Skocz do zawartości

NBA Finals 2019 Toronto Raptors - Golden State Warriors


Chytruz

Raptors vs GSW  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak zakończy się seria o mistrzostwo NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Koelner napisał:

 

jakby udało im się pokonać GSW to może narodziłaby się nowa legenda ;] i ogólnie taki fajny koleś , narazie bez wad ale pewnie wyjdzie jakaś słabość do hazardu ;)

Typ przez rok odpuscil granie (bedac na kontrakcie) za namowa wujka.

Tez lubie Kawhiego, ale on ma dosc duza ryse w cv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie zaczal grac w baseball.

Anyway, warto bylo zarwac nocke, jestem juz na 3 kawie, szef jeszcze nie wie o co biega.

Jaralem sie GSW jak Curry zaczynal grac z Ellisem, jak w ekipie byl jeszcze David Lee, ba - nawet kiedys mialem epizod ze wykupilem na rok "goldenstatewarriors.pl", a po dzisiejszym meczu wskoczylem na bandwagon Raptors  <fanboy> i zamowilem pare gadgetow.  </fanboy>. Kurde, ale zajebiste sa te playoffy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Maju napisał:





 nawet kiedys mialem epizod ze wykupilem na rok "goldenstatewarriors.pl",

chciales kaske na odsprzedazy zarobic ? :)

 

mialem przed seria napisac ze siakam moze byc x factorem ale nie chcialem cwaniakowac :)

w kazdym razie nie maja w tej chwili na niego obroncy,  pascala jest latwo spacyfikowac ale trzeba miec warunki fizyczne (w g1 z sixers zagral podobnie, pozniej sie skonczyl gdy zaczal bronic go joel , wiadomo z giannisem tez sobie nie pogral )  ,  bez duranta  pascal moze miec mega serie.

 

 gasol  - ciekawy przypadek , nie ma wlasciwiee znaczenia kto go broni (cousins czy curry LOL) bo i tak w ataku nie jest w stanie wykorzystac swojego cielska ale jak mu siedzi troche lepiej J to pozamiatane , w obronie tez niezle dawal sobie rade mimo ograniczonej mobilnosci.

nadal 3 z 4 najlepszych zawodnikow gra po stronie gsw ....

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pascal Siakam pozamiatał w tym meczu. W przyszłym sezonie to już będzie All-Star, bez dwóch zdań. Wynik oczywiście świetny, dla nas, dla serii. Toronto imponuje w defensywie, są znakomici. Ostatnią drużyną, którą się tak jarałem za grę w defensywie byli Spurs (2k14, finał z Heat), przypadek? Jednakże problem tej drużyny jest taki, że są już wiekowi, Gasol - 34 lata, Lowry - 33 lata, Green - 33 lata więc niedługo należy spodziewać się u nich zmian. Dlatego pytam, jak nie teraz to kiedy? Nadal uważam, że to GSW wygra tę serię, nadal liczę na game7, ale po cichu zaczynam mocno kibicować Raptors. To by była piękna historia. PS. Ciekawostka statystyczna - Kyle Lowry wymusił w tych PO 15 szarż (lider pod tym względem). Dla porównania Andre Wiggins wymusił ich okrągłe 0. I to w ciągu ostatnich trzech sezonów, lol.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym pozytywnym zaskoczeniem to jest postawa Gasola, który dawał radę w tych agresywnych trapach na picku i ogólnie był dosyć rześki na nogach. Także posypuję głowę popiołem - zobaczymy jednak, na ile mu starczy siły. 

Dre połamał się w tej końcówce? Są już jakieś updaty? Co prawda co miał juz trafić za 3 w tych playoffs, to już trafił z Rockets, ale bez jego obrony, to Khawi sobie poużywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors chyba liczyli, że wygrają poprzez zepchnięcie odpowiedzialności na jumpshoty rolesów Raptors w ataku i robienie tłumu wokół KL, bo w pierwszej połowie jak Kawhi miał piłkę, to od razu w tle zaczynał krążyć bonusowy help defender, a Danny Greeny i jemu podobne były kompletnie ignorowane w rogu. Jest w tym jakiś sens biorąc pod uwagę jaki gnój grały Gasole/Greeny/VanVleety, a czasem i Siakamy tego świata na różnych etepach PO, no ale wyszedł z tego raczej kompletny fail. Przynajmniej w kwestii rolesów, bo stopowanie Kawhi'a w ten sposób na początku nawet działało.

Anyway, Gasol w większości meczów PO miał po 6-7 punktów i nie robił nic w ataku, a teraz wjebał 20 punktów, bo mu się przypomniało, że umie w koszykówkę, kiedy Warriors zapominali do niego rotować. Raptors nie przeszkodził nawet występ na poziomie zwykłego śmiertelnika KL ani Kyle Lowry z najbardziej klasyczną Kyle Lowry skutecznością ever (2/9).

Gdzieś tam trzeba było mieć na uwadze, że jakieś demony z przeszłości znowu nawiedzą Raptors, dostaną szybki knock down w G1 i nigdy się już nie podniosą, jak to zazwyczaj bywało, ale jednak zagrali zajebiście, więc *Mark Jackson voice* WE GOT OURSELVES A BALL GAME SERIES.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wróbel napisał:

Bez wzmianki o Kawhi ? 😀 Otóż to, bez jego super gry Raptors potrafią wygrywać. Dzisiaj świetnie się uzupełniali, Green w końcu przyjechał na mecz, Siakam mega wyczyn, ale obrona dzisiaj była niesamowita. Oby na takiej intensywności wytrzymali serie. Pełna kontrola drugiej połowy, poniżej 10 nie schodzili. Uff mamy to zwycięstwo jakże ważne, kolejne w niedzielę. 

Ps. Marc dzisiaj znakomicie po obu stronach parkietu. 

Niby tak, ale w sumie, to Warriors w tym meczu rzucili całe siły na Leonarda, a resztę odpuszczali zupełnie. Poza kilkoma possesions ze świetnymi rotacjami, to te Siakamy, Greeny miały na prawdę wide open looks, albo otwartą drogę do kosza. Kerr przyjął taktykę, że sprawdza supporting cast w imię odcięcia Leonarda i supporting cast go pokonało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i bym nawet był za Raptors w tej serii ale nie mogę ze względu na tego klauna Drake'a. On już oficjalnie na etacie w Toronto robi czy co? Skacze jak makak i przy każdej akcji ma coś do powiedzenia. W sezonie też tak pajacuje czy na playoffy mu się pogorszyło?

O ile Spike Lee w NY czy Nicholson w LA to mi raczej nigdy nie zawadzali i dodawali jako takiego kolorytu trybunom tak na tego Drejka nie da się już patrzeć. Niedługo to będzie w czasie gry po parkiecie łaził a i do rzucania na kosz się dorwie...

Fajnie obejrzeć jakiś finał bez LeBrona po latach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, n_i_m_h napisał:

Może i bym nawet był za Raptors w tej serii ale nie mogę ze względu na tego klauna Drake'a. On już oficjalnie na etacie w Toronto robi czy co? Skacze jak makak i przy każdej akcji ma coś do powiedzenia. W sezonie też tak pajacuje czy na playoffy mu się pogorszyło?

O ile Spike Lee w NY czy Nicholson w LA to mi raczej nigdy nie zawadzali i dodawali jako takiego kolorytu trybunom tak na tego Drejka nie da się już patrzeć. Niedługo to będzie w czasie gry po parkiecie łaził a i do rzucania na kosz się dorwie...

Fajnie obejrzeć jakiś finał bez LeBrona po latach :)

Z tego co wiem, to Drake nie jest zawodnikiem tylko ambasadorem klubu. Taka maskotka z twarzą. Można nie lubić drużyny, ale żeby z powodu zbyt eksponującego kibica ? To tak jakby nie kibicować Raptors z powodu kibica z Indii, superfana. Trochę słabe, ale każdy ma do tego prawo. 

A propo Marca to zagrał fajny mecz, 20pkt.,ponieważ miał do tego możliwości, sporo miejsca. Kawhi przykryty, wiecej możliwości dla partnerów, ale na pewno jeszcze odpali. Iggy z kontuzją, więc może teraz będzie lżej. Raps mają jeszcze zapasy sił w ofensywie, Kyle, Norman, Ibaka. Jest kim grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak jest maskotką to niech się naparza z Bennym The Bullem, tygrysem z Nuggets itp. albo niech zjedzie po schodach z widowni czy wysypie popcorn na publikę w czasie przerw to mi nie będzie zawadzał ;)

Ja nie "nie lubię" Raptors tylko obecność tego kolesia i pokazywanie jego gęby po każdej udanej akcji Raptors jakoś mnie odstręcza od kibicowania Toronto w tej serii. Jak narazie :)

A swoją drogą to Warriors mają jakąś maskotkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.