Skocz do zawartości
Cris155s

beGM - player option [komentarze]

Rekomendowane odpowiedzi

sorki za zamieszanie, byłem pewny, że go nie ma ;p tak, chodziło o Blake'a... raz jeszcze sorki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

już 20 głosów mamy, emocje są (Baynes 9-10, że tak) ;) Griffin nie ma przypadkiem PO? Pewnie i tak odrzuci, ale chyba wszystkich trzeba przegłosować ;)

Sauces mówią, że Baynes w realu zostaje FA. Nie wiem czy ma to dla kogoś znaczenie, ale jakby co, to chłop się woli zabezpieczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sauces mówią, że Baynes w realu zostaje FA. Nie wiem czy ma to dla kogoś znaczenie, ale jakby co, to chłop się woli zabezpieczyć.

Na razie jest 11-11 w głosach ;) więc jak zostanie remis, to pewnie decyduje real NBA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabezpieczyć? Chyba wprost przeciwnie.

tak czy siak, tak jak mówiłem. Baynes jest za dobry, by brać takie ochłapy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w realu nawet Pau chce się wyoptować... i jak tu teraz głosować? ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W RL NBA SAS bez Pau mają 20mln, u nas chyba 5?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można zmieniać głosy? Bo jak tak, to bym tego Baynesa chyba jednak zmienił na opt-out. Za dużo tam się nie pozmianiało i sytuacja nie jest jakaś super różna.

Pau optujący w RL (może po to, żeby przyszedł Paul? :) ) to super sprawa. Bardzo mnie cieszy. Ale tam to ma znaczenie. Tutaj w salary leżą 23 mln D-Wade'a. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w realu nawet Pau chce się wyoptować... i jak tu teraz głosować? ;p

Jak dla mnie trochę inna sytuacja, bo Pau nie dostanie takiej samej kasy/rok zarówno w realu jak i u nas. Domyślam się jednak, że Gasola interesuje tylko gra w contenderze, a z powodu naszego systemu FA nie ma opcji by zmienił Spurs na innego contendera.

W przypadku Baynesa chodzi tylko o pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jack, Rappar, Kungfubestia, Regis i ktoś jeszcze nie zagłosowali na Player option. Ruszcie dupy, mości Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym chciał poznać genezę przyjęcia opcji przez KD. Może bulek przekonasz jeszcze 15 osób :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym chciał poznać genezę przyjęcia opcji przez KD. Może bulek przekonasz jeszcze 15 osób :grin:

Proszę bardzo.

Nie sądzę, by Durant chciał się ruszyć z GSW. Gdyby mu zależało na kasie, nie przeszedłby do GSW rok temu. To klasyczny przykład polowania na pierścień. Pewnie i tak nie ruszy się z GSW, a przechodząc na rynek FA zechce tylko wywindować swój kontrakt - ale też nie sądzę, by 27 mln to jest aż taka niska kwota. Tak czy inaczej, śmiech mnie ogarnie, jeśli u nas Durant poszedłby za maksem np. do Magic czy Mavs. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę bardzo.

Nie sądzę, by Durant chciał się ruszyć z GSW. Gdyby mu zależało na kasie, nie przeszedłby do GSW rok temu. To klasyczny przykład polowania na pierścień. Pewnie i tak nie ruszy się z GSW, a przechodząc na rynek FA zechce tylko wywindować swój kontrakt - ale też nie sądzę, by 27 mln to jest aż taka niska kwota. Tak czy inaczej, śmiech mnie ogarnie, jeśli u nas Durant poszedłby za maksem np. do Magic czy Mavs.

A do Phili? ;) Edytowane przez Tecu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę bardzo.

No przyznam, że ja też wczoraj się zastanawiałem czy wobec capu 99 mln Durant będzie się wypisywał.

Jeśli będzie podpisywany na non -bird 1+1 to GSW obligatoryjnie musi mu dać 120 % obecnej pensji, czy mogą mniej? Anyone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę bardzo.

Ale to nie ma żadnego sensu dla Duranta, bo może podpisać nowy kontrakt 1+1 za 120% ostatniego salary. Lepsza kasa + zabezpieczenie w postaci dodatkowego roku.

