Skocz do zawartości

New York Knicks 2019-20


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Nie da się na to patrzeć 2 kwarta 6 minuta i 20 w plecy. Fizdale odejdź i zabierz ze sobą Randla. 

mniej więcej w tym samym czasie Rockets byli -40 z Heat więc nie ma lipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Padł ostatni bastion.

Kuzyn Kalondzelo. Obrońca Knicks od spraw beznadziejnych, który zawsze potrafił znaleźć pozytyw w działaniach klubu, teraz dołącza do hejterskiego grona Orłów, Karpiów, Chomików i ludzi z nad morza.

Znikąd nadziei.

Nie wrzucaj mnie do tak zacnego grona, nie zasługuję i nie aspiruję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2019 o 14:27, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Loża szyderców rośnie, a to dopiero 5 meczy w sezonie  

Najłatwiej dojebać Fizdeuszowi , a Dumb&Dumber to co ? "pamiętacie  czy już zapomnieliście" 

Gość się gubi w tych rotacjach , ale kim on ma tam grać za przeproszeniem.

 

przeczytałem, potem było coś w stylu " po co zwalniać Fizdale'a po sezonie, lepiej rozliczyć go potem"

mój styl > Twoje mrzonki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przeczytałem, potem było coś w stylu " po co zwalniać Fizdale'a po sezonie, lepiej rozliczyć go potem"

mój styl > Twoje mrzonki

Pan Hall Of Fammer atakowania userów na tym forum, będzie mnie rozliczał z tego , czy mogę zmienić zdanie czy nie. - "Twój styl"

Nie podobają Ci moje mrzonki, daj ignora, pisałem Ci to kiedyś w wiadomości prywatnej, ale widać że nie potrafisz inaczej. 

To jeszcze Cię poklepię w Twoim stylu - "jestem Pan chorągiewka" tego zabrakło ... 

Jeszcze może zdarzyć się taki cud, że Fizdale wejdzie z tą drużyną do playoffs, a ja będę go całował po dupie i przepraszał. Na tą chwilę myślę tak o Knicks i ich sytuacji i mogę zmienić jeszcze zdanie 100 razy. Prześledź tak dla siebie swoją twórczość 6544 postów (wow) i zastanów się, czy Tobie nigdy się nie zdarzyło zmieniać zdania w krótkim okresie czasu, jeśli chodzi o NBA, zanim znowu zaatkujesz następnego usera tutaj o takie gówno w sumie. 

 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś Ci się pomyliło, ja lubię ten Twój romantyczny styl, ale tak to już jest, że lepiej nie wypowiadać tak niepopularnych teorii z takim przekonaniem, bo szybko zostanie Ci to wypomniane, dziwne, bo nie jesteś tu od wczoraj, powinieneś o tym wiedzieć

ja się z Knicks nie naśmiewam, bo wiem jak to było jeszcze niedawno w Nuggets pod rządami Scotta, tak samo jak nie odbieram reszty wymienionego wcześniej bandwagonu jako hejterów Knicks, raczej bardziej jako ludzi wiedzących czego mogą się spodziewać i nie nastawiających się na c*** wie co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

coś Ci się pomyliło, ja lubię ten Twój romantyczny styl, ale tak to już jest, że lepiej nie wypowiadać tak niepopularnych teorii z takim przekonaniem, bo szybko zostanie Ci to wypomniane, dziwne, bo nie jesteś tu od wczoraj, powinieneś o tym wiedzieć

ja się z Knicks nie naśmiewam, bo wiem jak to było jeszcze niedawno w Nuggets pod rządami Scotta, tak samo jak nie odbieram reszty wymienionego wcześniej bandwagonu jako hejterów Knicks, raczej bardziej jako ludzi wiedzących czego mogą się spodziewać i nie nastawiających się na c*** wie co

Dobrze i szanuję to. Napisałem na gorąco w trakcie oglądania meczu swoją myśl, ok może mój błąd, bo chyba forum nie jest od tego, bo potem ktoś (w tym przypadku Ty) wypomni mi to w sekundę. Musisz mi wybaczyć, "uczę się forum" cały czas, staram się, You now 354 <6545 , no jesteś tu dłużej niż trochę. Jestem nie poprawnym romantykiem jeśli chodzi o Knicks, ale to nie znaczy że już nie mogę napisać nic krytycznego, nawet po wpływem chwili. Choć będę tego unikał - masz racje. 

 

Czasem zastanawiam się, jak by wyglądał ten temat, gdyby Knicks wygrywali co sezon po 50 spotkań i byli stałym bywalcem półfinałów wschodu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kuzyn Kalondzelo napisał:

Czasem zastanawiam się, jak by wyglądał ten temat, gdyby Knicks wygrywali co sezon po 50 spotkań i byli stałym bywalcem półfinałów wschodu. 

lepsze czasy nadejdą, i to za naszego życia jeszcze, nie można cały czas szorować dna, przynajmniej tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morris znalazł idealny sposób na utrzymanie się w s5 i może zwiększenie liczby posiadań :) 

Cytat

Knicks’ Marcus Morris says responsibility lies with the players, not David Fizdale, after NYK’s blowout loss to Sacramento:

Tymczasem:

Cytat

RJ Barrett, who led the NBA in minutes coming into this weekend, played 41 minutes tonight for the Knicks in a 20-point romp. He’s already played 37-plus min 7 times, and played 2nd-most minutes over first 6 NBA games by any teenaged rookie since the start of the 1990-91 season.

Chyba liczą na to, że jak będzie grać kosmiczne minuty, to zwiększy mu to szansę na ROTY i będą się mieć czym chwalić w czasie wolnej agentury. 

Najśmieszniejsze jest to, że nawet jak wywalą Fizdale'a, to na ławce nie ma osoby, która mogłaby zostać HC do końca sezonu. Niby jest ten Mike Miller (nie ten Mike Miller), który był głównym trenerem w G-League, ale nie przesadzajmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Przemek_Orliński napisał:

Ja bym chciał dożyć chwili wywiezienia na taczkach Steve'a Millsa. 

Niestety ludzie nie żółwie i tak długo nie żyją.Mills opanował do perfekcji sztukę włażenia w dupę Dolanowi bez mydła,.W wielu aspektach jest niekompetentny, ale jest mistrzem w podlizywaniu się szefowi .Steve Mills to taki Jarząbek z Misia na sterydach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Wybredny jesteś. Moja kolorystyka Tobie tez nie pasi. Wybierz wszystkim avatara wygraj zakład i po kłopocie. Jak Knicks zrobią w tym sezonie PO to zmienię już w kwietniu. 

Słyszycie ten szelest?

To szum lasu?

Nieee.

A może dokądś tupta nocą jeż.

Też nie.

To tylko ortalionowe barwy Ignasia.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na New York Knicks 2019-20
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.