Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

 

Od kiedy to wielkie markety znowu są decydującymi magnesami do przyciągania graczy z topu ?  

Zatrzymajmy się przy tym na chwilę. Knicks zawsze dostają po dupie, za Dolana , Millsa , Perrego i słusznie, ale o co chodzi z tym "cudownym miejscem" nie wykorzystanym. 

Lakers , przykład najbardziej tożsamy do Knicks. Gdzie byli by Lakers, gdyby Papa Lebron nie wybrał emerytury w Los Angeles w tym momencie ? Jeden jedyny gracz, zdecydował o tym, że Lakers są na szczycie. Potem wymiana po Davisa i mamy contendra.  

Pytanie - co spiero....ł Dolan z Milsem / Perrym, że nie ściągnął Lebrona do Knicks i nie wymienił 3/4 składu za Davisa na rok ?

Clippers - Kawhi , zdobywa w chwale mistrzostwo, ma do wyboru Toronto (naturalny wybór, zostanie w drużynie gdzie zdobyło się mistrza i walka o obronę tytułu) i Los Angeles , jego marzenie, miejsce w którym się urodził. Kawhi wybiera Clippers, ściąga Pg13, wymiana i mamy contendera. 

Pytanie - co spier....ł Dolan , Mills / Perry że nie sprowadził tu nam Kawhiego , a może nawet Pg13 w jakiejś wymianie ? 

Chicago ? ---- jakich plaży brakuje w Chicago, że ta drużyna która ma wszystko , nie ma gwiazd i nie może przyciągnąć nikogo ? 

Weźmy Nets - Kyrie wybiera swój dom podobno, urodził się w New Yersey. Na 100% rozmawia o tym z Durentem , nie wiem kiedy, ale na pewno nie w czerwcu i nie wierzcie w to. KD dostaje bardzo poważnej kontuzji i nawet jeśli się zastanawia "nad byciem not cool" w noszeniu trykotu Knicks, to wybiera najzwyczajniej łatwiejszą drogę, swojego kumpla i grę w Nets, prawdopodobnie uznając, że ma za słaba głowę na pociągnięcie tego wózka samemu, jeszcze po kontuzji , bez Irwinga.  

Pytanie - co spierdolił strickte Dolan / Mills / Perry , że nie podpisali Ki i Kd w Knicks , w tym że płaskoziemca ubzdurał sobie w głowie grę w Nets prawdopodobnie od dawna i przekonał do tego Duranta, a tamten poszedł za nim ? Za słabo ich przekonywali , co mogli zrobić więcej ?  Wszyscy wiemy że KI i KD to raczej trudne charaktery słabe głowy. Jaka jest granica krytyki Dolana / Milsa i Perrego w nie przyjściu do Knicks wyżej wymienionych graczy, którzy mogli w jednej chwili zmienić tory tej organizacji ? 

 

Krytyka jest ważna, ale konstruktywna , a nie totalna.  Dolan jest rakiem który odstrasza graczy - zgadza się, Mills i Perry nie są geniuszami i tym latem pokazali że są nieudolni, ale teza że New York Knicks to jakieś cudowne miejsce, które same w sobie jest magnesem , wielki market, któremu nie brakuje nic i decyzje graczy, którzy mogą jednym ruchem zmienić tor tej organizacji , wybierając przykładowych Knicks tylko dlatego że to big market  , a 3 idiotów to wszystko psuję - to nieporozumienie. 

 

 

 

Spierdolili na tyle, że nawet nie miał czego zaoferować w wymianie za jakiekolwiek SS, który zresztą i tak by nie został po sezonie, bo po co?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

teza że New York Knicks to jakieś cudowne miejsce, które same w sobie jest magnesem , wielki market, któremu nie brakuje nic i decyzje graczy, którzy mogą jednym ruchem zmienić tor tej organizacji , wybierając przykładowych Knicks tylko dlatego że to big market  , a 3 idiotów to wszystko psuję - to nieporozumienie. 

'New York Knicks' to nie miejsce.

Przemyśl to a dalej samo pójdzie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Chicago ? ---- jakich plaży brakuje w Chicago, że ta drużyna która ma wszystko , nie ma gwiazd i nie może przyciągnąć nikogo ? 

oni w kretyństwie w działaniach dorównują Knicks

jeżeli mnie pamięć nie myli Davis wybrał Knicks jako jedno z miejsc do których chce trafić. KI i KD chcieli po prostu NY a oni to spieprzyli nie chcąc dać Durantowi maxa. 

Kocham to knikszońskie pieprzenie farmazonów o tym jaki świetny jest ten zespół, ale oni nawet mają cap space assetów nie potrafią nazbierać ....

