Skocz do zawartości

beGM - player option [komentarze]


Cris155s

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeśli będzie podpisywany na non -bird 1+1 to GSW obligatoryjnie musi mu dać 120 % obecnej pensji, czy mogą mniej? Anyone?

 

Teoretycznie możesz ale jak mu dasz mniej to ja głosuję za opcją Durant się obraził i wypierdala z talentami gdzie indziej 

 

ogólnie z Durantem jest sprawa prosta - dajesz mu te 31,8 mln 1+1 a my wszyscy głosujemy że zostaje. I tyle, nie widzę innego scenariusza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie możesz ale jak mu dasz mniej to ja głosuję za opcją Durant się obraził i wypierdala z talentami gdzie indziej 

 

ogólnie z Durantem jest sprawa prosta - dajesz mu te 31,8 mln 1+1 a my wszyscy głosujemy że zostaje. I tyle, nie widzę innego scenariusza 

 

 

To ja mu wtedy wysyłam link do nieśmiertelnego Adasia

i niech się Nets z Magic o niego biją!

 

Wiadomo, że tutaj część najchętniej by wysłała Duranta na Brooklyn przy ofercie 34 vs 35 mln :D 

 

Pytanie zadałem w związku z prawdziwą NBA. Mówiąc, że się zastanawiałem chodziło mi o prawdziwego KD, na decyzję którego wpływu nie będą miały osoby trzecie. To 1+1 ze 120 % pojawiało się jako pewnik przy capie 101/102 mln. Ciekawi mnie po prostu, czy Kevin nie zgodzi się podpisać czegoś podobnego czyli 28-30 mln też w formie 1+1. Wydaje się, że teraz jest na fali, ma wreszcie mistrzostwo, Finals MVP, wszyscy go poklepują po plecach, a on sam ciągle przejawia narrację, że kasa to nie wszystko. Niemniej dzięki takim finałom pewnie mu się wyższe umowy poza NBA nawiną, a sam zawodnik chyba zawsze leciał na maksie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mu wtedy wysyłam link do nieśmiertelnego Adasia

i niech się Nets z Magic o niego biją!

 

Wiadomo, że tutaj część najchętniej by wysłała Duranta na Brooklyn przy ofercie 34 vs 35 mln :grin:

 

Pytanie zadałem w związku z prawdziwą NBA. Mówiąc, że się zastanawiałem chodziło mi o prawdziwego KD, na decyzję którego wpływu nie będą miały osoby trzecie. To 1+1 ze 120 % pojawiało się jako pewnik przy capie 101/102 mln. Ciekawi mnie po prostu, czy Kevin nie zgodzi się podpisać czegoś podobnego czyli 28-30 mln też w formie 1+1. Wydaje się, że teraz jest na fali, ma wreszcie mistrzostwo, Finals MVP, wszyscy go poklepują po plecach, a on sam ciągle przejawia narrację, że kasa to nie wszystko. Niemniej dzięki takim finałom pewnie mu się wyższe umowy poza NBA nawiną, a sam zawodnik chyba zawsze leciał na maksie. 

 

tym bardziej się zgodzi, bo 120% poprzedniego wynagrodzenia zostaje na tym samym poziomie a jego maks jest nieco niższy w tym capie i traci ok 3 mln zamiast 3,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej się zgodzi, bo 120% poprzedniego wynagrodzenia zostaje na tym samym poziomie a jego maks jest nieco niższy w tym capie i traci ok 3 mln zamiast 3,5

 

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem. Zastanawia mnie, czy Durant (ten prawdziwy) nie zgodzi się na zostawienie JESZCZE JEDNEGO miliona na stole. Czy zamiast 31,8 weźmie coś blisko 30. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może. Ale jaki to ma wpływ na nasza grę? Dajesz mu ile uważasz (i możesz) i jedziemy z głosowaniem. Easy.

 

Jaki wpływ ma obniżenie salary o 2 miliony i fakt, że w Oakland wszyscy, z Durantem na czele, mówią o chęci budowaniu dynastii i że bros before hoes? Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wpływ ma obniżenie salary o 2 miliony i fakt, że w Oakland wszyscy, z Durantem na czele, mówią o chęci budowaniu dynastii i że bros before hoes? Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.

