Skocz do zawartości

Houston Rockets 2019/20 - w drodze po tytuł


rw30

jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki wynik przewidujesz w przyszlorocznych finalach? (chill, możesz zaznaczyć więcej niż jedno odpowiedź jeśli nie jesteś pewny)

    • Rockets vs. Bucks 4:1
    • Rockets vs. Raptors 4:0
    • Harden vs. Pacers 79:73
    • Rockets vs. 76ers 4:2
    • Harden vs. Paul 38.1M : 38.5M


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ely3 napisał:

W poprzednich sezonach Houston robiło dobre ruchy. Dobre wymiany. Dobre drafty. Ale ogólnie to broniłem tu wymiany za Russella choć nie przewidywałem, że Paul może w zdrowiu grać taki sezon. Niemniej wciąż uważam, że tamta wymiana nie byla zła. Raczej potem Morey stracił czucie. Po prostu nie wiem po co im tacy gracze jak Caroll czy Jeff nie grający od Świąt i będący bez formy. To już lepiej ryzykować z kimś G ligi lub niedraftowanych

Tylko Paul gdyby został w Houston nie zagrałby takiego sezonu jak gra w OKC, bo w 4Q piłkę miałby Harden, a nie Paul.

Weteran vs ktoś z G ligi/niedraftowany.  W obu przypadkach mamy ryzyko, tylko w przypadku weterana mniejsze. House (zawodnik podchodzący pod ktoś z G-ligi /niedraftowany) w poprzednim sezonie grał super RS, PO go przerosło.

Od jakiegoś czasu jedziesz po Morey i używasz do tego argumentów jak Ci pasują. Np porównujesz podpisany przedłużenie Gordona vs O'neal. Tylko Gordon to inny kaliber gracza raczej powinieneś porównywać kontrakt Housa vs kontrakt O'Neala.

Green/Carroll może odpalą może nie klasyczny przykład z zawodników rynku buyoutu. Houston przecież nie rzuciło im kasy jak Heat dla Andre.

A co do Marvina to jednak zawodnik decyduje gdzie podpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3

akurat zupełnie nie chodzi mi o ocenę tych ruchów, tylko że po prostu zawsze jak Ty się tu wpisujesz to jest jakieś zrzędzenie.  zawsze.

I jakoś nie mam zamiaru  Ci tego zabronić (zwłaszcza że sam często Rakiety krytykuję), ale skomentować mogę. 

 

a co do samych ruchów to tak to już w Rockets jest, że sam Harden, a ostatnio jeszcze dodatkowo Westbrook, generują sporo wolnego miejsca na obwodzie, i ktokolwiek z jakąś trójką i nadający się do switch-all defense może w Houston dostać jakies tam minuty, trochę się podpromować i za rok jechać gdzieś indziej podpisać za lepszą kasę. Spytajcie G. Greena który był poza ligą a zagrał 2 jakie takie sezony i cośtam odłożył na konto, spytajcie B-Maca który ma w tym roku prawie 10ppg więcej niż rok temu w żenujących Kings, i znalazło by się paru jeszcze pewnie.

Choć nie, nie uważam ani J. Greena ani Carrola za jakichś studów, niestety

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście jak Westbrook prawie pobił cało ławkę Warriorsów? Wystarczyło jego spojrzenie, a cali się trzęśli ze strachu. Siła razy przemoc! Szacunek na dzielni!!!  Młodym na minimalnych kontraktach trzeba pokazać gdzie ich miejsce!!!!!!👹☠️🦈

 

normalnie k**** debil. To były jego, bodajże 14. i 15. techniki. W takim meczu 🙈

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rw30 napisał:

widzieliście jak Westbrook prawie pobił cało ławkę Warriorsów? Wystarczyło jego spojrzenie, a cali się trzęśli ze strachu. Siła razy przemoc! Szacunek na dzielni!!!  Młodym na minimalnych kontraktach trzeba pokazać gdzie ich miejsce!!!!!!👹☠️🦈

 

normalnie k**** debil. To były jego, bodajże 14. i 15. techniki. W takim meczu 🙈

jak zajebisty byl klay w tej sytuacji haha

ciekawe co mowil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rw30 napisał:

widzieliście jak Westbrook prawie pobił cało ławkę Warriorsów? Wystarczyło jego spojrzenie, a cali się trzęśli ze strachu. Siła razy przemoc! Szacunek na dzielni!!!  Młodym na minimalnych kontraktach trzeba pokazać gdzie ich miejsce!!!!!!👹☠️🦈

 

normalnie k**** debil. To były jego, bodajże 14. i 15. techniki. W takim meczu 🙈

Mnie najbardziej ucieszyło, że na ławce Rockets odnalazł się dziadek Thorina Dębowej Tarczy, Thror (zarazem ojciec Thraina Drugiego). Parafrazując mistrza komentarza, sam Tolkien by tego nie wymyślił. 

Screenshot_20200221_163323.jpg

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fluber napisał:

Ciekawe co robił Westbrook przy +40 na 6 minut do końca meczu na parkiecie, jak w b2b grać nie może:) 

D'Antoni tak rotuje graczami i koniec, nie pytaj się mnie dlaczego. Zobacz 10 dowolnych winów Rockets na przestrzeni ostatnich 2 sezonów 20+ punktami, jestem pewny że Harden gra w nich średnio min 30 minut, a pewnie z 32-33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cyklu 'suchary komentatorów Rockets':

 

jakieś 2 minuty przed  końcem 3q. meczu z Jazz, tuż po koszu Gordona:

(ten główny komentator):  he's got 9 points. Needs 41 more to get to 50 like the last time.

(Bullard): he's running out of time

 

😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sa zespolem zoptymalizowanym pod Westbrooka, a nie pod Hardena. Westbrook to taki sobie fit do Hardena, Harden to bardzo dobry fit do Westbrooka. Tak to jest z ze slabymi shooterami. Zreszta Capela tez dostal kopa w dupe, bo nie bylo dla niego miejsca przez Westbrooka (czy im tk wyjdzie na dobre czy nie, to juz inna sprawa).

A ze zespol zawsze musi byc "czyjs", a nie moze po prostu miec kilku kluczowych zawodnikow, to jest cringe boomer shit.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co by nie mówić to Majk i Morey do lipca  a przynajmniej do końca ich przygody z PO mają spokój i posady zapewnione :). Ten skład napierdalaczy za 3 jeszcze się poszerzył o Covingtona, Carrola i Greena wiec ich szanse są trochę większe niż myślałem pierwotnie. Tak więc zapowiada się ciekawie i maja personel żeby kręcić tempo cały mecz. Tym mogą wybić z głowy kosza tym większym teamom. Nie lubię na nich patrzeć ale dzięki nim PO będzie ciekawsze w tym roku. 

Przy tych ich gównianych ruchach ostatnio tez ostatni był chyba jedynym który coś ratował w tym zespole. Pozwala im odsunąć Westbricka od rzucania co wychodzi im tylko na dobre. Dzieki temu ruchowi maja za to nie 2-ch a 3-ch kluczowych graczy. Jak się coś Tuckerowi stanie to są skończeni podobnie jak w przypadku Bricka i Brody. 

 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.