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Niech cokolwiek sensownego zbudują w przyszlym sezonie, i niech cokolwiek się w przyszlym spierdoli w Bucks. Przypomne, ze Kozły maja już zayebane salary na sezon 2021/22 na 86 baniek. Tam będzie ciężko o jakiekolwiek mocniejsze ruchy, a Giannisowi może się odwidzieć grać z Krisem M. jako drugą opcją gdy w wcale o finał bedzie rzucać 12 pkt na mecz. 

Wiem, że to śmiała teza Giannis za 2 lata w Knicks, ale wcale, nie niemożliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ptak napisał:

Spirdolił to, że NYK ma opinię gównianego klubu ze zje***ym zarządem. Nawet jeżeli tak nie jest to taka opinia panuje w lidze. Jak chcesz ściągnąć gwiazdę w miejsce z którego każdy ucieka? 

 

Ale mnie nie interesuję opinia o Knicks, która jest mi znana od lat. Pytałem konkretnie co Knicks (Dolan / Mills / Perry ) zrobili złego, lub czego nie zrobili, że Ci wymienieni przeze mnie gracze nie przyszli do nas ? Bo Ty serwujesz tezę , że do Knicks za to jak wielkim są marketem , wszyscy powinni walić drzwiami i oknami, tylko tych trzech panów blokuje wszystko. Teraz dokładasz do tego myśl, że opinia jest nie taka i wszystko to powoduje sytuację że nikt tu nie przychodzi. To ma być Twoja ogólna odpowiedź, na moje konkretne pytania ? 

 

Każdy ucieka ? To znaczy ? Kristaps Porzingis to każdy ? To że Knicks nie podpisywali swoich wyborów, nie oznacza że wszycy uciekali i żądali wymian. Knicks albo nie mieli w ogóle wyborów w drafcie, albo mieli busty. Jaka "gwiazda" uciekła z Nowego Yorku , poza Kristapsem ? Jeden Pan był tak przywiązany, mając klauzulę No Trade, że nie można było go wymienić 2 lata. 

 

Napiszę jeszcze raz, krytyka Dolana ? Millsa i Perrego,  jest jak najbardziej na miejscu, jest potrzebna, nie można przejść obojętnie koło tego zarządu i właściciela i tego co robią, ale zrzucenie wszystkich decyzji graczy z topu, na to że nie wybrali nie wybierają Knicks, chociażby z ostatniego lata , tylko przez to, że oni tam siedzą i jednoczesne robienie z tej organizacji jakiegoś najlepszego miejsca do życia i grania w koszykówkę, jest nieporozumieniem i napisałem o tym w poprzednim poście. 

A co z wynikami sportowymi, których Knicks nie mają od lat, co łączeniem się w super teamy, jakieś powroty do domów  ? Tutaj też Big Market Knicks ma jakąś "magiczną moc" ? 

 

Kawhi , Lebron, Irwing ,Durant nie wybrali RÓWNIEŻ Knicks , chociażby dlatego, że po prostu woleli grać w innych miejscach, które wydawały im się atrakcyjniejsze, z różnych innych powodów, które opisałem wyżej, a nie tylko dlatego że Dolan ich przestraszył. 

 

Gracze rządzą tą ligą tak na prawdę a nie właściciele i menadżerowie, czemu winni są Knicks / Cavs / Pelicans, że ich Franhise Playerzy zażądali wymian ? 

Gdyby w tym sezonie grał Porzingis z MItchem i Barretem na parkiecie, do tego Frank w obecnej formie i tych kilku młodych , z których może będą jacyś rolesi kiedyś, gdyby nie było 7 weteranów kupionych za tą wolną kasę, a dwóch , to pewnie wszyscy jarali by się to wzorową przebudową tutaj. A Przemek nie widziałby już ilu synów ma na wychowaniu.  

Brakuje Porzingisa , który sam chciał odjeść, który nadal jest niewiadomą w Dallas, za dużo jest weteranów, którzy pewnie (częściowo) zostaną wymienieni w grudniu i odejdą po sezonie. Prawdopodobnie zostanie zwolniony trener, który kompromituje się swoją rotacją i nie potrafi kierować drużyną w QT. 

Czy to jest jakaś przepaść i dno , w porównaniu z tym gdyby został tu KP ? Nie... 

To jest samowolna decyzja gracza , który chciał odejść i błędy w sklejeniu roosteru ztego lata, które można naprawić, nawet w tym sezonie częściowo, błąd w zatrudnieniu trenera, którego główną wizytówką jest chaos. Małymi krokami do przodu. 

