Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2019/20


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

No to PG ladnie OKC wydupcyl ... ja wiem. Picki beda itd. W sumie nie taki zly deal (naprawde ultrasem PG nie jestem), ale chodzi mi o te cala szopke z filmikami i pozstawiem w OKC i otoczka tego, a tu nagle ... 

 

Szkoda troche tej OKC. Jak to bylo ? Miales chamie zloty rog (tyle lat i tyle talentow, a tu c***, dupa i kamieni kupa z tego wyszla)... itd. Zobaczymy co sie uda zrobic ze sznurem (stryczek?). 

Ja wierze, ze da sie tu zrobic co sensownego, no  ale Ameryki nie odkryje twierdzac, ze trzeba cos zrobic z tlusciutkim kontraktem mistrza murarki z jednym zwojem. Beda chetni? Knicks?;p

Gdzie mi  mignelo info w netach, ze  Lakers ponoc pytali o niego, ale ponoc OKC przed grudniem wymiany nie chcieli i sam Russell nie naciskal, to zabrali zabawki gdzie indziej.

Pistons? Hmm ... Patrzac na miasto to juz wiele tam rozwalic sie nie da, wiec Westbrook molgby pasowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, nba2midnight napisał:

No to PG ladnie OKC wydupcyl ... ja wiem. Picki beda itd. W sumie nie taki zly deal (naprawde ultrasem PG nie jestem), ale chodzi mi o te cala szopke z filmikami i pozstawiem w OKC i otoczka tego, a tu nagle ... 

 

Ja wierze, ze da sie tu zrobic co sensownego, no  ale Ameryki nie odkryje twierdzac, ze trzeba cos zrobic z tlusciutkim kontraktem mistrza murarki z jednym zwojem. Beda chetni? Knicks?;p

 

Dojebać Knicks na początku swojej kariery na tym forum, zawsze na propsie. Pamiętaj o tym bracie i nie przestawaj ! 

Sam bym zaczął od tego, jak bym mógł cofnąć czas, a nie bronił jakiegoś tam Dericka Rosa. Ech.. Du... mnie, sorry "smutno mi jest" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;)

 

Ale serio to Knicks po prostu czlowieka wkurwiaja ... tego sie inaczej po prostu nie da nazwac. Ja wiem ... stary kutas ze mnie i pamietam czasy kiedy Knicks grali w koszykowke, a nie poruszali w alternatywnej rzeczywistosci znanej tylko im.

Ja naprawde sentyment mam do tej ekipy, ale juz obecnie to nic poza tym, bo ile mozna sie dawac ruchac w dupe bez lubrykantow i nawet buzi nie dostac? Jak juz sie dawac ruchac, to niech maja chociaz prawdziwego mistrza od tego w postaci Westbricka.

No ale to temat o OKC, a Knicks maja swoj temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jendras napisał:

Presti nie oceniał brodatego aż tak wysoko

Dokładnie tak było, tam były dyskusje na kogo postawić (bo to, że właściciel sknera to swoją drogą) i Presti nie chciał myśleć nawet o Hardenie... podobnie było wcześniej z Allenem i Lewisem (bo chciał wyczyścić "starocie") i później z Ibaką.... Bledsoe też spuścił. 

Tam mógł być Bledsoe, Harden, Thabo, Durant, Ibaka tudzież Taj Gibson zamiast Thabo, ale lepiej kasę bulić Westbrickowi ehhhh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tylkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tooooooooooooooooooooooooooo

Żegnaj Jerami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie zawsze bedzie ciekawe zjawisko spoleczne, ze prawie wszystkim włącza sie sentymentalizm z biegiem lat i ciagle tylko slychac "Seattle, Seattle, Seattle"

a Oklahoma to zajebiste miejsce na mapie koszykówki ze względu na to jak żyją meczami ludzie na hali. Przyjemnie się to ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się stało w ostatnich dniach... to jest k**** po ludzku przykre. Jeszcze kilka dni temu Oklahoma była teamem którą miał walczyć o HCA i wreszcie przejść pierwszą rundę. A teraz to jest pewna przebudowa. I co by nie mówić o duecie Russ-PG to jednak wolę to oglądać niż walkę o picki, bo to nas najprawdopodobniej czeka przez przynajmniej rok choć i tak pewnie to potrwa dłużej. Zatrzymali Noela, ściągnęli Burksa czyli pierwszego niezłego shootera od lat i zaczęło to fajnie wyglądać. Liczyłem że podpiszą jeszcze jednego/dwóch shooterów na ławkę i pozbędą się największej bolączki Thunder czyli braku rzutu. No ale wtedy znikąd wyskoczył trade PG i co najgorsze to wygląda na to że tu nie z powodu Thunder był trade request. A oddanie Jeramiego Granta jest tylko potwierdzeniem że ta ekipa jest do zaorania. Szkoda mi tego duetu bo była to defensywna maszyna i zwłaszcza w drugim sezonie fajnie się to oglądało. Brakowało niestety shooterów i ławki co ich pogrzebało. Teraz poważnie się zastanawiam czy opłaca się oglądać przyszły sezon i nie martwcie o mnie gdybym się w nadchodzącym sezonie tutaj aż tak nie udzielał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC 1st-round picks: - 2020 Own (1-20 only) - 2020 DEN (protections TBD) - 2021 Own - 2021 MIA - 2022 LAC - 2022 Own (1-14 only) - 2023 Own (with LAC swap right) - 2023 MIA (lotto protected) - 2024 Own - 2024 LAC - 2025 Own (with LAC swap right) - 2026 Own - 2026 LAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

OKC 1st-round picks: - 2020 Own (1-20 only) - 2020 DEN (protections TBD) - 2021 Own - 2021 MIA - 2022 LAC - 2022 Own (1-14 only) - 2023 Own (with LAC swap right) - 2023 MIA (lotto protected) - 2024 Own - 2024 LAC - 2025 Own (with LAC swap right) - 2026 Own - 2026 LAC

tenor.gif?itemid=4732834

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak Detroit chcą się pozbyć Drummonda a wzięliby Cegłę  to OKC powinna im z Brickiem spróbować wcisnąć Danillo i zrobić taki deal

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y3hplmzf

Plus jakieś picki do OKC. Bez protekcji. To przy okazji zapewnia wysoki pick okc juz w tym roku :)

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, TripylDabyl napisał:

Jeszcze kilka dni temu Oklahoma była teamem którą miał walczyć o HCA i wreszcie przejść pierwszą rundę.

Eeee yyyy what? Dla kogo? Chociaż w sumie rok temu to dla niektórych contender pełną gęba był... 🤣🤣🤣

Obstawiamy gdzie... Tfuuu co Knicks za niego dadzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt OKC nie wypalił, po prostu.Nie ma co się czarować że obecny roster osiągnąłby coś więcej niż dotychczas oprócz śrubowania cyferek Westbrooka, z którym moim zdaniem już w Oklahomie się nic nie zbuduje sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo złe to wyglada od strony właścicieli. 

Masz firmę o wartości ponad miliard zielonych gdy jakiś ciec z poziomu domu w San Diego w kapciach pisze SMS do twojego najfajniejszego i bajecznie opłacanego gracza „ chodź do mnie zrobimy bal”

twój gracz zamiast wdzięczności za miliony rzuca hasło. Idę stad wywracając paroletni projekt w kwadrans. 

Bym się wkurzył ze ktoś mi tu biznes psuje. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

OKC 1st-round picks: - 2020 Own (1-20 only) - 2020 DEN (protections TBD) - 2021 Own - 2021 MIA - 2022 LAC - 2022 Own (1-14 only) - 2023 Own (with LAC swap right) - 2023 MIA (lotto protected) - 2024 Own - 2024 LAC - 2025 Own (with LAC swap right) - 2026 Own - 2026 LAC

Tyle powinno wystarczyć, żeby wcisnąć komuś Westbrooka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.