Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2019/20


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Cięzki poranek dla kibiców Thunder. Niby mają morze wyborów ale to są wybory Heat ,które mają butlera i Clippers więc to nie będą wybory TOP20 choć kto wie

Na ich miejscu spakowałbym te wybory powiedzmy 4 z nich i uderzał do Wizards po Beala

Thunder naprawdę mają pecha. 2 lata duetu PG-Westbrook i tylko 2 razy pierwsza runda. Westbrook coraz mocniej traci atletyzm więc za chwilę będą płacić ogromny podatek a zespół będzie poza PO

Naprawdę dziwne ,że nie wcisneli w wymianę z jednej strony Lou z drugiej np Granta by za rok mieć więcej wolnej gotówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld Będziemy płakać...

Serio?

Nie wiem co napisać. Ogromna strata (zaskoczeni, co?) i żadne picki, Gallo i SGA tego nie wynagrodzą. Russ jak liczy na mistrzostwo to niech też zażąda wymiany, bo tu go nie zdobędzie. Najprawdopodobniej popadniemy w przeciętność podobną do Heat. 

Dzięki za wszystko George, powodzenia w dalszej karierze i rozbijcie  z Leonardem ligę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie szkoda tych OKC z perspektywy lat. Trzech kozackich graczy plus Ibaka, za chwilę nie zostanie tutaj nic. Westbrooka trzeba opchnać za picki, zejść w płacach i budowac wszystko od nowa. A George to niezla bestia, mocno falszywa z tego wychodzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyborów worek. Fajnie.

No nic Paul. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze i mistrzostwa. Naturalnym jest, że będę mocno trzymał kciuki za Clippersów przeciwko Lakersom. A Jerry West to legenda.

PS: trochę już wiem, jak się czuł January po wymianie DLO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirwir napisał:

Teraz po pojawieniu SGA można mówić o bandwagownie a nie o drezynie.

Młody bardzo interesujący zawodnik.

Te picki są ciekawe, może Presti coś z nich wyciągnie, bo generalnie z draftu lepiej mu idzie.

Wiem, że mnie próbujesz pocieszyć ale naprawdę nie trzeba. Ten trade jest zrozumiały ze wszystkich stron. OKC zarobiła worek picków, SGA i przede wszystkim oszczędzi na podatku.

Naprawdę wolę to zaorać teraz niż czwarty raz z rzędu dostac w papę w I rundzie PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Eld napisał:

Wiem, że mnie próbujesz pocieszyć ale naprawdę nie trzeba. Ten trade jest zrozumiały ze wszystkich stron. OKC zarobiła worek picków, SGA i przede wszystkim oszczędzi na podatku.

Naprawdę wolę to zaorać teraz niż czwarty raz z rzędu dostac w papę w I rundzie PO.

W pewien sposób jest to zaoranie. Westbrook pewnie będzie zdobywał tripple-double. Przy mocy zachodu może będą w 8 może nie.

Totalne zaoranie by było gdyby zrobili swap Westbrook-Wall, ale kto wie może na to przyjdzie jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirwir napisał:

W pewien sposób jest to zaoranie. Westbrook pewnie będzie zdobywał tripple-double. Przy mocy zachodu może będą w 8 może nie.

Totalne zaoranie by było gdyby zrobili swap Westbrook-Wall, ale kto wie może na to przyjdzie jeszcze czas.

Ty weź Ty już nic nie pisz. Walla nam życzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.