 

Tym się różni moja konstruktywna krytyka tej organizacji, od Waszej totalnej (w większości , bo zdarzają konstruktywne wpisy i tutaj) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Ale mnie nie interesuję opinia o Knicks, która jest mi znana od lat. Pytałem konkretnie co Knicks (Dolan / Mills / Perry ) zrobili złego, lub czego nie zrobili, że Ci wymienieni przeze mnie gracze nie przyszli do nas ?

dbali o reputację gówna konserwując ją należycie

9 minut temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Każdy ucieka ? To znaczy ? Kristaps Porzingis to każdy ? To że Knicks nie podpisywali swoich wyborów, nie oznacza że wszycy uciekali i żądali wymian. Knicks albo nie mieli w ogóle wyborów w drafcie, albo mieli busty

a kto te busty wybierał i rozwijał ?

dalej już nie czytam bo to piękne robienie gały bez potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

Sky is the limit.

Z każdym kolejnym ruchem podwyższają poprzeczkę :)

@Jakubie 

 

Wiesz jak bardzo Cię lubię i wiesz jak cenię sobie Twoje merytoryczne wpisy tutaj. Ja mam na sumieniu Darka Różę i się tego nie wyprę do końca trwania tego forum, Ty masz handlowanie Porzingsiem za uszami , 3 minuty po wybraniu w drafcie. 

 

Ale tego Denisa Smitha Dżuniora to Ci nie wybaczę. Pamiętam jak pisałeś, że wybór Franka odbiję nam się czkawką, a Denisik poszedł do Dallas i jacy to Knicks znowu źli. I co się stało ?  Bez Franka Knicks w obronie wyglądają jak dzieci we mgle i tracą prowadzenia, już kilkakrotnie w tym sezonie. Do tego chłopak zaczął grac w ataku. A gdzie jest Twój ulubieniec Dennis ? Nie dość , że nie jest synem, to każdy Pg który zabierze mu minuty jest na wagę złota. Jego decyzję w ataku , często wyglądają jakby nie używał tego co ma pod czaszką, a w obronie nie istnieje. 

Patrz jak można się pomylić. 

20 minut temu, polishllama69 napisał:

 

a kto te busty wybierał i rozwijał ?

dalej już nie czytam bo to piękne robienie gały bez potrzeby

Podaj przykład jednej organizacji, która nie miała wybranego busta w swojej historii. 

Kolejnego zdania nie ma co komentować, to tylko świadczy o Twoim poziomie... 

 

Podpisali 7 weteranów, o 5 za dużo, wymienili gracza który nie chciał grać u nas. Podpisali dobre kontrakty (finansowo) mimo źle sklejonego roosteru, kontrakty które nie zablokują sallary w przyszłości. Zatrudnili trenera, który nie potrafi sobie poradzić z tym roosterem i decyzjami na parkiecie. Kilka złych i kilka dobrych decyzji, mniej więcej tak wygląda działanie zarządów w całej lidze. Ale Mills i Perry dostają dodatkowy wpierdol, tylko dlatego, że ... są menagerami Knicks a za nmi plecami stoi Dolan. 

Obronić to wszystko może tylko parkiet i ktoś kto weźmie władzę absolutną jako GM, a Dolan usunie się całkowicie w cień. 

 

A najśmieszniejsze jest to , że nikt nie wie kto tam rządzi tak na prawdę, Dolan , Mills czy Perry i nie wiadomo kogo rozliczać i za co, to jest prawdziwy rak w tej organizacji. 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Podaj przykład jednej organizacji, która nie miała wybranego busta w swojej historii. 

Thunder mają tylko Payne'a na sumieniu XD

a Knicks nie podpisali swojego 1st roundera od kiedy ? może przypomnisz, bo to już nie jest słaby scouting, tylko player development a jeszcze zarzadzanie potencjałem a wasza banda (piiiip) broni jeszcze tego pajacowania co tam się dzieje

a Millsowi i Perryemu to nie wiem kto robi lepiej od Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, polishllama69 napisał:

Thunder mają tylko Payne'a na sumieniu XD

a Knicks nie podpisali swojego 1st roundera od kiedy ? może przypomnisz, bo to już nie jest słaby scouting, tylko player development a jeszcze zarzadzanie potencjałem a wasza banda (piiiip) broni jeszcze tego pajacowania co tam się dzieje

a Millsowi i Perryemu to nie wiem kto robi lepiej od Was

@Pollishllama69 

Czy Ty możesz nie być wulgarny i nie pisać o mnie w liczbie mnogiej ? Wulgaryzmy dodają Ci argumentów ? Te wzmianki o robieniu .... , czy to może mieć związek z Twoim numerem w nicku ? 

