Skocz do zawartości

Modzi- wybory


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Sąsiedni temat uzmysłowił mi że ely potrzebuje wsparcia 

@Borys co o tym myślisz?

 

Wg mnie sposób powinien być taki sam jak zawsze czyli zbiórka chętnych, głosowanie itd 

Można zgłaszać kandydatów, ale nie może być to ktoś z krótkim stażem i nie może to być też osoba mająca duża liczbę wybryków czy punktów ostrzeżeń z wiadomych wzgledow. Więzienia nie pilnują skazani a modem nie może być ktoś kto notorycznie robi burdel 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał:

punktów ostrzeżeń z wiadomych wzgledow. Więzienia nie pilnują skazani a modem nie może być ktoś kto notorycznie robi burdel 

Nowoczesny system policyjny i więzienny stworzył przestępca, któremu się znudziło ukrywanie przed władzą.

Polecam mniej czasu na forum, więcej w książkach :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Eugène_François_Vidocq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam Rappara.

- ma odpowiedni staż

- wielokrotnie miał do czynienia z moderowaniem - doświadczenie

- wielokrotnie zgłaszał wątpliwości co do moderowania, czyli ma plan na przyszłość

- chyba ma trochę czasu

- jako lekarz jest wrażliwy na cierpienie ludzkie

- inteligentny

- jako moderator, będzie sam się powstrzymywał od obrażania innych, więc od razu moderatorzy będą mieć mniej roboty

 

Oczywiście nie wiem czy sam chce wykonywać tę niewdzięczną pracę, musi się wypowiedzieć,ale wg mnie to dobry kandydat, który wie dobrze jak robić moderacje, wielokrotnie się o tym wypowiadał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 10:05, Przemek_Orliński napisał:

Zgłaszam kandydaturę @josephnba

Stara szkoła. Twarda ręka. Tom Thibodeau tego forum. 

 

jest to ciekawa kandydatura, aczkolwiek nie moze byc niestety wzieta pod uwage, gdyz nie spelnia warunkow postawionych przez zalozyciela tematu:

 

W dniu 6.05.2019 o 21:34, josephnba napisał:

[...] nie może to być też osoba mająca duża liczbę wybryków czy punktów ostrzeżeń z wiadomych wzgledow. Więzienia nie pilnują skazani a modem nie może być ktoś kto notorycznie robi burdel 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.