Ale ty i tak musisz po prostu zbudować salary tak, aby wszystkich zmieścić. Jak to zrobisz? Nie wiem. KD musisz raczej dać maksymalnie tyle ile możesz, bo wszystko inne będzie jakimśtam ryzykiem. Te 2 miliony nie zmieniają wiele w filozofii działań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty i tak musisz po prostu zbudować salary tak, aby wszystkich zmieścić. Jak to zrobisz? Nie wiem. KD musisz raczej dać maksymalnie tyle ile możesz, bo wszystko inne będzie jakimśtam ryzykiem. Te 2 miliony nie zmieniają wiele w filozofii działań.

 

 

Oh god. Czy tak ciężko zrozumieć, że pytanie tyczyło się prawdziwej NBA, bo to wciąż jest ciekawsze, niż gra? C'mon. Rozumiem, że niektórych organizacji równie dobrze w lidze mogłoby nie być i nikt by nie zauważył nawet, a tutaj ochoczo je niektórzy pobrali i mają wielkie pretensje, że  w Celeveland jest LeBron, a w Chicago, NY albo Miedzichowie nie i tego LeBrona trza pociąć i dać każdemu po równo. Moja odpowiedź poprzednia też nie była 4 real, k****. 

 

Nie, nie muszę, tak jak i nie musi Golden State dać Durantowi NAJWIĘCEJ JAK MOŻE. Bo najwięcej jak może to jest maks/4, na którym traci sam Durant, traci organizacja i w ogóle wszyscy tracą. Poza grupą pościgową. Sci-fi.

 

Powiedz to Klayowi ;]
 
Nie znam człowieka  :onthego:
Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oh god. Czy tak ciężko zrozumieć, że pytanie tyczyło się prawdziwej NBA, bo to wciąż jest ciekawsze, niż gra? C'mon. Rozumiem, że niektórych organizacji równie dobrze w lidze mogłoby nie być i nikt by nie zauważył nawet, a tutaj ochoczo je niektórzy pobrali i mają wielkie pretensje, że w Celeveland jest LeBron, a w Chicago, NY albo Miedzichowie nie i tego LeBrona trza pociąć i dać każdemu po równo. Moja odpowiedź poprzednia też nie była 4 real, k****.

 

Nie, nie muszę, tak jak i nie musi Golden State dać Durantowi NAJWIĘCEJ JAK MOŻE. Bo najwięcej jak może to jest maks/4, na którym traci sam Durant, traci organizacja i w ogóle wszyscy tracą. Poza grupą pościgową. Sci-fi.

 

 

Nie znam człowieka :onthego:

Maksymalnie jak możesz chodzi mi o podpisanie na zasadzie non-bird przy ktorym możesz zatrzymać trzon. Nie o pełnego maksa. Z resztą jeśli inne po teamy nie rzucą nic KD - a zbyt wiele na to zwyczajioe stać nie bedzie - to nie bedziesz mieć do KD rywali. A odnosze się do gry, bo to temat dotyczący gry a tematy od nba są w innym dziale i tam jest miejsce na dyskusję o kd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oh god. Czy tak ciężko zrozumieć, że pytanie tyczyło się prawdziwej NBA, bo to wciąż jest ciekawsze, niż gra? C'mon.

 

Czy ja wiem. Dla mnie nasze ruchy na FA, budzą większą ekscytacje niż te w realu. W RL to się liczy na mnie tylko to co na parkiecie, tutaj January nie ma czym przebić, ale też nie musi, bo mamy świetną rozrywkę i symulacje w jednym :)

 

Durant ma pierścień. Nie musi za niczym gonić. Jak zaczniesz kombinować za oszczędnościami to na pewno mój głos pójdzie w stronę innego klubu.

 

I szanuj moje pierdziszewo :) Tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Dla mnie nasze ruchy na FA, budzą większą ekscytacje niż te w realu. W RL to się liczy na mnie tylko to co na parkiecie, tutaj January nie ma czym przebić, ale też nie musi, bo mamy świetną rozrywkę i symulacje w jednym :smile:

 

Durant ma pierścień. Nie musi za niczym gonić. Jak zaczniesz kombinować za oszczędnościami to na pewno mój głos pójdzie w stronę innego klubu.

 

I szanuj moje pierdziszewo :smile: Tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco!