Także zluzuj pośladki ziomek, jak chcesz się powyzywać, to chyba nie to miejsce. Możesz nie kochać Knicks, ale zachowaj jakiś poziom w tych swoich ripostach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Czy Ty możesz nie być wulgarny i nie pisać o mnie w liczbie mnogiej ? Wulgaryzmy dodają Ci argumentów ? Te wzmianki o robieniu .... , czy to może mieć związek z Twoim numerem w nicku ? 

czytałem tyle wypocin na temat Knicks w strefie, a że także się z tym identyfikujesz to okeślam fakty, ale dobrze marcinku, będę mówił jak należy. Zostało Ci wyjaśnione wszystko a Ty dalej kontynuujesz swoją dziwną politykę pisania rzeczy od czapy. Co zrobili źle ? A kto podpisał THJa, Bakera ? a potem kto wybrał Knoxa podczas gdy za nim było tyle talentu ? Kto podpisał 1023049193 graczy na pozycje, gdzie ma swoich franczajzów ? Pomińmy już kompromitacje związane z Fizdale'em ale to jest odpowiedź dlaczego nie nikt nie chce do tej sodomy i gomory przyjść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, polishllama69 napisał:

czytałem tyle wypocin na temat Knicks w strefie, a że także się z tym identyfikujesz to okeślam fakty, ale dobrze marcinku, będę mówił jak należy. Zostało Ci wyjaśnione wszystko a Ty dalej kontynuujesz swoją dziwną politykę pisania rzeczy od czapy. Co zrobili źle ? A kto podpisał THJa, Bakera ? a potem kto wybrał Knoxa podczas gdy za nim było tyle talentu ? Kto podpisał 1023049193 graczy na pozycje, gdzie ma swoich franczajzów ? Pomińmy już kompromitacje związane z Fizdale'em ale to jest odpowiedź dlaczego nie nikt nie chce do tej sodomy i gomory przyjść

Nie wiem co to jest strefa. Nie wiem jaką Ty grupę reprezentujesz, bo znowu wypowiadasz się w czyimś imieniu. Ty mi nic nie wytłumaczyłeś, piszesz tylko ogólniki, że ogólnie to jest gówno w Knicks, także ameryki nie odkryłeś. Mało tego, nawet w tych próbach pojazdu nie jesteś precyzyjny, bo nie pisałem o żadnym Hardawayu i jego podpisaniu. Nie wiem o jakiej kompromitacji piszesz, to że napisałem, że można zostawić Fizdele'a do końca sezonu, a potem, że nie zasługuję na to ? No cóż , wiele osób zmienia zdanie, to jest NBA i wszystko potrafi zmienić się w sekundę. Jeszcze kilka lat będziesz mógł sobie szydzić dla szydzenia, pisać o tym jakim memem są Knicks i Bulls, ale jak Knicks zaczną wygrywać czy Bulls , dobrze nawet niech to będzie ten 2027, to umrzesz śmiercią naturalną , jak reszta loży, a wtedy w tym temacie będzie można normalnie pogadać o zwykłych głupotach, drobiazgach, sympatycznie, bez jadu, pogadać o poszczególnych graczach,  o planach, oczekiwaniach, czego tu nie ma i nie będzie, bo wchodzi ktoś (najczęściej założyciel tematu) jebnie mema i zaczyna się beczka śmiechu. 

