Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - [Playoffs 2019 Eastern Conference Finals] (1.)Milwaukee Bucks - (2.)New York Knicks

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ignazz napisał:

Nie lekceważmy Kembe bo to kluczowa różnica tego co brakowało Real Bucks 

Irving wielokrotnie pokazywal ze jest wybitna 2 opcja. Kemba nigdy nie mial okazji sie wykazac.

I ja ciagle mam w glowie wystep walkera w g7 przeciwko heat w 2016. A tutaj presja bedzie duzo wieksza.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie czytać że nie tylko ja mam wątpliwości co do Goberta w tej serii.

Dodatkowo idealnie napisane że własnie o takiego Kembę RL Bucks wtopili bo Bledsoe nie umiał wykorzystać D skupionej na Giannisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kemba w 2016 roku grał z kontuzją.

Ale z Irvingiem to faktycznie, nie ma to żadnego przełożenia na tą serię moim zdaniem to co grał z Celtics.

Edytowane przez BMF
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie prościej byłoby po prostu założyć, że irving i kemba to ten sam tier i nie szukać na siłę w tym pojedynku przewagi? 

straszny syf się tu robi ogólnie.

ucieka to co istotne. 

przerzucanie się jakimiś niuansami, które nic nie znaczą w kontekście całokształtu.

Dla mnie w tej serii kluczowe są dwa aspekty, które powinny przechylić szalę na korzyść jednej z drużyn i o których napiszę pewnie jutro. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Eld napisał:

A co do serii. Ja mam mocny zgryz bo Irving mnie mocno zawiodł w tych PO a Gobert może się naprawdę bezuzyteczny tutaj okazać. Wyciagany spod dziury. No i ten big ball setup może nienadążać w obronie za Khrisem np dla którego mogła by być to woda na młyn jak by go bronił wolniejszy Tucker czy Morris.

1. W jaki sposób Khris może wykorzystać grę przeciwko większemu Tuckerowi czy Morrisowi? To nie jest gracz który gra minięciem.

2. Właśnie Toronto przetrwało grę w obronie gorszymi w tym aspekcie i mniej (w przypadku Ibaki nie bardziej) mobilnymi od Goberta Gasolem i Ibaką. Czemu miałbym mieć problem z Rudym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
33 minuty temu, Wooden napisał:

Pomijając Twoją osobę - całkiem serio zaczynam powoli rozumieć "negatywny elektorat" - a przychodziłem tutaj z całkiem otwartą głową.

Ja bym jeszcze powiedział, że to co robiłeś już przez 2 rundy atakując Lakers - rozmywałeś dyskusję, zaczynałeś od kwestionowania dziesiątek rzeczy z opisu z pierwszymi wstawkami "uhm hmm Lakers faworyt, ale opisem sobie szkodzą", by finalnie stwierdzić "opisy w sumie były świetne, komentarze złe i zaszkodziły, a tak w sumie atakowałem pod finały już by zapadło w pamięć" mi się cholernie nie spodobało nie tylko z oczywistego powodu ;], ale i dlatego, że cały czas za faworyta dużego mam tu Bux i takie wybieganie na kilka serii do przodu bardzo mi nie przypadło do gustu.

Za szybko się z gąską witać chciałeś, sprzedawania bajeczek o Irvingu i Gobercie tu nikt nie kupi. Podobnie jak rozmywaniem dyskusji personalnym atakiem na oponenta, co dokładnie pokazuje, iż miałem rację w kwestii, iż jest u Ciebie duży problem z prowadzeniem merytorycznej dyskusji. Bo dyskusja to nie polega na napisaniu opisu, a potem chamskim (co pokazałeś) ataku personalnym, tylko na wymianie argumentów nt koszykówki, które nie brzmią "bzdura, Goberta i Irvinga macie świetnie traktować, bo w RS świetnie grali".

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, january napisał:

Podobnie jak rozmywaniem dyskusji personalnym atakiem na oponenta, co dokładnie pokazuje, iż miałem rację w kwestii, iż jest u Ciebie duży problem z prowadzeniem merytorycznej dyskusji. Bo dyskusja to nie polega na napisaniu opisu, a potem chamskim (co pokazałeś) ataku personalnym

Kto w tej grze wyjezdza co chwile z glupolem albo lajza?:) daj spokoj, to nawet nie jest smieszne January:)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zajebista jest ta wasza gra :)

W sensie w życiu bym się nie chciał w tym bagnie taplać, ale poczytać jest prześmiesznie. Dałoby się podręcznik hipokryty napisać :) myślałem, że takie jazdy z zakłamywaniem rzeczywistości i przypisywanie własnych negqtywnych cech oponentowi to tylko w polityce, ale jednak nie :D

• Thanks 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, kolek23 napisał:

W sensie w życiu bym się nie chciał w tym bagnie taplać, ale poczytać jest prześmiesznie. Dałoby się podręcznik hipokryty napisać :) myślałem, że takie jazdy z zakłamywaniem rzeczywistości i przypisywanie własnych negqtywnych cech oponentowi to tylko w polityce, ale jednak nie :D

A jak masz własną drużynę, wiesz jak wciąga ;) 

Dzięki beGM kibicuję teraz z całego serducha Raptors, bo mam jeszcze Lowrego na 3 letnim kontrakcie za maxa i i będę w ciężkiej d.. jak nie będzie grał na przyzwoitym poziomie :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, kolek23 napisał:

Ty żałuj że mnie nie czytałeś jak byłem GM Bostonu i CM miał hobby prowokowanie mnie :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, january napisał:

Coś Cię szybko wooden nerwy zjadają i zaczynasz przeklinanie. Cóż, cytując CMa "czujesz strach" ;]

Cały dzień siedzę z córką na rękach i muszę jeszcze czytać Twoje wtręty z którymi fundamentalnie się nie zgadzam :)

Nie oceniaj po przekleństwach - ja przeklinanie zaczynam przy Dzień dobry a kończę na Do widzenia. Jak Cię od c***ów i sk****synów zwyzywam jak mnie w końcu naprawdę wkurwisz to prawdopodobnie nawet wtedy nie będzie w tym złej intencji :)

Uprzedzałem już w pierwszym poście tutaj, taki charakter.