 

 

Okej, indywidualna ocena. Ja np. jaram się w opór Butlerem w Minny, bo podchodziłem do ich oglądania 2 lata temu i rok temu. No i na dłuższą metę nie szło, bo wiadomo. Dlatego teraz rozpościera się przede mną obraz, w którym 2-3 razy w tygodniu oglądam Townsa w pełnej okazałości, bez wyrzutów sumienia, że marnuję czas. A te trejdy w zabawie to są, bo są, są fajne, ale no nie ma za nimi nic większego ;) Ale jak kto woli, nie krytykuję. 

 

Mówisz o Nowym Orleanie? No to trzymam kciuki, bo NOLA, a raczej AD, to taka sama sytuacja jak Minnesota. Staram się oglądać jak najwięcej mogę, ale to zwykle przeradza się w "jak NAJDŁUŻEJ mogę wytrzymać". Więc buduj solidną ekipę i ślij przepis tym za oceanem :D

 

A uniosłem się, bo zadałem proste pytanie (wiem, że tutaj, ale po co zaśmiecać taką pierdołą dział NBA) odnośnie non-birds. Więc to połączone. I wyraźnie napisałem, że zastanawiam się nad reakcją real KD. I od razu hur dur, że ło matko 50 mln albo do Nets go. Calm down.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A uniosłem się, bo zadałem proste pytanie (wiem, że tutaj, ale po co zaśmiecać taką pierdołą dział NBA) odnośnie non-birds. Więc to połączone. I wyraźnie napisałem, że zastanawiam się nad reakcją real KD. I od razu hur dur, że ło matko 50 mln albo do Nets go. Calm down.

Trudno to stwierdzić, ale wg mnie jak dasz maxa to na 100% Durant Twój. Jak dasz mniej to pewnie te procenty spadają, mogę się tylko wypowiadać o sobie, ale jak to nie będzie wielka różnica to ja zagłosuję, że zostaje, ale każdy ma swój głos także nie masz możliwości przewidzenia tego. To tak jakbym ja się pytał czy jak dam graczowi X 20 mln to zagłosujecie na mnie? Nie wiem i nie mam pojęcia.

Każdy mln zmniejsza Twoje szanse, ale też bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno to stwierdzić, ale wg mnie jak dasz maxa to na 100% Durant Twój. Jak dasz mniej to pewnie te procenty spadają, mogę się tylko wypowiadać o sobie, ale jak to nie będzie wielka różnica to ja zagłosuję, że zostaje, ale każdy ma swój głos także nie masz możliwości przewidzenia tego. To tak jakbym ja się pytał czy jak dam graczowi X 20 mln to zagłosujecie na mnie? Nie wiem i nie mam pojęcia.

Każdy mln zmniejsza Twoje szanse, ale też bez przesady.

 

Ale ja nawet o to nie pytam :D 

 

Dostaje 1+1 non-birds 120%, bo to jest w interesie wszystkich i koniec.

 

Nie mam zamiaru tu szukać jakiejś zawiłej logiki a'la LAF czy wypytywać kogokolwiek czy 31,8 jest ok, czy może już 31,7. Powtarzam raz jeszcze: moje zainteresowanie zasadami non-birdsów było spowodowane perspektywą decyzji prawdziwego KD i ani przez chwilę nie myślałem o grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyatnie z boku, bardziej do januarego niż reszty.

 

Gdy głosujecie za PO bierzecie pod uwagę:
a) czy dany gracz dostanie więcej hajsu w realnej NBA
B) czy forumowa brać da mu więcej hajsu?

Bo w przypadku takich ludzi jak Gay, Baynes czy Stuckey to zmienia sytuacje o 180 stopni :smile:

Edytowane przez kolek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyatnie z boku, bardziej do januarego niż reszty.

 

Gdy głosujecie za PO bierzecie pod uwagę:

a) czy dany gracz dostanie więcej hajsu w realnej NBA

B) czy forumowa brać da mu więcej hajsu?

 

Bo w przypadku takich ludzi jak Gay, Baynes czy Stuckey to zmienia sytuacje o 180 stopni :smile:

To drugie, zresztą widać to po głosowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem deadline do 29 czerwca na uzupełnienie rosterów, na razie z tym słabo, a bez tego nie ruszymy dalej

 

później dwa dni na sprawdzenie błędów i obmyślenie strategii na FA i 2 lipca jak wyjdzie memo z salary cap wysyłamy oferty do kolegi Julekstep [?]

 

edit:

 

w tej chwili uzupełniło dane 12 z 30 osób 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.