Ja będę starał się bronić Knicks tam gdzie da się ich obronić i krytykować tam gdzie na prawdę spil....i sprawę, można dyskutować, nie musimy się zgadzać, ale odrobina kultury by się przydała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najlepszym dowodem na burdel w Knicks? Że połowa ludzi tutaj wchodząca ma głęboko w dupie (i zawsze miała) NYK, ale poziom beki jaki dostarcza ten zespół i ich fani na forum sprawia, że aż chce się śmiać i cieszyć życiem! I wiem, że wiele informacji docierających nt. Knicks to nie jest prawda. Ale tutaj ma zastosowanie kolejny aspekt... Gdyby ktoś powiedział, że Pat Riley czy Gregg Popovych czy nawet David Griffin mieli okazje porozmawiać z Durantem i Leonardem, ale pierwszemu nie chcieli dać maxa i sobie dali spokój, a na drugiego nie chcieli czekać, bo w kolejce stał Julius Randle to każdy by widział, że to bujda. A jakby się okazało, że to prawda to by tłumaczono, że dwaj pierwsi panowie są starsi, ale swoje wygrali i może widzą czegoś, czego nie widzi nikt inny, a w przypadku Griffina to on dostał cały pakiet młodzieży i chce im dać się rozwijać. Ale jak sytuacja dotyczy takich ekip jak Phoenix, Sacramento czy właśnie przede wszystkim Knicks to wszyscy stwierdzą, że to po prostu kolejna ich głupota, nr 1524 w tej dekadzie. Opinie mają tak żałosną, że nikt nie traktuje ich poważnie. Dlatego jak słyszę, że Knicks znowu coś odstawili to moja pierwsza myśl to "typowi Knicks" 🤣 Fani tego wspaniałego zespołu zaraz mi napiszą, że co ze mnie za "obserwator" jak tylko hejtuję i nabijam się z tej drużyny, że biorę wszystko na słowo parszywym pismakom nt. Knicks zamiast oficjalnym komunikatom wydawanym przez klub, a ja powiem, że mam to w nosie. Żeby nie powiedzieć jak kiedyś Jerzy Urban. Sport to rozrywka. Oglądanie najlepszej ligi świata to czasem wspaniałe odczucia i emocje oraz podziw. Czasem za to mnóstwo śmiechu z wczutych fanów Knicks, którzy twierdzą, że są w dupie przez zbieg pechowych okoliczności i przez tego głupiego Łotysza, a nie zastanowią się czemu on chciał stamtąd tak uciekać😂 I zanim mi czyjś kuzyn napisze z zapytaniem, co zrobili źle Knicks to uprzedzam, że nie odpowiem, bo szkoda się produkować. Rozkładane to było na czynniki pierwsze wielokrotnie tutaj i w innych tematach. Jak ktoś nie chce czegoś widzieć to nie zobaczy. Nie przekonam antyszczepionkowca do szczepionek, nie przekonam płaskoziemcy do tego, że Ziemia jest okrągła i nie przekonam fanów Knicks, że tam wszystko jest od góry do dołu beką i długo jeszcze będzie :) Więc jak ktoś chce wierzyć, że ten roster jest sensowny, że można z nim powalczyć o PO, że w sumie to tylko Fizdale jest winny temu, że Knicks znowu przegrywają, bo trzyma Franka na ławce, że znowu ktoś z superstarów popatrzy na NYK przychylnym okiem to niech w to wierzy. Każdy może wierzyć w co chce :) Ale moi drodzy fani Knicks - to, że możecie wierzyć i nikt wam tego nie zabrania, nie oznacza, że nie ma z Was i z Knicks beki. I zanim mi ktoś powie, że pewnie jestem za Chicago albo sezonowiec z Brooklynu - nie jestem fanem żadnej ekipy w tej lidze. Niektóre oceniam i oglądam przychylniej, a inne mniej. Za to Knicks to jest folklor - jest kolorowo, wesoło, można nawet czasem popatrzeć, ale jak zaczynają do głosu dochodzić dorośli chłopcy to Was nie ma w tej lidze. I to praktycznie od 20 lat z krótką przerwą na Melo i z krótką nadzieją na Jednorożca ze Wschodniej Europy.

P.S. RJ Barrett długo wyczekiwanym zbawcą też nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Zdzich napisał:

Wiecie co jest najlepszym dowodem na burdel w Knicks? Że połowa ludzi tutaj wchodząca ma głęboko w dupie (i zawsze miała) NYK, ale poziom beki jaki dostarcza ten zespół i ich fani na forum sprawia, że aż chce się śmiać i cieszyć życiem! I wiem, że wiele informacji docierających nt. Knicks to nie jest prawda. Ale tutaj ma zastosowanie kolejny aspekt... Gdyby ktoś powiedział, że Pat Riley czy Gregg Popovych czy nawet David Griffin mieli okazje porozmawiać z Durantem i Leonardem, ale pierwszemu nie chcieli dać maxa i sobie dali spokój, a na drugiego nie chcieli czekać, bo w kolejce stał Julius Randle to każdy by widział, że to bujda. A jakby się okazało, że to prawda to by tłumaczono, że dwaj pierwsi panowie są starsi, ale swoje wygrali i może widzą czegoś, czego nie widzi nikt inny, a w przypadku Griffina to on dostał cały pakiet młodzieży i chce im dać się rozwijać. Ale jak sytuacja dotyczy takich ekip jak Phoenix, Sacramento czy właśnie przede wszystkim Knicks to wszyscy stwierdzą, że to po prostu kolejna ich głupota, nr 1524 w tej dekadzie. Opinie mają tak żałosną, że nikt nie traktuje ich poważnie. Dlatego jak słyszę, że Knicks znowu coś odstawili to moja pierwsza myśl to "typowi Knicks" 🤣 Fani tego wspaniałego zespołu zaraz mi napiszą, że co ze mnie za "obserwator" jak tylko hejtuję i nabijam się z tej drużyny, że biorę wszystko na słowo parszywym pismakom nt. Knicks zamiast oficjalnym komunikatom wydawanym przez klub, a ja powiem, że mam to w nosie. Żeby nie powiedzieć jak kiedyś Jerzy Urban. Sport to rozrywka. Oglądanie najlepszej ligi świata to czasem wspaniałe odczucia i emocje oraz podziw. Czasem za to mnóstwo śmiechu z wczutych fanów Knicks, którzy twierdzą, że są w dupie przez zbieg pechowych okoliczności i przez tego głupiego Łotysza, a nie zastanowią się czemu on chciał stamtąd tak uciekać😂 I zanim mi czyjś kuzyn napisze z zapytaniem, co zrobili źle Knicks to uprzedzam, że nie odpowiem, bo szkoda się produkować. Rozkładane to było na czynniki pierwsze wielokrotnie tutaj i w innych tematach. Jak ktoś nie chce czegoś widzieć to nie zobaczy. Nie przekonam antyszczepionkowca do szczepionek, nie przekonam płaskoziemcy do tego, że Ziemia jest okrągła i nie przekonam fanów Knicks, że tam wszystko jest od góry do dołu beką i długo jeszcze będzie :) Więc jak ktoś chce wierzyć, że ten roster jest sensowny, że można z nim powalczyć o PO, że w sumie to tylko Fizdale jest winny temu, że Knicks znowu przegrywają, bo trzyma Franka na ławce, że znowu ktoś z superstarów popatrzy na NYK przychylnym okiem to niech w to wierzy. Każdy może wierzyć w co chce :) Ale moi drodzy fani Knicks - to, że możecie wierzyć i nikt wam tego nie zabrania, nie oznacza, że nie ma z Was i z Knicks beki. I zanim mi ktoś powie, że pewnie jestem za Chicago albo sezonowiec z Brooklynu - nie jestem fanem żadnej ekipy w tej lidze. Niektóre oceniam i oglądam przychylniej, a inne mniej. Za to Knicks to jest folklor - jest kolorowo, wesoło, można nawet czasem popatrzeć, ale jak zaczynają do głosu dochodzić dorośli chłopcy to Was nie ma w tej lidze. I to praktycznie od 20 lat z krótką przerwą na Melo i z krótką nadzieją na Jednorożca ze Wschodniej Europy.

P.S. RJ Barrett długo wyczekiwanym zbawcą też nie będzie.

Zastanowiłeś się dobrze czy pisząc to przez 10 minut nie straciłeś czasu ? 

Ja nie będę się wypowiadał za innych fanów Knicks, jeśli jacykolwiek tu piszą, czytają. Chciałeś udowodnić coś, co wszyscy wiemy mniej więcej od 20 lat ? To ja Ci to streszczę w jednym zdaniu. Tak w Knicks jest burdel na kółkach od 20 lat, z małą przerwa na Amare i Melo, nie na Łotysza, bo mimo jego popisów boiskowych, nie pociągnął drużyny do przodu sportowo, może miał za małe wsparcie, może miał złych kolegów w jego pierwszym sezonie, może miał złych trenerów , właściciela i Szefów, może on nigdy nie będzie 1 opcją, czas pokaże, teraz nie ma odpowiedzi na to pytanie.

To wszystko o czym piszesz w kontekście Knicks, np. to całe ostatnie lato, wiesz z mediów, które rzeczywistość przedstawiają mocno naciąganą lub piszą po prostu nie prawdę. Moje posty wcześniej, miały na celu pokazanie kapki obiektywizmu w tym całym zalewie beki, szydery, hejtu i pomyj jakie są wylewane na tą organizację. I jak przeczytałeś jakieś newsy o Randlu z prasy i to bierzesz za pewnik, to ja wysiadam z takiego samochodu. Nie chcę się powtarzać, ale skoro ktoś myśli,  że nawet nieudacznicy Perry i Mills nie wiedzieli wcześniej, że Durant i Ki nie przyjdą tutaj , a Kawhi w ogóle nie brał Knicks pod uwagę, bo miał w głowie tylko Toronto i Los Angeles i czyta te gówna z prasy, że Knicks nie chcieli dać Maxa Durantowi, albo nie chcieli się spotkać z Leonardem, to mnie c*** strzela. Jak można wierzyć w takie gówno ? Nie wiem dlaczego nikt tutaj nie napiszę tego, że dla Kyriego , Duranta i Leonarda, Knicks byli drugim , albo trzecim wyborem, a dla Leonarda pewnie żadnym i tłumaczenie tego kaczkami z prasy, jest totalnie pozbawione logiki. 