Do reszty się odniosę jak już wreszcie odłożę dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, człowiek...morza napisał:

Dla mnie w tej serii kluczowe są dwa aspekty, które powinny przechylić szalę na korzyść jednej z drużyn i o których napiszę pewnie jutro. 

Nie wiem, jakie dwa aspekty są to dla Ciebie, ale dla mnie takie dwa główne aspekty to:

1) Leonard >> Giannis w finale konfy w RL NBA

2) Ławka Bucks u nas to Mack - Lee - Belinelli - Hezonja - Kleber.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, fluber napisał:

Kto w tej grze wyjezdza co chwile z glupolem albo lajza?:) daj spokoj, to nawet nie jest smieszne January:)

Już bardzo dawno nikomu tak nie napisałem (chyba, że coś w rodzaju ,,głosuj na Lakers Qcin łajzo"), ale nie widzę by to był wtręt personalny.

Nawet Ciebie zaskakująco miło w dyskusji traktowałem podczas serii GS-LAL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Nawet Ciebie zaskakująco miło w dyskusji traktowałem podczas serii GS-LAL.

No mam nadzieję, że to nie było zaskakująco miło, tylko będzie to standard w naszych begmowych relacjach:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rany, Gobert to już taki kasztan, że chyba żadnego PO matchupu nie wygrywa.

wrzuć Wooden Tuckera na C to pozamiatasz. Switche-sritche mają mają mega hype w tej zabawie

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Rany, Gobert to już taki kasztan, że chyba żadnego PO matchupu nie wygrywa.

wrzuć Wooden Tuckera na C to pozamiatasz. Switche-sritche mają mają mega hype w tej zabawie

Problemem trwającej dyskusji są skrajności. Zagra tak albo tak. 

Nikt nie przyjmuje założenia, że może być różnie.

a jak najbardziej są argumenty za tym, że gobert w tej serii mógłby być efektywny (nie mam pewności, że line-up z nim byłby lepszy od tuckera/morrisa na C, co nie wyklucza tego, że gobert dalej mógłby być efektywny). 

Edytowane przez człowiek...morza
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

33 minuty temu, Alonzo napisał:

A jak masz własną drużynę, wiesz jak wciąga ;) 

Dzięki beGM kibicuję teraz z całego serducha Raptors, bo mam jeszcze Lowrego na 3 letnim kontrakcie za maxa i i będę w ciężkiej d.. jak nie będzie grał na przyzwoitym poziomie :D 

No ja to jeszcze jak miałem Suns to pierwsze co rano sprawdzałem rano to nie Pistons, tylko czy Malik Monk znowu miał DNP czy coś tam jednak pograł hehe :) 

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
32 minuty temu, fluber napisał:

Nie wiem, jakie dwa aspekty są to dla Ciebie, ale dla mnie takie dwa główne aspekty to:

1) Leonard >> Giannis w finale konfy w RL NBA

2) Ławka Bucks u nas to Mack - Lee - Belinelli - Hezonja - Kleber.

Niejako tak, więc cieszy mnie, że nie tylko ja to widzę.

Choć druga kwestia jest bardziej złożona i ławka jest jednym z jej elementów. 

Natomiast dalej czekam na odpowiedz januarego, kto zagrał dobrze w Bucks. Doczekać coś się nie mogę. Choć tutaj odpowiedź jest łatwa do sprawdzenia. Każdy zagrał poniżej oczekiwań, jedynie lopez na poziomie (choć kluczowa trójka c***owa, bo 29 % w całych PO), więc nie musisz odpowiadać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Wooden napisał:

1. W jaki sposób Khris może wykorzystać grę przeciwko większemu Tuckerowi czy Morrisowi? To nie jest gracz który gra minięciem.

2. Właśnie Toronto przetrwało grę w obronie gorszymi w tym aspekcie i mniej (w przypadku Ibaki nie bardziej) mobilnymi od Goberta Gasolem i Ibaką. Czemu miałbym mieć problem z Rudym?

1. Szybciej dojdzie do otwartych pozycji i częściej będzie wolny bo Giannisa musisz podwoić Morrisem/Tuckerem.

2. Nie bardzo kumam co chcesz przekazać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Eld napisał:

1. Szybciej dojdzie do otwartych pozycji i częściej będzie wolny bo Giannisa musisz podwoić Morrisem/Tuckerem.

2. Nie bardzo kumam co chcesz przekazać.

1. I jak to wychodziło w serii z Raptors? Bo tam też były podobne założenia. Życie zweryfikowało mocno Giannisa w kwestii kreowania i czytania gry. 

2. Odpowiedź jest raczej oczywista. Skoro Gasol i Ibaka, mogli być efektywni, to i Gobert może. Autentycznie z chęcią przeczytałbym argumentacje na nie. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi