Skocz do zawartości

Playoffs 2019 WCSF: (2) Denver Nuggets vs (3) Portland Trail Blazers


Lucas

Wynik serii  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakim wynikiem zakończy się seria Nuggets - Blazers?

    • Denver w 4
      0
    • Denver w 5
    • Denver w 6
    • Denver w 7
    • Blazers w 4
      0
    • Blazers w 5
    • Blazers w 6
    • Blazers w 7


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, mam nadzieję, że jestem wystarczająco kompetentny do założenia tematu. Czas na drugą rundę Playoffs i serię Denver z Blazers. Myślę, że oba zespoły to spore pozytywne zaskoczenia w tym sezonie. Denver po dwóch latach ocierania się o PO zrobiło nagły skok i jest rozstawione z #2, a mimo przegranego meczu otwarcia Playoffs pokazali cojones i wyszarpali 4:3 z armią Popovicha. Przy tak młodym zespole to może robić wrażenie.

Bardziej imponujący są jednak Blazers, którzy będą też zespołem bardziej wypoczętym. Po ostatnich rozczarowaniach oraz kontuzji Nurkicia wielu, w tym również ja, skazywało ich na pożarcie i przegraną z Thunder, ale wtedy zjawił się on. Dame był niesamowity przeciwko Thunder, zdominował serię i zakończył ją wielkim rzutem. Moim zdaniem Lillard to taka definicja franchise playera, bo on jest tą organizacją, on bierze odpowiedzialność na siebie i on jest ulubieńcem fanów w Rose Garden.

Problemy z barkiem ma Kanter i wbrew pozorom to może być coś zmieniającego oblicze tej serii. Myślę, że obaj liderzy stawią się na mecze, pokazali to już w pierwszej rundzie i pojedynek Jokić – Lillard będzie się znakomicie oglądało. Tym razem Blazers trudniej będzie przetrwać w obronie, bo w sumie nie mają kogo rzucić na Jokicia, a Thunder woleli pullupy Westbrooka niż ostre atakowanie obręczy. W Denver przynajmniej w teorii jest więcej ciał, które mogą utrudniać grę Lillardowi.

Ja optymistycznie stawiam 4:3 dla Denver i moim zdaniem zobaczymy tu kawał serii. Rozpisywać poszczególnych matchupów na razie mi się nie chce, więc po prostu zapraszam do dyskusji. Na koniec staty Lillarda i Jokicia z pierwszej rundy.

Jokić:

23.1 pkt / 12.1 reb / 9.1 ast / 57% TS / BPM 13.2

Lillard:

33 pkt / 4.4 reb / 6.0 ast / 62% TS / BPM 9.5

Pierwszy mecz już w nocy z poniedziałku na wtorek o 4:30 w Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sportowo i emocjonalnie na tym seria na pewno traci, choć wiadomo, specjalnie mnie to nie powinno martwić, bo to powinno Jokowi ułatwic sprawę. No ale szkoda mi Nurka, bo w RS był moim zdaniem drugim najlepszym graczem Blazers i super się go oglądało. Jest jakieś info co do Kantera?

I jeśli Turka nie będzie to kto Twoim zdaniem powinien być starterem? Moim zdaniem z perspektywy Denver łatwiej grałoby się na Collinsa, bo Leonard jest gorszym defensorem, ale może męczyć Jokicia bardziej uciekaniem na obwód w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Kanterem nic nowego, poza tym, że cały czas boli. Jeśli nie będzie Turka, to wyjdzie Leonard. Po pierwsze, że jest silniejszy i trochę może Jokicia podręczyć a poza tym Stotts raczej nie będzie chciał rzucać Collinsa od razu na głęboką wodę by się za szybko nie wyfaulował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanter powiedział ze ręki nie czuje ale pomimo tego jest day to day 

troche dziwnie wyglądał roster Nurkic-Kanter-Legenda-Collins a teraz jest to zbawienie ze wogole kogos tam mamy wystawić chociaż w sumie jest jeszcze Skil

Moze Allen czuwa gdzieś tam w alternatywnym swiecie 

z Denver będzie ciezko ale może 4:2 wyszarpiemy. 4:3 wydaje się mniej realne musimy tak walczyć aby game 6 był decydujący czyli trzeba wygrać jeden z dwóch pierwszych pojedynków 

Denver niby nie jest jakimś postrachem ale  będzie na pewno ciężej niż z OKC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tegorocznym sezonie regularnym generalnie mieliśmy dość zacięte mecze i największa różnica to 6 pkt wygrana Denver. Bilans 3:1 dla Baryłek, a ta ostatnia wygrana Blazers to specyficzny mecz, więc nie wiem czy powinien się liczyć, bo Jokić, Murray i Sap wówczas nie grali. 

