Skocz do zawartości
Cris155s

beGM - player option [komentarze]

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktos w glosach nie napisal moze sie podzielic z innymi dlaczego wybral dla danego gracza akurat opcje za/przeciw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja widze, ze jako jedyny chyba zaglosowalem na rudego geja, ze zostanie uwazam, ze w cieplutkim la 15 baniek to niezly deal dla niego, nie wiem kto mialby mu dac wiecej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko, ja też mu dam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może dodać opcję zamiast prostego T , N np:T z max'em ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakie T z maxem? Nie rozumiem.

Dla mnie Galloway z kolei jest pewniakiem, podobnie Stuckey, Hawes i Baynes - nie dostaną więcej na FA.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakie T z maxem? Nie rozumiem.

np:

Paul T z max'em oznaczałoby ,że jeśli GM Clippers (czyli ja) dam mu max'a to zostaje i nie ma już żadnego głosowania i inni GM'owie muszą obejść się smakiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hahhaha paduem

?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

np:

Paul T z max'em oznaczałoby ,że jeśli GM Clippers (czyli ja) dam mu max'a to zostaje i nie ma już żadnego głosowania i inni GM'owie muszą obejść się smakiem.

Ale nie wiem czemu takie głupoty wymyślasz jakoś dziwnie pod siebie. CP3 jeśli zrezygnuje z PO będzie normalnym FA i będziemy głosować czy wybierze Clippers czy inny klub, który po niego uderzy (jeśli Clippers i inny klub/kluby złożą mu ofertę). Proste jak budowa cepa. A Ty proponujesz jakieś dziwaczne rzeczy, które nie mają żadnego sensu i uzasadnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co się stresować. Wirtualne Spurs musiałoby stanąć na ch żeby zrobić miejsce dla CP3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie wiem czemu takie głupoty wymyślasz jakoś dziwnie pod siebie. CP3 jeśli zrezygnuje z PO będzie normalnym FA i będziemy głosować czy wybierze Clippers czy inny klub, który po niego uderzy (jeśli Clippers i inny klub/kluby złożą mu ofertę). Proste jak budowa cepa. A Ty proponujesz jakieś dziwaczne rzeczy, które nie mają żadnego sensu i uzasadnienia.

Właśnie to ma sens.

Paul i Durant (żeby nie było ,że chodzi o moje interesy) raczej zostaną w swoich klubach i to nie jest bez sensu.

Chodzi o to aby nie było potem jaj ,że Durant w Dallas czy Paul w Nets.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paul i Durant na bank wyoptuja. Tylko w innym celu. Najpierw poddajemy głosowaniu opcje, a dopiero potem oferty. Nie możesz założyć, że max od LAC załatwia sprawę. A co jeśli odpuściłbym Stepha i chciał Cp3 w Golden? Lub jeśli w Cavs Rappar znalazłby sposób na upchniecie Chrisa z Lebronem?

A masz Ty tam czym go skusić January? :P

Edytowane przez Tomek9248

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do kiedy to glosujemy i czy mozemy zmienic glosy w trakcie?

bo wsomie tez pomyslem, ze Chirs odrzuci ale jesli przeniesimy zabawe w nasze realia to juz nie koniecznie, bo sklady sie troche pozmienialy

Edytowane przez Cris155s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do kiedy to glosujemy i czy mozemy zmienic glosy w trakcie?

bo wsomie tez pomyslem, ze Chirs odrzuci ale jesli przeniesimy zabawe w nasze realia to juz nie koniecznie, bo sklady sie troche pozmienialy

Ale co ma nie odrzucić? To jest głosowanie na opt out. A to zrobi na 100000000%. Po co ma za 2018 rok zgarnąć 25 milionów skoro może 35? Dopiero później będą konkretne oferty i wybór Clippers vs inne ofert.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale Lakers ma capspace ;)

ale razem z LeBron'em , Wade'em i Melo ? Oni tylko w pakiecie ;)

Paul i Durant na bank wyoptuja. Tylko w innym celu. Najpierw poddajemy głosowaniu opcje, a dopiero potem oferty. Nie możesz założyć, że max od LAC załatwia sprawę. A co jeśli odpuściłbym Stepha i chciał Cp3 w Golden? Lub jeśli w Cavs Rappar znalazłby sposób na upchniecie Chrisa z Lebronem?

No wiadomo ,że mając do wyboru GSW/Cavs czy Clippers to akcje tamtych stoją wyżej.Jednak oprócz tych dwóch zespołów to Clippers nawet w real NBA są jedyną opcją dla CP3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie są. Spurs spokojnie mogą zawalczyć, a przypominam, że w RL NBA CP3 spotka się z innymi ekipami równiez.

To nie jest pewnik, że CP3 skończy w Clippers. Zobaczymy przy głosowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie są. Spurs spokojnie mogą zawalczyć, a przypominam, że w RL NBA CP3 spotka się z innymi ekipami równiez.

Z grzeczności pewnie ;)

Dlatego najlepiej było by poczekać na to co zrobią niektórzy gracze w real NBA.

GSW czy Clippers nie różnią się aż tak od siebie względem real NBA.

Curry'emu też GM Orlando może dać maksa , ale jak w realu wybierze GSW to nie widzę problemu aby i u nas został.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Laf daj maxa cp3, Blakowi i Reddickowi i na 90% trio u Ciebie zostanie ;-) Lakers i cp3 na tym etapie? January szkoda slotu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi