Skocz do zawartości

H2H FUCK 2019/20


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

No tempo pierwszych rund to było rekordowo powolne.

Ja planowałem nieco zmienić taktykę na 2 za 2/3 stacka, ale ceny top6 znowu poszły tak do góry, że to musiałoby być 2 za 90% stacka, więc sobie odpuściłem.

Chciałem szarpnąć JJJ i/lub Adebayo, na JJJ pożałowałem hajsu, przy Adebayo myślałem, że mam najwyższy budżet i biorę go od kopa, ale nagle Roger się wziął nie wiadomo skąd (draftował z balkonu czy z kibla?), nie wiadomo skąd mając jeszcze szekle. Ale zostali mi Favors i Bryant za darmo, także nie ma co płakać 🐴

Moranta w ogóle nie planowałem, ale że się ostał za drobne, to wziąłem. Jeśli będzie mordował jedynie straty, a nie straty+FG, to może być spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam. Mam też 6 graczy w składzie podobnie jak shavlik i chcielibysmy się dowiedzieć co z tym fantem robimy skoro już tak wyszło, bo tak rano dyskutowaliśmy i średnio mam się podoba żeby startować do fa z tymi co mają komplet.

Lorak fajo dwie sprawy. 

1. To Ty mi poduszkę zajebales jak juz chrapalalem tak ze mi prawie kark przekreciles? 

2. Ty rzygales? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.