Jeśli będzie podpisywany na non -bird 1+1 to GSW obligatoryjnie musi mu dać 120 % obecnej pensji, czy mogą mniej? Anyone?

Może być mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie możesz ale jak mu dasz mniej to ja głosuję za opcją Durant się obraził i wypierdala z talentami gdzie indziej 

ogólnie z Durantem jest sprawa prosta - dajesz mu te 31,8 mln 1+1 a my wszyscy głosujemy że zostaje. I tyle, nie widzę innego scenariusza 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie możesz ale jak mu dasz mniej to ja głosuję za opcją Durant się obraził i wypierdala z talentami gdzie indziej 

ogólnie z Durantem jest sprawa prosta - dajesz mu te 31,8 mln 1+1 a my wszyscy głosujemy że zostaje. I tyle, nie widzę innego scenariusza 

To ja mu wtedy wysyłam link do nieśmiertelnego Adasia

i niech się Nets z Magic o niego biją!

Wiadomo, że tutaj część najchętniej by wysłała Duranta na Brooklyn przy ofercie 34 vs 35 mln :D 

Pytanie zadałem w związku z prawdziwą NBA. Mówiąc, że się zastanawiałem chodziło mi o prawdziwego KD, na decyzję którego wpływu nie będą miały osoby trzecie. To 1+1 ze 120 % pojawiało się jako pewnik przy capie 101/102 mln. Ciekawi mnie po prostu, czy Kevin nie zgodzi się podpisać czegoś podobnego czyli 28-30 mln też w formie 1+1. Wydaje się, że teraz jest na fali, ma wreszcie mistrzostwo, Finals MVP, wszyscy go poklepują po plecach, a on sam ciągle przejawia narrację, że kasa to nie wszystko. Niemniej dzięki takim finałom pewnie mu się wyższe umowy poza NBA nawiną, a sam zawodnik chyba zawsze leciał na maksie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja mu wtedy wysyłam link do nieśmiertelnego Adasia

i niech się Nets z Magic o niego biją!

Wiadomo, że tutaj część najchętniej by wysłała Duranta na Brooklyn przy ofercie 34 vs 35 mln :grin:

Pytanie zadałem w związku z prawdziwą NBA. Mówiąc, że się zastanawiałem chodziło mi o prawdziwego KD, na decyzję którego wpływu nie będą miały osoby trzecie. To 1+1 ze 120 % pojawiało się jako pewnik przy capie 101/102 mln. Ciekawi mnie po prostu, czy Kevin nie zgodzi się podpisać czegoś podobnego czyli 28-30 mln też w formie 1+1. Wydaje się, że teraz jest na fali, ma wreszcie mistrzostwo, Finals MVP, wszyscy go poklepują po plecach, a on sam ciągle przejawia narrację, że kasa to nie wszystko. Niemniej dzięki takim finałom pewnie mu się wyższe umowy poza NBA nawiną, a sam zawodnik chyba zawsze leciał na maksie. 

tym bardziej się zgodzi, bo 120% poprzedniego wynagrodzenia zostaje na tym samym poziomie a jego maks jest nieco niższy w tym capie i traci ok 3 mln zamiast 3,5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tym bardziej się zgodzi, bo 120% poprzedniego wynagrodzenia zostaje na tym samym poziomie a jego maks jest nieco niższy w tym capie i traci ok 3 mln zamiast 3,5

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem. Zastanawia mnie, czy Durant (ten prawdziwy) nie zgodzi się na zostawienie JESZCZE JEDNEGO miliona na stole. Czy zamiast 31,8 weźmie coś blisko 30. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem. Zastanawia mnie, czy Durant (ten prawdziwy) nie zgodzi się na zostawienie JESZCZE JEDNEGO miliona na stole. Czy zamiast 31,8 weźmie coś blisko 30.

Może. Ale jaki to ma wpływ na nasza grę? Dajesz mu ile uważasz (i możesz) i jedziemy z głosowaniem. Easy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może. Ale jaki to ma wpływ na nasza grę? Dajesz mu ile uważasz (i możesz) i jedziemy z głosowaniem. Easy.

Jaki wpływ ma obniżenie salary o 2 miliony i fakt, że w Oakland wszyscy, z Durantem na czele, mówią o chęci budowaniu dynastii i że bros before hoes? Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi