Skocz do zawartości

Piłka do kosza spalding


Gość Kodzykarz1234

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Gość Kodzykarz1234 napisał:

Chcę kupić piłkę do kosza spalding teanball clivlend cavaliers . Moglibyście powiedzieć Mi coś więcej o tym modelu?

Nie wiem czego szukasz i do jakich celów jest ona potrzebna ale mimo niewątpliwie twojej miłości do zespołu CC i literówek jeżeli ma służyć ona do gry, treningu to nie jest to najlepszy pomysł ze względu na:

- kolorystykę dosyć pstrokatą co utrudnia skupienie się na fundamentals

- poprzez zastosowanie innej technologii wykonania słabiej się trzyma reki i jest bardziej podatna na ścieranie

 

ale szczerze powiedziawszy brakuje mi u Ciebie wskazówki w jakim celu jej potrzebujesz

plus który model bo w sumie jest parę opcji które znacznie róznią sie cena

 

W tym przedziale cenowym widzę, że już można kupić https://sklepkoszykarski.pl/pilka-do-koszykowki-spalding-tf-250 co od strony czysto koszykarskiej jest dużo lepszym pomysłem.

Piłka po prostu nie atakuje kolorystyką i jest lepszym "materiałem" szkoleniowym dla czystej gry i poprawiania techniki.

Jeżeli stać Ciebie na dołożenie 50 zetów to mimo wszystko jednym z najlepszych tanich modeli jest IMO TF-500 jeden z najlepszych uniwersalnych modeli do gry w kosza, bardzo dobrze wykonany i przede wszystkim TRWAŁY. https://sklepkoszykarski.pl/pilka-do-koszykowki-spalding-tf-500

 

jak dla mnie najlepszy model za niewielkie pieniądze ( 149PLN to nie jest jednak zero oczywiście a twojego budżetu nie znam)

chcesz wydać do 99PLN bierz raczej model 250

możesz dać 149PLN bierz model 500

 

wracając do piłki cavs - te nadrukowywane modele zespołów są mniej trwałe i bardziej podatne na ścieranie.

nie leżą w ręce tak jak klasyk bo jego struktura powierzchni jest ozdobna i mało koszykarska

choć jak chcesz grać na betonie to i tak wszystko jedno choć tu najlepiej brać model tylko na outdoor - przeżyje dłużej - nie dużo dłużej ale dłużej

 

Jeżeli jednak potrzebujesz piłki do lansu bansu aby świetnie wyglądać w koszulce Sashy Pavlovica a miłość do zespołu jest kluczowa to bierz wskazany model ( rozumiem że ten wyższy model) najlepiej - dwie od razu.

Kultowo będzie wyjść na miasto kozłując obiema rękami równocześnie, paląc fajkę, pijac piwko i pisząc sms czytając forum z telefonu przy tym. 😉

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.