Skocz do zawartości

Houston Rockets 2019/20 - w drodze po tytuł


rw30

jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)

    • Rockets vs. Bucks 4:1
    • Rockets vs. Raptors 4:0
    • Harden vs. Pacers 79:73
    • Rockets vs. 76ers 4:2
    • Harden vs. Paul 38.1M : 38.5M


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirwir napisał:

To trochę bez sensu dla Houston. Iguodala jest super, ale przy jego wieku i kontrakcie to Gordon jest lepszy. Jeśli będzie buyout to Morey może rzuci co mu tam jeszcze zostało z MLE (~5 mln)

Decyzja Nene jest dla mnie dziwna. Tyson na małym wymiarze minut powinien być ok.

 

Memphis nie jest na tyle głupie by robić teraz wykup kontraktu. Zwłaszcza, że Iguodala będzie cennym do wymiany w styczniu /lutym dla zespołów walczących o PO lub HCA.

Andre będzie dostępny tylko w wymianie teraz lub w na początku przyszłego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Milin napisał:

Chyba liga nie będzie miała wyjścia i musi od tego sezonu wprowadzić zapis, że można grać dwiema/dwoma (c..j wie jak to się pisze) piłkami.

Chyba tzema, jedna dla Brody, druga dla Russa a trzecia dla pozostałej ósemki, która będzie na parkiecie.

Średnio mi się to widzi, CP3 kontuzjogenny, bo kontuzjogenny, ale nie jest tak pazerny na staty jak RW0. Harden natomiast lubi w izolację, może więc powstać zbyć duży konflikt interesów.

Jednego za to jestem raczej pewny, Brick nie zaliczy kolejneco sezonu z Triple Double. To już nie OKC gdzie będą mu się usuwać z drogi aby sobie zebrał.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pepis21 napisał:

Chyba tzema, jedna dla Brody, druga dla Russa a trzecia dla pozostałej ósemki, która będzie na parkiecie.

Średnio mi się to widzi, CP3 kontuzjogenny, bo kontuzjogenny, ale nie jest tak pazerny na staty jak RW0. Harden natomiast lubi w izolację, może więc powstać zbyć duży konflikt interesów.

Jednego za to jestem raczej pewny, Brick nie zaliczy kolejneco sezonu z Triple Double. To już nie OKC gdzie będą mu się usuwać z drogi aby sobie zebrał.

Jeden sezon, totalna klapa, jeszcze na koniec się pożrą. 

Jeżeli George z Westbrookiem nie wypalił to duo Harden - Westbrook nie ma najmniejszych szans na jakikolwiek sukces.

Nie wierzę że teraz jeden czy drugi nauczy się inaczej grać. Za długo grali swoje.

Specjalnie oglądałem Houston w tych Playoffs bo liczyłem że pokonają GSW. 

Harden trzyma piłkę przez 20 sekund wiekszosci akcji żeby na koniec odpalić trójkę albo coś odjebac. 

Westbrook będzie musiał grać praktycznie bez piłki. Ja sobie tego nie wyobrażam.

CP3 akurat miał racje czepiając się Hardena. Nie da się z nim grać.

A komuś takiemu jak Westbrook to już wogóle.

3 minuty temu, dannygd napisał:

No właśnie, w końcu w głosowaniu na All-D był wyżej od CP3 i Brody! 

Tymczasem Harden po info o transferze, postanowił zmienić nie tylko klub, ale i dyscyplinę :)

 

 

Arsenal - wieczny przegrany. 

To samo czeka Hardena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dannygd napisał:

No właśnie, w końcu w głosowaniu na All-D był wyżej od CP3 i Brody! 

Tymczasem Harden po info o transferze, postanowił zmienić nie tylko klub, ale i dyscyplinę :)

 

 

Co by Harden nie robił łącznie z ucieczka na Wyspy i zmianę na soccer od spurs nie ucieknie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
10 godzin temu, january napisał:

Z tego co słychać to Harden chciał Brickogibona. A i zapłacili za niego pickami grubo, wątpię by rozmieniali jeśli nie dojdzie do jakiejś hekatomby

No tak. Ale picki to wysłali za umowę CP i gdyby ją mieli zrzucić bez kontraktu RW, to mogłoby być za mało. Tak więc zwrot za picki Morey już ma (nie ma CP).

