Skocz do zawartości

beGM - player option [komentarze]


Cris155s

Rekomendowane odpowiedzi

Paul i Durant na bank wyoptuja. Tylko w innym celu. Najpierw poddajemy głosowaniu opcje, a dopiero potem oferty. Nie możesz założyć, że max od LAC załatwia sprawę. A co jeśli odpuściłbym Stepha i chciał Cp3 w Golden? Lub jeśli w Cavs Rappar znalazłby sposób na upchniecie Chrisa z Lebronem?

 

A masz Ty tam czym go skusić January? :P

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kiedy to glosujemy i czy mozemy zmienic glosy w trakcie?

 

bo wsomie tez pomyslem, ze Chirs odrzuci ale jesli przeniesimy zabawe w nasze realia to juz nie koniecznie, bo sklady sie troche pozmienialy

Ale co ma nie odrzucić? To jest głosowanie na opt out. A to zrobi na 100000000%. Po co ma za 2018 rok zgarnąć 25 milionów skoro może 35? Dopiero później będą konkretne oferty i wybór Clippers vs inne ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się spora niespodzianka u Baynesa

 

Jestem lekko zaskoczony, bo myślę, że w realu się wyoptuje i dostanie coś koło 10 mln, bo C nie ma dużo w to offseason, ale ok - jestem gotowy na przyjęcie Baynesa z jego dość przyjemnym kontraktem ;)

 

@LAF - wydaje mi się, że wszystkie Twoje propozycje są po to, aby zatrzymać CP3 i Griffina za wszelką cenę ;) ja też chcę zatrzymać Hilla i Haywarda, ale bez przesady - są jasne, normalne reguły, a Ty wymyślasz jakieś "ułatwienia", które w zasadzie zatrzymają CP3 i Griffina, a tak naprawdę skomplikują wszystkim zasady... poza tym nie wiem, czy wiesz, ale jak się wpakujesz z nimi w długie kontrakty, to w zasadzie blokujesz sobie sporo możliwości, a sufit to raczej 2.runda PO i nic więcej - just sayin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym przypadku ktoś powinien rzucić Baynesowi full MLE, a to i tak będzie dla Niego 2 mln więcej. Dla mnie opt out.

 

Gay to trudniejsza sprawa. W rzeczywistości mię ma tylu, aż tak bezczelnie tankujacych ekip. W RL może dostać nawet 20mln za sezon przy dwuletnim kontrakcie. U Nas szykuje się kompletnie inna rozgrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laf musi dac 4 letniego maxa minimum. Z prostej przyczyny. To my glosujemy. Jak wiekszosc zdecyduje ze kasa rzadzi to biora LAC bez mrugniecia. A tak to bedzie straszna niepewnosc jak zacznie kombinowac. Podobnie mam z Ibaka. Musze tak zrobic z oferta zeby sie nie przejechac ale na pewno wygrac glosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze może tez opisać koncept drużyny i starać się o wzmocnienia.

 

Wtedy dyskusja czy musi to być Max jest warta rozpatrzenia.

 

Ale ze to zabawa to odchodzi bynajmniej troska ze to nie są realne pieniądze.

Ja nie ukrywam ze w większości przypadków będę głosował za pozostaniem zawodników w macierzystym klubie.

Jeżeli tylko oferta będzie adekwatna a nie zaniżona aby zmieścić się w salary.

Są gracze którzy czekają na podwyżki stad min oddałem millsa i dedmona bo nie sadze aby spurs wyrównali wysokie oferty.

W głosowaniu mualem kłopot z gayem.

 

Kontuzja i super kontrakt w rok to jakieś konkretne pieniądze ale z drugiej strony szansa na ostatni spory kontrakt.

 

Dodatkowo odniosłem wrażenie ze rudy nie chce być w Kings jyz.

 

Brakuje mi panowie waszych wpisów o planach związanych z waszymi agentami.

 

Warto przy liście po dodać swój komentarz ze chciałbym przedłużyć lub zrzucić lub dać lepsza nowa ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głosowaniu mualem kłopot z gayem.

 

Kontuzja i super kontrakt w rok to jakieś konkretne pieniądze ale z drugiej strony szansa na ostatni spory kontrakt.

 

Dodatkowo odniosłem wrażenie ze rudy nie chce być w Kings jyz.

 

Brakuje mi panowie waszych wpisów o planach związanych z waszymi agentami.

 

Warto przy liście po dodać swój komentarz ze chciałbym przedłużyć lub zrzucić lub dać lepsza nowa ofertę.

 

Ja uważam, że Gay mógłby wziąć coś typu 32/2 z PO po pierwszym roku i przede wszystkim sam chce się wyoptować i wybrać.

 

Moje plany dotyczące Haywarda i Baynesa? Haywarda oczywiście chcę zatrzymać, a Baynesa, jeśli kasy starczy i za rozsądną cenę, bo to tylko back-up na 10-15 min i nie zamierzam płacić dużo za C jak Dnc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.