Skocz do zawartości

beGM - [Playoffs 2019 East 2nd Round] (1.)Milwaukee Bucks - (4.)Boston Celtics


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

GMowie osiedli na laurach :P 

Jako że analizowałem oba teamy dość dokładnie z oczywistego powodu, to może ja zacznę:

Bucks grają bardzo wąską rotacją. Tu upatrywałem szansę swoich Magic, ale niestety los nie był dla mojej drużyny zbyt przychylny i ten jak i inne atuty przydają mi sie dopiero najwcześniej za rok. Drużyna oparta na Antetokounmpo ma bardzo silną pierwszą piątkę, ale ławka prezentuje się niezbyt okazale. Ponadto kontuzjowany jest Cousins, a najwartościowszymi rezerwowymi są tu chyba Belinelli i Kleber. I niby ktoś mógłby powiedzieć - w playoffs i tak skraca się rotację, ale Bucks graja wąską rotacją cały sezon. Moja analiza ich minut pozbawiona jest jednak sensu w tej sytuacji, gdyż.. Celtics maja nie tylko również krótką rotację, ale..

.. jeszcze kontuzjowanych obu liderów, których tracą bodajże po g4, gdyż obaj przechodzą wtedy operacje - zarówno George, jak i Westbrook. A to oznacza zapewne sweep, no chyba, że przegrywający i zupełnie rozbici 3-1 Celtics poddali serię, grając zapewne  ostatni mecz na wyjeździe praktycznie rezerwowym składem z powracjaącym po kontuzji Smartem i z Bogdanoviciem, który sobie mógł tu być nawet liderem, bo Celtics w pojedynkę w ataku nie jest w stanie uratować.

Niestety dość oczywiste dla mnie 4-0 dla Bucks. Wariant optymistyczny przy wypadnięciu Georgea i Westbrooka po g4 to 4-1.  

Zwycięzca serii Knicks-76ers zamiast wymęczonych Bucks w Finale Konferencji, dostaje wypoczętych Milwaukee z uruchomionymi w tej serii rezerwowymi, którzy zwiększają Bucks rotację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronni wyjaśnijmy sobie coś ..

Uważasz, że Kelly Oubre grając o kontrakt zrezygnowałby z playoffs z powodu kciuka? :P 

Nie stosujmy prawa Kaliego - jest wyraźna data, kiedy obaj poddali sie operacji i to było po g4.  Najwyraźniej był sweep. Amen :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, january napisał:

Dobra uwaga z tą bardzo wąską rotacją Bux, tutaj Giannis nie będzie mógł grać średnio 32 mpg, jednak Bux są znacznie, znacznie szersi w RL NBA.

Zakonotowane, zwłaszcza w kontekście dalszych rund ekipy z Wisconsin. (bez urazy Principe, ale nie ma takiego opisu na świecie, po którym zagłosowałbym na Cs tutaj).

A tu raczej nie ma dyskusji. Dlatego tak pianę toczyłem przy bilansach o każdy win aby nie być w tej drabince co Bucks bo to raczej pewny wylot był. Z Knicks i 76ers szanse zawsze większe by były choć po tym co pokazały patałachy z OKC I am not so sure. 

Rozum. 4:1. Serce 4:3. W obu wariantach Boston ma wakacje. Czyli wychodzi 4:2 i Bucks już czekają w ECF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.