Lillard vs Denver w tym sezonie:

21.3 pkt / 7.0 ast / 3.8 reb / TS 52% 

Jokić vs Blazers w tym sezonie:

25.7 pkt / 8.0 ast / 9.7 reb / TS 69%

Takie porównanie wygląda bardzo obiecująco, no a teraz Nurka nie będzie i nie wiadomo co tam z Kanterem, który w D i tak game changerem na plus nie powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lucas napisał:

Cóż, mam nadzieję, że jestem wystarczająco kompetentny do założenia tematu. Czas na drugą rundę Playoffs i serię Denver z Blazers. Myślę, że oba zespoły to spore pozytywne zaskoczenia w tym sezonie. Denver po dwóch latach ocierania się o PO zrobiło nagły skok i jest rozstawione z #2, a mimo przegranego meczu otwarcia Playoffs pokazali cojones i wyszarpali 4:3 z armią Popovicha. Przy tak młodym zespole to może robić wrażenie.

Bardziej imponujący są jednak Blazers, którzy będą też zespołem bardziej wypoczętym. Po ostatnich rozczarowaniach oraz kontuzji Nurkicia wielu, w tym również ja, skazywało ich na pożarcie i przegraną z Thunder, ale wtedy zjawił się on. Dame był niesamowity przeciwko Thunder, zdominował serię i zakończył ją wielkim rzutem. Moim zdaniem Lillard to taka definicja franchise playera, bo on jest tą organizacją, on bierze odpowiedzialność na siebie i on jest ulubieńcem fanów w Rose Garden.

Problemy z barkiem ma Kanter i wbrew pozorom to może być coś zmieniającego oblicze tej serii. Myślę, że obaj liderzy stawią się na mecze, pokazali to już w pierwszej rundzie i pojedynek Jokić – Lillard będzie się znakomicie oglądało. Tym razem Blazers trudniej będzie przetrwać w obronie, bo w sumie nie mają kogo rzucić na Jokicia, a Thunder woleli pullupy Westbrooka niż ostre atakowanie obręczy. W Denver przynajmniej w teorii jest więcej ciał, które mogą utrudniać grę Lillardowi.

Ja optymistycznie stawiam 4:3 dla Denver i moim zdaniem zobaczymy tu kawał serii. Rozpisywać poszczególnych matchupów na razie mi się nie chce, więc po prostu zapraszam do dyskusji. Na koniec staty Lillarda i Jokicia z pierwszej rundy.

Jokić:

23.1 pkt / 12.1 reb / 9.1 ast / 57% TS / BPM 13.2

Lillard:

33 pkt / 4.4 reb / 6.0 ast / 62% TS / BPM 9.5

Pierwszy mecz już w nocy z poniedziałku na wtorek o 4:30 w Denver.

Cóż, przestałeś być kompetentny już na samym początku zaczynając swój temat od  "Cóż"🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, a ja mam takie pytanie do żylety Baryłek, gdzie jest wasz lider dopingu i oddany żołnierz zaprawiony w setkach ustawek @LeweBiodroSmoka? nie wytrzymał playoffowego napięcia i zamknął się w chatce gdzieś w bieszczadach? czy może po prostu ciągle próbuje przypomnieć sobie hasło do konta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, rw30 napisał:

Cóż, a ja mam takie pytanie do żylety Baryłek, gdzie jest wasz lider dopingu i oddany żołnierz zaprawiony w setkach ustawek @LeweBiodroSmoka? nie wytrzymał playoffowego napięcia i zamknął się w chatce gdzieś w bieszczadach? czy może po prostu ciągle próbuje przypomnieć sobie hasło do konta?

Szykuje konfetti na wygrany final a co?

 

Co do serii to troche straszno, ze tylko 1 dzien odpoczynku maja przyszli mistrzowie - z drugiej strony dluzsza przerwa moze wybic Lillarda z rytmu (bardzo licze na to, albo na to ze juz sie wyprztykal jesli chodzi o te PO)...

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rw30 napisał:

Cóż, a ja mam takie pytanie do żylety Baryłek, gdzie jest wasz lider dopingu i oddany żołnierz zaprawiony w setkach ustawek @LeweBiodroSmoka? nie wytrzymał playoffowego napięcia i zamknął się w chatce gdzieś w bieszczadach? czy może po prostu ciągle próbuje przypomnieć sobie hasło do konta?

Hmmm, LBS przepadł, ostatnio też lider hoolsów Wisły, niejaki Misiek, został zgarnięty przez policję, od tego czasu zapadł się pod ziemię i zdążył już sprzedać ponad 600 osób jako świadek koronny.

Przypadek?

Czy LBS to Paweł M. pseudonim "Misiek"?

Słyszeliśmy o jakichś masowych aresztowaniach w bojówce Nuggets?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.