Kręcisz się w beczce , którą kręcą ścierwojady z Nowego Yorku, a prawda leży zupełnie gdzie indziej. Czy myślisz, że takiej organizacji jak New York Knicks wystarczy zwolnić 80 milionów w sallary i nagle przyjdzie tu Durant z Leonardem , bo to podobno "najlepsze miejsce na ziemi do grania w koszykówkę" Nie przyszli i nie przyjdą , bez : 1. wyniku sportowego , którego nie ma od lat 2. Bez minimum dwóch kumpli z Topu, którzy zdecydują się grać tutaj i ciągnąć ten wózek 3. Bez młodzieży, która będzie obiecującym zapleczem. Tego Knicks nie mieli w to lato, mieli tylko 80 milionów w sallary, picki i trenera, który gra Morrisem i Randlem wygrywając z Cavs 20 punktami...

Piszesz o rzeczach totalnie oczywistych i nie musisz mnie przekonywać, że jest źle od wielu lat. Ale nie zauważanie małych pozytywnych ruchów, które robią od 4 lat, jak nie pozbywanie się picków 1 rundowych, to co zrobili w to lato, czyli nie rozjebali kasy na Midlettona , Harrisa , Roziera , Vucevica i właśnie NIE zrobili "starych knicks" To są ruchy, których nie chcesz widzieć, bo wolisz widzieć bekę i folklor, tego że nie podpisali płaskoziemcy, nie chcieli dać Durantowi Maxa i spotkać się z KL i te bzdury, okej wierz w co chcesz, prawdy się nie dowiesz i tak.

Jak Knicks zaczną wygrywać w 2027 , lub jutro , to również będzie beka, właśnie przez takich jak Ty, którzy nie będą chcieli w to uwierzyć i zrobią mem z wygrywania, nie będą chcieli przyjrzeć się co jest tego powodem, tylko wrzucą to do wora przypadku, łatwego terminarza, głupiego szczęścia. Będzie potrzeba dużo czasu, żeby hejterzy zaczęli wierzyć w to, że Knicks na prawdę wygrywają i zaliczają serię 10-0 . 

Możesz się jarać popisami Luki , Lebrona , Hardena , Gianisa,  czytać co chcesz, a ja mogę jarać się dobrym meczem Franka i mam w dupie to, że ktoś wyleje monolog na pół strony tutaj, po raz setny, jakim to Knicks są pośmiewiskiem, jak to nikt tu nie przyjdzie itp. 

Jest tyle przykładów podniesienia się wielu organizacji od zera i Knicks to w końcu zrobią, nawet  z Dolanem na pokładzie. 

Dopiero jak ta drużyna wejdzie dwa razy do playoffs pod rząd , w jakimś stopniu przestanie być workiem do bicia i pośmiewiskiem. 

 

P.S. Zbawcą może nie, ale może będzie miał lepsze zdrowie niż Zion i Porzingis, a szpital w Knicks od lat, to następny temat z którego możesz kręcić bekę na pół strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież ponad połowa beki z Knicks wspomnianej przez @Kuzyn Kalondzelo to efekt działania i pompowania tego szrot zespołu przez zwierzęta z KZ a co bardziej ogarnięci śmieją

18 godzin temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Ja będę starał się bronić Knicks tam gdzie da się ich obronić i krytykować tam gdzie na prawdę spil....i sprawę, można dyskutować, nie musimy się zgadzać, ale odrobina kultury by się przydała. 

bronisz tego zaciekle jak Polacy w 1939 i tak jak wtedy niepotrzebnie i z dużym kosztem. Knicks pokazują konsekwentnie swoimi działaniami, że tam nie ma ani pomysłu ani wizji na to co chcą robić. Ja rozumiem szukać pozytywów, ale bądźmy poważni. Jak napisałem co należało zrobić (Harkless i Iggy z pickami powinni byli tam trafić) to broniłeś tego co oni zrobili a teraz dalej brniesz w jakieś niepotrzebne nie wiem co

Żegnam Marcinie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja pomimo naturalnej złości co dzieje się przez ostatnie 20 lat i zmarnowany (w bilansie zyskow i strat ) czas przez 30 lat ( czy za bycie wiernym kibicem przez 30 lat coś przysługuje ? ) jestem "PRZY NADZIEI"      ! ! ! !

