Skocz do zawartości

beGM - [Playoffs 2019 East 2nd Round] (2.)New York Knicks - (3.)Philadelphia 76ers


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Zara się okaże ze ta drużyna byłaby lepsza bez goberta i Irvinga 

Podczas gdy kyrie udowodnił ze najlepiej się nadaje na sidekicka i raczej nikt nie stawiał tezy ze nadaje się na 1 opcje ciągnąca wózek .

Gobert to bdb matchup na embida. Dodatkowo bardzo słaby spacing z johnsonem i simmonsem + lawka. Nie wiem, dla mnie dość naturalnym wnioskiem jest, ze ta seria wyeksponowalaby atuty goberta 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James Johnson miał przyzwoita końcówkę regulara, co dawało optymizm pod kątem playoffs. Przy tak wąskiej rotacji, jaką miał Tecu, raczej JJ musiałby grać spore minuty.  I o ile w ataku szału by nie było, to o jego obronę jestem spokojny. Ty oglądasz real Detroit, a ja real Miami, więc wiem co piszę. ;)

Z Joshem Richardsonem jest ten problem, o którym wspomniałeś - suma różnych urazów pokrzyżowała mu nieco sezon, w tym końcówkę regulara. Jednak tu równiez dawał przez cały sezon dość solidny impat w obronie, choc skuteczność jak u JJa fatalna. 

O Embiidzie bym sie nie mądrował, gdybym nie oglądał serii z Raptors dośc dokładnie. Gobert z pewnością ograniczyłby Kameruńczyka, ale raczej nie az tak jak zakładacie wg mnie. 

 

O Irvingu jeszcze pogadamy po playoffs, gdyż teraz to tylko jako luźna myśl rzuciłem, ale C_M  - gdyby chciał być sidekickiem, to nie wymuszałby tradeu z Cavs ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

 

O Irvingu jeszcze pogadamy po playoffs, gdyż teraz to tylko jako luźna myśl rzuciłem, ale C_M  - gdyby chciał być sidekickiem, to nie wymuszałby tradeu z Cavs ;) 

Ale Irving potem chyba przepraszał za tę akcję z wymianą z Cavs, więc to chyba nieaktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Możliwe, ze masz rację. Nie śledziłem tego dokładnie. Będę szukał tych info na początku lipca jak będzie taka potrzeba ;) 

Cytat

“Oczywiście, nie było to łatwe, bo musiałem zadzwonić do LeBrona i przeprosić, że byłem tym młodym gościem, który chce mieć wszystko. Chciałem być liderem, zawodnikiem, który przyniesie tytuł. Odpowiedzialność bycia najlepszym zawodnikiem na świecie i przewodzenia zespołowi jest dostępna tylko wąskiej grupie ludzi. LeBron był jedną z tych osób i przyszedł do Cleveland pokazać nam jak wygrywać pierścienie. To było dla niego trudne, bo wyciągnięcie wszystkiego co najlepsze z zespołu nie jest takie łatwe.”

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wooden za serię 😀

Myślę, że mimo wszystko, byłby to ciekawy pojedynek do obejrzenia, kawał dobrej koszykówki.

Dzięki za kulturę wypowiedzi, choć minimalnie drażniła mnie pewność siebie i nie powstrzymywanie się od komentowania już przyszłej lub nawet przyszłych serii, choć po wyniku widać, że miałeś do tego prawo 😀

Wynik sprawiedliwy, przepraszam, że nie dałem z siebie wszystkiego, ale nie jest w moim stylu naginanie rzeczywistości i wymyślanie argumentów, może miałbym większe szanse gdybym trochę więcej popisał, ale czy byłoby to uczciwe to nie wiem. Wygrała drużyna z lepszym GMem.

Dziękuję całej drużynie za walkę. Jesteście świetni. Ja niestety popełniłem błędy. Przegraną biorę na siebie, oddaję się do dyspozycji właścicieli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Tecu za fajny matchup.

Współczuję pecha z formą J-Richa i Johnsona, problemów ze zdrowiem Embiida i (naciąganej) kontuzji Covingtona.

IMO gdyby nie to i nie lekko wypaczony obraz tutejszej opinii publicznej na temat All NBA graczy jakimi są Kyrie i Gobert, ten matchup byłby absolutnie niesamowity. Obyśmy za rok mierzyli się w pełni sił...

"Skończenie serii na wyjeździe ma specjalny smak... Ta cisza na hali..." - Chauncey Billups (cytat z głowy, jeden z ulubionych)

15 minut temu, Tecu napisał:

Dzięki za kulturę wypowiedzi, choć minimalnie drażniła mnie pewność siebie i nie powstrzymywanie się od komentowania już przyszłej lub nawet przyszłych serii, choć po wyniku widać, że miałeś do tego prawo 😀

Wybacz za to - ale znając Twojego pecha i swoją siłę nie chciałem wygłupiać się z fałszywą skromnością. Jestem raczej szczerym gościem i jak uczciwie sądzę że sprawiedliwy wynik to 4-1 po trudnej serii to nie będę ściemniał "Hej, jest ciężko, rączki w górę dla mnie!"

:)

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.