Skocz do zawartości

beGM - player option [komentarze]


Cris155s

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A jak mówiłem, że taki Baynes nikomu do szczęścia potrzebny nie jest (za więcej niż 6.5 mln) to krytykowaliście :grin:

 

To tylko roczna umowa i to w dodatku w mocnym Bostonie. To raczej typowy ruch na podbicie swojej wartości i kontraktu.

 

Wciąż uważam, że jest wart więcej niż 6,5mln za rok gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko roczna umowa i to w dodatku w mocnym Bostonie. To raczej typowy ruch na podbicie swojej wartości i kontraktu.

 

Wciąż uważam, że jest wart więcej niż 6,5mln za rok gry.

Mi się wydaje, że po prostu jest kolejnym, który się przeliczył. Bo nie sądzę,żeby taki Baynes mógł sobie pozwolić na branie niższych umów. W tym przypadku byłoby to 3,1 mln mniej co najmniej. Więc chyba taka oferta po prostu nie padła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

LaMarcus Aldridge (SAS)  $ 22 347 015 N - mocno problematyczny, mało kasy na rynku. Za rok będzie lepiej. Z drugiej strony teraz ma za sobą doskonały rok, a ma swoje lata i nie wiadomo czy chciałby czekać.

 

Darius Miller (POR)  $ 1 544 951 T - zdziwiłbym się, gdyby po takim sezonie nie spróbował sił na rynku wolnych agentów. Raczej bardziej wartościowy od Muscali, któremu dałeś N.


Nene Hilario (LAC)  $ 1 600 520 N - Moim zdaniem wziąłby kasę. To już prawie emeryt. Rok temu po lepszych PO załapał się tylko na minimum i teraz nikt mu nie da więcej. Prędzej wyleci z ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wedlug mnie Young i Olynyk spokojnie moga wynegocjowac lepsze dluzsze umowy na rynku

 

U Olynyka jest 3-1 na N. Tym sezonem chyba tylko podbił wartość, więc pewnie ktoś mu przynajmniej MLE rzuci.

 

U T. Younga rzucasz nowe światło na sprawę. Ale nie wydaje mi się, by ktoś mu dał coś koło 14mln za sezon. Też raczej koło MLE. U Nas nie ma polityki dawania długich kontraktów, zwłaszcza weteranom więc nie wynegocjuje go na tyle długiego, by bezpieczeństwo postawić nad różnicą 6mln za sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U T. Younga rzucasz nowe światło na sprawę. Ale nie wydaje mi się, by ktoś mu dał coś koło 14mln za sezon. Też raczej koło MLE. U Nas nie ma polityki dawania długich kontraktów, zwłaszcza weteranom więc nie wynegocjuje go na tyle długiego, by bezpieczeństwo postawić nad różnicą 6mln za sezon.

Young wchodzi w trzydziechę, 14 za sezon prawdopodobnie nikt mu nie da, ale 30/3 to spokojnie dostanie. Zreszta w prawdziwym swiecie tez ma ta sama zagwozdke i spodziewane jest ze wyoptuje -> link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka przemyśleń na ten trwającego głosowania:

 

1. Zauważyłem, że eMeS i Camby głosowali w sprawach własnych graczy. No chyba nie tak to ma wyglądać ;]

 

2. Niektórzy mam wrażenie, że nie rozumieją, że gracze, którzy mają do podjęcia PO w okolicach minimum, a dostawali w zeszłym roku regularne minuty i grali dobrze (Selden, Muscala, Cunningham, Miller albo Green) nie mają żadnego, absolutnie żadnego interesu, aby podjąć PO, ponieważ nie ma najmniejszego zagrożenia, że wypadną z ligi, na pewno ktoś w najgorszym wypadku da im minimum na następny rok, a istnieje też prawdopodobieństwo, że ktoś im da lepszą kasę.

 

3. Te głosowania na PO muszą pozostać jawne, po to, aby w razie czego móc edytować i komentować na bieżąco głosy [oczywiście nie każdy musi się zgadzać z tym, co wyżej napisałem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na usprawidliwienie eMeSa i Camby'ego to nie kierowali się dobrem zespołu tylko zawodników przy głosowaniu.

Ja wcielając się w agenta graczy radziłem minimalizację ryzyka, taki Baynes może liczyć na sypnięcie kasą ale co do graczy spoza top 250 to mam podejrzenie, że forumowi GMowie śledzą ich mniej dokładnie i mogą ich nawet przeoczyć przy zamykaniu składu

Czyli w razie czego mogę zmienić swoje głosy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.