Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2019/20


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się poważnie zaczynam bać o powrót koncepcji z 2017 roku z CP3 w spurs 

malo kontraktów złych jest w spurs i tu Mills plus Belli przychodzą do głowy ale to 20M tylko. 

Choć wole CP niż RW w takim etapie spurs  gdzie DDR Rudy LMA maja swoje lata 

oddanie DDR jest bz sensu oczywiście bo wole jak spadnie w 2021 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph, świetnie się ciebie czyta teraz, w sumie to wymarzony trade zrobili z twojej haterskiej perspektywy :) 

OKC - idioci, nie umieli wymienić Russa i wzięli starego CP + jakieś gówniane picki, Houston - idioci, bo wzięli Russa za CP, jak to będzie teraz grało razem z Hardenem...

Heh. 

Ja to jestem tylko ciekawy, czy Thunder będą pchali Paula gdzieś dalej. A sam CP? Mu wisi wygrywanie, najważniejszy był ten kontrakt, który sobie załatwił przy okazji negocjowania nowej umowy zbiorowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, matek napisał:

Joseph, świetnie się ciebie czyta teraz, w sumie to wymarzony trade zrobili z twojej haterskiej perspektywy :) 

OKC - idioci, nie umieli wymienić Russa i wzięli starego CP + jakieś gówniane picki, Houston - idioci, bo wzięli Russa za CP, jak to będzie teraz grało razem z Hardenem...

Heh. 

Ja to jestem tylko ciekawy, czy Thunder będą pchali Paula gdzieś dalej. A sam CP? Mu wisi wygrywanie, najważniejszy był ten kontrakt, który sobie załatwił przy okazji negocjowania nowej umowy zbiorowej. 

Moim zdaniem to więcej niż oczywiste, że będą chcieli CP3 popchnąć dalej aby nie blokować rozwoju SGA. Z drugiej strony SGA grywał na SG, więc Paul obok niego + Danilo może być ciekawe. Napisał bym, że to jakaś szansa na playoffs, ale patrząc na zdrowie Gallo i marudy raczej nie ma co na to liczyć.

Nie jestem jakoś w szoku samym transferem RW0. Formalny koniec pewnej epoki. Jestem w szoku ile za niego wyciągnęli. Harden ma już 30 lat. Jeszcze 2, góra trzy lata i zjazd i wtedy te picki to będzie sztos.

No nic. Powodzenia Russ!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fatalny ruch dla Rakiet. 

Biora młodszego droższego mniej pasującego do Hardena gracza 

bez rzutu za 3 bez obrony z podobnymi zaletami atletyzmu które gra na piłce się nie dodają 1+1=2

Oddanie pickow tak odległych to płytki grób 

Jakiś w prime Hardena bym zrozumiał ale 4/6??? I swapy 

Opłata za konflikt chyba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BMF napisał:

Szkoda...?

SZKODA?!

Oklahoma miała przed sobą ~dwa lata grania o 50W, bo potem George by wyoptował i uciekł, zamiast tego mają zajebiste perspektywy na następną dekadę. 

Jak ktoś jest prawdziwym fanem Oklahomy, to przeżywa najlepsze chwile od wiosny 2012, niesamowite jest to co zrobił Presti. Pick 2026 Houston? Swap 2025? Gdy Harden będzie miał 36-37 lat? lol

Taniec radości, a nie żadne 'szkoda' i epitafia.

W 90% się zgadzam.

Te 10% to najlepsze chwile. Nie od 2012 a od wyrzucenia z PO Spurs w 2016, WCF i uzasadniona nadzieja przy 3:1 na finał NBA. Całkiem też miłe było przedłużenie PG13. Bez tego ruchu nie bylibyśmy ustawieni teraz na najbliższą dekadę jak prawisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Presti wymienił gwiazdy na picki, z którymi wybierze przyszłe gwiazdy, które potem wymieni na picki.

Nowe pojęcie w NBA - Cykl Prestiego. 

- Hej, jak długi zanim Hornets wrócą do play-off?
- Tak ze trzy Cykle Prestiego.

Albo:

NBA stała się tak nieprzewidywalna, że trudno cokolwiek planować na dłużej niż pół Cyklu Prestiego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3 będzie pchany dalej z tego piszą mądre głowy na Twitterze. Jak dla mnie dobry ruch i mimo że całokształt nie zachwyca, bo nie wiadomo ile zajmie przebudowa, a na wolnych agentów też nie ma co liczyć to do tego się nie przyczepiam i jestem ciekaw jak obaj panowie się odnajdą obok siebie. No cóż w duet Harden-CP3 też wątpiłem a byli dobrym fitem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BMF napisał:

Oklahoma miała przed sobą ~dwa lata grania o 50W, bo potem George by wyoptował i uciekł, zamiast tego mają zajebiste perspektywy na następną dekadę. 

Jak ktoś jest prawdziwym fanem Oklahomy, to przeżywa najlepsze chwile od wiosny 2012, niesamowite jest to co zrobił Presti. Pick 2026 Houston? Swap 2025? Gdy Harden będzie miał 36-37 lat? lol 

Taniec radości, a nie żadne 'szkoda' i epitafia.

Czyli zamiast regularnego oglądania swojej drużyny w PO, teraz trzeba jarać się myślą, że za 7 lat może będzie dodatkowy zajebisty asset.

Faktycznie, taniec radości prawdziwych fanów Oklahomy nieunikniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja okc nie nazywam głupimi dziwił mnie ten ruch ale czym dalej w las tym widzę więcej plusów i do tego po kawie dopiero ogarnąłem że to odległe wybory.

W to że Paula wezmą inni średnio wierzę ale kto wie, może!

 

W co do hou to ja ich nie widziałem w top 3 zachodu wczoraj i dziś też ich nie widzę 

Jeszcze niech capele oddadzą za jakiegoś ofensywnego pf/c i będą zadowoleni

W dwa lata wywalili 3/4 graczy mających pojęcie o defensywie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czyli zamiast regularnego oglądania swojej drużyny w PO, teraz trzeba jarać się myślą, że za 7 lat może będzie dodatkowy zajebisty asset.

Faktycznie, taniec radości prawdziwych fanów Oklahomy nieunikniony.

Ale wiesz, że w naszym przypadku nie było innego wyjścia? Czasu nie cofniesz, a błędy z przeszłości trzeba jakoś naprawić. Poza tym rok rocznie 14 teamów nie ogląda się w playoffs a niektóre nie były tam od lat i jakoś żyją. Ja bardzo lubię zero-jedynkowe podejście. Jak mają zrobić świeży start to na całego. Poza tym zapomina się o jednym istotnym fakcie, że Presti poszedł na rękę RW.

I wierz mi, że wolę jarać się nadzieją że za 7 lat będzie dodatkowy zajebisty asset niż oglądać trzy wypady pod rząd w pierwszej rundzie playoffs, będąc jednocześnie bez perspektyw na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czyli zamiast regularnego oglądania swojej drużyny w PO, teraz trzeba jarać się myślą, że za 7 lat może będzie dodatkowy zajebisty asset.

Faktycznie, taniec radości prawdziwych fanów Oklahomy nieunikniony.

Zabawny jest ten "pickowy" fetysz, który jest na tym forum. Do tych 7 lat trzeba doliczyć jeszcze ze 3, bo zwykle wybrany gracz po 3 latach pokazuje coś. Więc zapowiada się super sezon za 10 lat w OKC!

A ogólnie biorąc pod uwagę jakoś draftów w ostatnich latach to generalnie margines błędu jest bardzo mały.

Presti i jego decyzje można porównywać do wyborów: betamax vs vhs, ms zune vs ipod, hd dvd vs blu-ray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirwir napisał:

Zabawny jest ten "pickowy" fetysz, który jest na tym forum.

Nie zapominaj, że sam pick jest więcej warty niż zawodnik z nim wybrany. Dodatkowo picki są znakomitą posypką do osłodzenia c***owego kontraktu. Nie zdziwię się jak trochę tego, co udało się Prestiemu otrzymać, pójdzie na spuszczenie kontraktu CP3. Tylko te picki trzeba wiedzieć kiedy zutylizować jeżeli nie ma się na nie planu. Ainge nie miał i gromadził na potęgę i na razie nic mu to nie dało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nawet cześć tych pickow OKC by oddała za gracza z dwuletnim kontraktem to za dwa lata maja czyste sałary świetnego młodego i reszte pickow netto i start w nowe. 

Przy dobrych wyborach i kupieniu dwóch FA których nawet by moznabylo lekko przepłacić ( jakiś podobny w stylu Brogdon Sabonis Collins Jamał Murray któremu klub nie chce zapłacić więcej pieniędzy ) plus trafione wybory lub spakowanie 3 pickow za topowy numerek 2020 draftu pasujący do tego co się dobierze za CP3 plus SGA 

logika jest:

wyszarpnac teraz za Cp3 zły krótszy kontrakt plus fajny perspektywiczny gracz z oknem na 2021oddajac cześć pickow 

tank za top 2020

pakiet pickow za drugi top 2020 

SGA 

lato 2021 z cap space 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał:

Przyjąć na klatę 130 milionów płatne w trzy lata dla gracza 35plus?

 

Thunder to Sosnowiec NBA!

Chyba najgorsza przebudowa dekady (sorry Knicks)

Przecież to zajebista przebudowa i dalekie, więc możliwe że wysokie picki. Do tego za pozbycie się złej umowy Westbrooka wzięli inną złą, ale krótszą i assety. Presti robi tam świetną robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ignazz napisał:

logika jest:

wyszarpnac teraz za Cp3 zły krótszy kontrakt plus fajny perspektywiczny gracz z oknem na 2021oddajac cześć pickow

Jaki interes miałaby drużyna X w przyjęciu c***owego kontraktu Paula i dopłaceniu do tego interesu jeszcze jakims perspektywicznym graczem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.