 

W tym roku po raz pierwszy odnoszę wrażenie ze mieli plan A B i C (Perry/Mills). Nauczeni że ich plan A nigdy nie wypala, a goraczkowe ruchy w planie B zawsze są porażką. Coś tam ma m nadzieje drgnełłłłoooooo.......

 

Naturalnie plan A nie wypalił - ale tego chyba wszyscy się spodziewali i chyba nikt do końca nie wierzył,  że stanie się niemożliwe ( 2 lub 3 x AllStar w Knix od pierwszego dnia sezonu).

 

Plan B również.................................................................................... - wszyscy byli tak nastawieni na Ziona (i nic dziwnego, myślę, że głównie marketingowo), że nawet byli w stanie oddać Łotysza za niestety frytki, wiedząc, że w przyszłość wkrocza z Zionem, a wartośc Łotysza spadnie, bo blask Ziona i brak potrzeby Łotysza sprawi, że będą chcieli się go szybko pozbyć, aby nie było dramy  . 

Jedyne na plus tej wymiany to uwolnione salary,  choć Cuban był tak nastawiony na White Dallas Power (w końcu to kowboje - nie mogą być czarni !!!!!! hihihi ) że oddałby więcej  lepszych asetów niż to co dostaliśmy - można było mieć nadzieję, że DSJ mógł być kimś, ale Ci którzy sledzili jego grę wiedzieli, ze nic z tego nie będzie jeśli jakiś cud się nie wydarzy.

ps. a  My wiemy, że Cuda w NY sie nie zdarzają tylko w filmach typu "Miłość w NY", Christmas Love in NY, Kevin sam w NY itd. 

 

no i dochodzimy do Planu C TaDam !!!!! bo zakładam, że to plan ! ! ! ! ! ! ! A NIE PRZYPADEK - przecież do cholery po 30 latach trzeba w coś wierzyć.

 

Plan C - moja ostatnia nadzieja .......

 

Mils/Perry dowiedzieli się/wiedzieli, że żadne gwiazdy do nic nie zawitają (Dolan nie bedzie zadowolony bo  mu to obiecali) , że Zion nie będzie grał w NY (Panie Dolan, to loteria - byla ustawiona - My nic nie mogliśmy zrobić), więc ratując dupę przeszukali fora, googla, facebooki instagramy i znaleźli jakiś Plan C, żeby cokolwiek przedstawić Dolanowi .... 

1. Podpisujemy krótkie umowy "transferowalnych plusowych graczy" na krótkie 1-2 letnie kontrakty

2. W Trade Time ściągamy lepszych graczy (o All Starach moge raczej pomarzyć ale kto wie) na niewygodnych umowach, jako wabik na przyszłość, oddajemy 3/4 skłądu zostawiając sobie tylko trzon, który uważamy za wart inwestowania w przyszłość 

3. Przegrywamy dalej, bo co tam kibiców zbawi rok w te czy we "fte"

4. Włączamy totalizator draftowy i wyciągamy kogoś do S5, (lub kogoś mocnego na łąwkę - to zawsze plus za te kase i nadzieja na rozwoj)

5. Tym razem mając już trzon ustabilizowany i rozdysponowany w S5-> polujemy na gracza dużego formatu (z tego co w ogole bedzie na rynku) na dziure w S5 (bo 1 lub 2 na pewno będą) 

6. Rozpoczynamy sezon pełen nadziei z całkiem niezłym rosterem, który na luzie wejdzie do PO.

 

Ten offseason z gruntu trzeba powiedzieć że jest inny niż wcześniejsze. Nie jest to wciąż geniusz managerski niczym Masai Ujiri (każdy ruch jest po to zeby znalesc idiote ktorego zrecznie ograbi niczym kieszonkowiec w metro) czy Cuban (który jak przyczajony tygrys czeka na dogodny moment i wyszarpuje co sie da w jednej chwili zanim stado się ogarnie, ze zostało wybite). To jednak coś sie wydarzyło i jeśli to jest ich plan/pomysł to jestem "przy nadziei" - choć szkoda mi Łotysza, bo teraz z M-rob`em RJ`em i nawet Nikitą  Knoxem, na ławce to juz całkiem dobry punkt wyjścia w przyszłość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co maja zarzadzajacy klubem zrobic, gdy topowi wolni agenci nie chca podpisac umow z twoja organizacja?! przeciez podpisanie - na przeczekanie kolejnego sezonu w nadziei na wysoki pick - morrisa i portisa zadnej krzywdy knicksom nie uczynilo! w walce o po wiadomo bylo, ze i tak liczyc sie nie beda, a po sezonie beda miec 30 milionow extra [portis ma team option wszak] na grajkow z karta na reku...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.