Harden to pierwszy klepacz ligi... a murarz ....eee 2 , chociaż chyba z CP wskaźniki były identyczne/podobne. Ale OffB? 

Nieważne, dopasowanie to sprawa MDA, chodziło mi raczej o to, że to deal Morey'owy , zrzucił umowę CP i ma jakiś asset do dalszego handlu. RW otoczony strzelcami może wyglądać kozacko. Jest jedno ale, musiałby mieć piłkę w rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockets wykonali dobry ruch z pozbyciem się przepłaconego CP3,tyle tylko,że w zamian dokonali dość dziwnego wyboru.Może Westbrooka warto byłoby przehandlować za paru fajnych rolesów.Liczę,że przynajmniej będą grali miło dla oka,choć większych sukcesów w po im nie wróżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, burner napisał:

Rockets wykonali dobry ruch z pozbyciem się przepłaconego CP3,tyle tylko,że w zamian dokonali dość dziwnego wyboru.Może Westbrooka warto byłoby przehandlować za paru fajnych rolesów

nie ma mowy o przehandlowaniu RW, bo on z Hardenem są kumplami od dziecka i chcieli grać ze sobą. wybór może wydawać się dziwny, ale z CP co roku odbijali się od ściany w postaci warriors. wprawdzie wygląda na to, że akurat teraz otwiera się okno, no ale można zrozumieć dlaczego tak zaryzykowali. 

swoją drogą żadne konflikty w szatni nie były przyczyną tej wymiany, lecz pojawienie się sprzyjających okoliczności w postaci lawiny rozpętanej przez Leonarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wymiana to miód na moje serce i kolejny fajny smaczek, który czyni tę ligę jeszcze ciekawszą. Morey wyraźnie się pogubił; od podpisania CP3 za pieniądze, na które nie zasłużył podejmuje słabe decyzje. Niezwykle przyjemnie będzie oglądać tę katastrofę ;) A na dokładkę ten Bennett...

Z ciekawości; są jakieś advanced staty z jakąś TOPką ball hogerów?

W ogóle to szykuje się najbardziej wyrównany sezon od kilku(nastu?) lat. Doliczyłem się siedmiu super duos, z których każde ma szansę na majstra;

LBJ + AD w Lakers

PG + Kawhi w Clipps

RW + Harden w Rocks

Biid + Simmons w Sixers

KD + Irving w NEts

Steph + Klay w GSW

Lillard + CJ w Blazers

a na dokładkę numer 8:

Luka + Porzingis w Mavs

GRUBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lucas napisał:

Wymienić Luke i wracającego po takiej przerwie Porzigoda oraz duety z kontuzjami juz na starcie, a nie dać Jokic-Murray to chyba czysty hate.

Ten duet akurat nie pasuje bo pierwszy jest obecnie najlepszy w lidze, oraz GOAT natomiast drugi byłby borderline allstarem na wschodzie bo na zachodzie raczej nawet nie zostanie przez najbliższe lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam lepsze:

 

 

G6m208W.png

 

:)❤️ :)❤️ :)❤️ :)❤️ :)❤️ :)❤️ :)❤️ :)❤️ 

 

a co do transferu Westbro za Paula to imho jakiś grubszy mindfuck, nie dodam nic ciekawego poza tym co już tu zostało napisane.... ale coś skrobnę jak będę miał więcej czasu

 

tymczasem szykujcie się na new move hardena :) 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Houston podpisało maksymalne możliwe przedłużeniu kontraktu z Gordonem

4 lata za 75,6 z tym ,że ostatni rok wart 23 mln będzie gwarantowany tylko jesli Rockets zdobędą tytuł lub Gordon zrobi All Star

Jak dla mnie trochę sporo mu zapłacili .. No i coraz cieniej wygląda przyszłoroczne lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.