie smutne to że Lavine robi najlepszy  rzutowo mecz w historii a Bulls wygrywają jakimś okrutnym psim swedem z Hornets którzy są b2b

Smutne jest to, że Boylen na siłę gra Markkanenem kiedy ewidentnie widać, że coś z nim jest nie tak i chłop się po prostu męczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.