Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Deklaracje


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłbym...

Mam nadzieję że w lepszym stylu niż Kubica.

 

 

Wiem że jesteś pierwszy w kolejce od kilku lat także teraz w końcu będzie okazja.

 

Dziękuję wszystkim za kilka lat gry, ale czas w końcu powiedzieć sobie dość.

To najciekawsza liga z wszystkich w jakich grałem więc lepiej jak na moje miejsce

znajdzie się ktoś z dużo większym zaangażowaniem. 

 

Wszystkim życzę powodzenia w kolejnych sezonach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jesteś pierwszy w kolejce od kilku lat także teraz w końcu będzie okazja.

 

Dziękuję wszystkim za kilka lat gry, ale czas w końcu powiedzieć sobie dość.

To najciekawsza liga z wszystkich w jakich grałem więc lepiej jak na moje miejsce

znajdzie się ktoś z dużo większym zaangażowaniem. 

 

Wszystkim życzę powodzenia w kolejnych sezonach!

Marcos a Ty to Ciapek jesteś - zamiast grać w roto itd. skupił byś się na "królowej" całej zabawy czyli dynastii :))

 

ale ok taka Twoja wola.

 

jak coś to mogę Marka zespół przejąć. Gram od kilku dobrych lat w fbx3 i fbx2 - jednak nigdy niw miałem okazji poznać grajków z fbx1 - no może oprócz Antka i Obiego.

 

jak coś to jestem gotów - oczywiście w pozostałych ligach pozostaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcos - dzięki za tyle lat gry

zawsze byłeś solidnym partnerem do dyskusji, trade'ów i decyzji w lidze

 

nie byłeś bardzo aktywnym ligowcem, ale zawsze odpowiadałeś szybko kiedy była potrzeba i ligę (innych grających) traktowałeś poważnie

tak samo odbieram Twoją decyzję o "zakończeniu" kariery

 

jak będziesz kiedyś miał więcej czasu, chęci, zapału to zapraszamy!

all the best!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcos z tego co pamiętam, to Ty już w swoim pierwszym sezonie zrobiłeś majstra, za to należy się dozgonny szacunek ;]

Dzięki za te 6 lat wspólnej gry i szacun że wiesz kiedy zejść ze sceny.

 

Co do samych deklaracji, to jeszcze chwilę poczekamy, bo nie zadeklarował się jeszcze tylko obi, co do którego w ostatnim sezonie narosło parę wątpliwości. Pamiętam że tłumaczył się że u niego ciężko z czasem itp. Nie ma żadnego deadline dot. jego zgłoszenia ale w sumie odczytał moją wiadomość dotyczącą głosowanie nad zmianami w regulaminie, a głosu nie oddał.

 

Co do nowych GM - gdy będzie tylko jeden wolny zespół, to przejmuje go Lu jako, że zgłaszał się już rok temu, plus nie prowadzi żadnego zespołu w innej lidze FBX, a no i najważniejsze pija z nami regularnie wódkę. Jeżeli dojdzie jeszcze jeden wolny zespół, to pierwszym do jego przejęcia w kolejce będzie Matek, choć zobaczymy czy w międzyczasie nie zgłosi się jeszcze ktoś kto nie ma żadnej ekipy w FBX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcos - dzięki za tyle lat gry

 

jak będziesz kiedyś miał więcej czasu, chęci, zapału to zapraszamy!

all the best!

 

Wielkie dzięki!

Jak mawiał filozof: never say never ;)

 

 

Marcos z tego co pamiętam, to Ty już w swoim pierwszym sezonie zrobiłeś majstra, za to należy się dozgonny szacunek ;]

Dzięki za te 6 lat wspólnej gry i szacun że wiesz kiedy zejść ze sceny.

 

Również wielkie dzięki!

Takie fbx'owe - wejście smoka ;)

Ale tak jak Ci napisałem - wygrać po zaciętej walce do końca to dodatkowy powód do satysfakcji i chwała dla pokonanego.

Coś jak obecnie Krzemo vs Antek (choć to już był kosmiczny poziom) - aż żal że ktoś musiał przegrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcos - dzięki za tyle lat gry

zawsze byłeś solidnym partnerem do dyskusji, trade'ów i decyzji w lidze

 

nie byłeś bardzo aktywnym ligowcem, ale zawsze odpowiadałeś szybko kiedy była potrzeba i ligę (innych grających) traktowałeś poważnie

tak samo odbieram Twoją decyzję o "zakończeniu" kariery

 

jak będziesz kiedyś miał więcej czasu, chęci, zapału to zapraszamy!

all the best!

Dzięki za te 6 lat wspólnej gry i szacun że wiesz kiedy zejść ze sceny.

+1.

 

 

Marcos z tego co pamiętam, to Ty już w swoim pierwszym sezonie zrobiłeś majstra, za to należy się dozgonny szacunek ;]

Poprzednikowi ;-)

 

Tak przy okazji pytanie o uzupelnienia GMow, o ile z Lu- jest jasne [bo i wczesniej sie zglaszal i juz gral z nami i nie ma innej ligi FBXa] o tyle generalnie dlaczego sie to odbywa bez zadnego ogloszenia i porzadnej rekrutacji?

Przeciez wybor puli jest setki osob, ktore wszyscy gdzies znamy, a nie te kilka, ktore akurat zajrzaly na forum w polowie kwietnia i napisaly posta. Te miejsca w lidze sa zbyt rzadko zwalniane by stosowac taka losowa chwilowa lapanke.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, bo nie śledziłem regulaminu - jeśli obi się nie zadeklaruje, to o wyborze drużyny decyduję ja, komisz, rzut kostką, czy robimy draft z graczy i picków, które zostały?

 

Oczywiście jeśli obi się zadeklaruje, to zostałem wyjaśniony i nie było tematu.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia aktywność obiego na forum datuje na 13 kwietnia, więc wydaje mi się, że deadline sobie ustawię na koniec kwietnia. Z drugiej strony, o ile dobrze pamiętam, obi juz w tamtym sezonie coś mi pisał, że słabo z czasem u niego.

Z tego co widzę on ma we wszystkich ligach fbx zespół, więc może pora zbastować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.