Skocz do zawartości

beGM - [Playoffs 2019 West 2nd Round] (2.)Denver Nuggets - (3.)Houston Rockets


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obrażaj mnie Marcus, bo jeśli myślisz, że ja podchodzę do tej gry choćby w 10% z taka cieczką jak Ty, to radziłbym się otrząsnąć i przewartościować swoje priorytety. Nie strasz mnie też żadnym FA, bo i tak chyba nigdy nie zagłosowałeś na moją korzyść. Chciałem być uczciwy wobec Was, nie muszę chyba przekonywać nikogo jak pełen emocji był to dla mnie sezon, nawet jeśli popełniłem błąd to zrobiłem to świadomie, przynajmniej ja nie piszę postów na 2k znaków wyzywając każdego kogo się da, rezygnuję z gry, a potem wracam po 10h z podkulonym ogonem jakby nigdy nic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mimo braku Holidaya mogła to być wyrównana seria. Dlaczego? Jokic sprawia ze partnerzy grają lepiej, i nie wykluczone ze Beasley czy morris przy tak dużej roli również by zabłysnęli w którymś meczu, podobnie jak zabłysnął murray w real. Zabrakło tu oczywiście nieco doświadczenia nuggets aby to wyrwać. Przypominam ze nasi Rockets grali w zeszłym roku w WCF i ten skład, trzon nie wiele się w sumie zmienił.

glosowalbym na 4:3 dla Rockets ale za brak opisu dałem 4:2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nie obrażaj mnie Marcus, bo jeśli myślisz, że ja podchodzę do tej gry choćby w 10% z taka cieczką jak Ty, to radziłbym się otrząsnąć i przewartościować swoje priorytety. Nie strasz mnie też żadnym FA, bo i tak chyba nigdy nie zagłosowałeś na moją korzyść. Chciałem być uczciwy wobec Was, nie muszę chyba przekonywać nikogo jak pełen emocji był to dla mnie sezon, nawet jeśli popełniłem błąd to zrobiłem to świadomie, przynajmniej ja nie piszę postów na 2k znaków wyzywając każdego kogo się da, rezygnuję z gry, a potem wracam po 10h z podkulonym ogonem jakby nigdy nic.

 

I nie dajesz łapek w dół po całym forum za każdy post, który podważa Twoje poczucie własnej wartości. Ja to szanuję :D

I nie wypisujesz okazjonalnych pmek z frustracją godną Lebrona po ostatniej akcji w G1 w poprzednich finałach chociaż cały sezon jakoś tak naturalnie wychodziło mi, że nie mogłem się przekonać do Nuggets ;)

No ale fajnie, że dostałeś jako Nuggets całkiem sporo tych głosów, bo to właśnie dobrze obrazuje niejako rozdzielenie opisu od realnej oceny. W sensie według Ciebie szans nie było, i nawet napisałeś to wprost, według kilku osób była i po prostu zignorowały Twoje zdanie skoro uważały zupełnie inaczej i że to co zawarłeś w "opisie" nijak się ma do ich oceny.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomek9248 napisał:

I nie dajesz łapek w dół po całym forum za każdy post, który podważa Twoje poczucie własnej wartości. Ja to szanuję :D

 

w ogóle dawanie łapek w dół jest samo w sobie tak suabe, że nie wiem

p.s. Tomek wyczyść skrzynkę i odpisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.