Skocz do zawartości

beGM - [Playoffs 2019 Finals] (1) Golden State Warriors - (2) New York Knicks


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

  • january przypiął/eła ten temat
W dniu 9.06.2019 o 21:47, Wooden napisał:

Ja się na razie wstrzymam z opisem.

Zaraz przyjdzie tu Człowiek Morza i ponownie rozpierdoli system więc nie chcę nędzną dyskusją o nieistotnych detalach zagrażać jego legacy.

Na wszelkie pytania odpowiem po jego poście.

Pisz pisz :) 

Choć jak dla mnie szybkie 4:0 bądź 4:1, tym bardziej, że Gobert w tej serii jest przydatny  (brak spacingu w Warriors+48 min de facto z centrem czyt. ibaka+looney).

Jak w serii z Wizards uważałem za zbędne wrzucanie Leonarda na Currego, tak w tej bym się nad tym zastanowił. Cała obrona pod niego ustawiona, bo nie ma szans by rolesi warriors to pociągnęli.

Szkoda, że tak to się potoczyło, liczyłem na ciekawszą serię. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, człowiek...morza napisał:

 Choć jak dla mnie szybkie 4:0 bądź 4:1, tym bardziej, że Gobert w tej serii jest przydatny  (brak spacingu w Warriors+48 min de facto z centrem czyt. ibaka+looney).

Jak w serii z Wizards uważałem za zbędne wrzucanie Leonarda na Currego, tak w tej bym się nad tym zastanowił. Cała obrona pod niego ustawiona, bo nie ma szans by rolesi warriors to pociągnęli.

Szkoda, że tak to się potoczyło, liczyłem na ciekawszą serię. 

 

Mi szczerze mówiąc trudno wyobrazić sobie inny scenariusz niż 4:0 w tym momencie.

To najłatwiejsza seria dla Knicks w tych play-offs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Jasiu postawi raczej na Knicks, wcześniej było 4:1 z philą.

Ale Ignazz podejrzewam, że trzeci raz z rzędu może postawić przeciw (jedyna osoba, która dotychczas w dwóch seriach tych PO postawiła przeciw Knicks).  Igi, słowo komentarza? Zero złośliwości, po prostu ciekawość. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nie no Jasiu postawi raczej na Knicks, wcześniej było 4:1 z philą.

Ale Ignazz podejrzewam, że trzeci raz z rzędu może postawić przeciw (jedyna osoba, która dotychczas w dwóch seriach tych PO postawiła przeciw Knicks).  Igi, słowo komentarza? Zero złośliwości, po prostu ciekawość. 

To musisz być w takim razie nieźle zaskoczony moimi głosami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Że mimo grillowania się na wzajem i grillowania Knicks przeze mnie SECF i ECF padło wskazanie na Knicks u mnie.

nie wiem. 

może po prostu Knicks zasłużyli? :)

Staram się wierzyć, że nikt nie bierze tu pod uwagę niczego innego poza sportowymi aspektami. 

I jestem w stanie sobie wyobrazić, że Knicks przegraliby serię zarówno z 76ers jak i Bucks (dlatego nie odmawiam ignazzowi racji), choć jest to dla mnie wysoce mało prawdopodobny scenariusz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

 

Staram się wierzyć, że nikt nie bierze tu pod uwagę niczego innego poza sportowymi aspektami. 

 

I prawidłowo bo gdybym się kierował czym innym to każdy następny GM Knicks i jego dzieci do trzeciego pokolenia miały by ze mną przeyebane tylko dzięki Tobie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Irving trochę tu przegra, ale jak drugi raz KD się połamał to przepchną to NYK.

Irving w 2015 Finals vs Warriors (jeden mecz grany mimo kontuzji): +5, 23ppg.

Irving w 2016 Finals vs Warriors: +33, 27.1ppg i najważniejsze trafienie w całej serii.

Irving w 2017 Finals vs Warriors: -32, 29.4ppg.

Łącznie bilans spotkań:

Cavs: 5-8, w małych punktach -38,

Irving +6, 27.7ppg w 13 meczach.

Przeciwko full power RL Warriors co warto podkreślić.

O niego się tu nie martwię.

Zresztą... O nikogo ode mnie się tu nie martwię. O Warriors się martwię bo dynastie najczęściej upadają z hukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jeden kij, wiadomy tu winner po drugiej INJ Durexa, za to za rok się szykuj Woodenie, mam ochotę spuścić wpiernicz mistrzowi, a że nie będą to już GS... :P A tu Tucker, Rubio i Morris dostaną złote góry na FA, book it :) 

Jestem szalenie ciekaw ich wartości na rynku, serio.

O ile Rubio i MM jestem w stanie oszacować (chyba) to ile dostanie 34 letni PJ przewidzieć nie umiem.

Ode mnie na pewno każdy dostanie dobrą ofertę jako że są ważnymi członkami mojej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks to super team ale mogący przegrać w poprzednich seriach. 

Poprzez matchup i Kyrie któremu nie ufam za grosz a jego kulawa obrona to zaproszenie było do switcha i stawiania w rogu Leonarda co widziałem wiele razy przy Parker Leonard 

finaly lekko ...

nie ma złośliwości a moja sympatia do Leonarda jest gwarantem ze nie przesadzalem z krytyka 

z wszystkich potencjalnych przeciwników tylko tych 2 co głosowałem było zagrożeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.