Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, wiLQ napisał:

Jeden ruch nie czyni zmiany strategii zwlaszcza gdy opiera sie glownie na wykorzystaniu timingu - obaj gracze mieli niepewny los.

Problem w tym, że sobie coś ubzdurałeś z jakąś strategią którą obrał Lu i się kurczowo tego trzymasz.

19 minut temu, wiLQ napisał:

To nie jest odwracanie tylko sedno sprawy, jak wg Ciebie powinna funkcjonowac liga:
czy wszyscy wszystkich zasypuja PMami z pytaniami kto jest dostepny czy wrzucamy jasne ogloszenia na forum?
Bo jesli sie okazuje, ze jestem jedyny, ktory zdecydowanie preferuje to drugie dajcie znac, a zaczne regularnie kazdego pytac co ma aktualnie dostepne. Wydaje mi sie, ze to szkoda czasu dla wszystkich, ale jesli to ma byc jedyny sposob na dogadanie korzystnych wymian...

Kto chce, ten informuję na forum. Kto nie chce, ten nie ma obowiązku. Ale nie można mieć pretensji do kogoś, że nie zamieścił info w ogłoszeniach parafialnych. Jeśli ktoś przedstawi mi deal za nietrejdowalnego Trae Younga, który będzie mi odpowiadał to wrzucamy wymianę na forum i mam w dupie czy pół ligi wiedziała o tym, że Trae był do sprzedania. Jeśli ja jestem zadowolony z wymiany i druga strona też jest, to nic więcej do szczęścia nam nie potrzeba. Jeśli natomiast ktoś złoży mi ofertę która będzie fajna, ale będę miał wątpliwości, to mogę poinformować wszem i wobec i wysłuchać np. Twojej oferty gdzie będziesz (jak co roku) starał się opi*****ić wiekowego Alda czy Lou.

27 minut temu, wiLQ napisał:

Tu sie w pelni zgadzam z Gerardem - byloby oburzenie jak z najwiekszymi kradziezami w lidze i mialbym taka sama reakcje, ze bez ogloszenia.

Sa wymiany, ktore nie wymagaja takich informacji bo dotycza plotek/leszczy, ale gwiazdy, picki i topowe prospekty wg mnie zawsze powinny albo byc sondowane po lidze albo oglaszane, ze trafily pod mlotek. Jesli sie okazuje, ze jestem jedyny, ktory tak to widzi dajcie znac, a zaczne spamowac  pytaniami o dostepnosc wszystkich najlepszych assetow w lidze tak z raz na tydzien.

Ja pierdolę, to był przykład pokazujący, że mam wyjebane czy Regis poinformował publicznie na forum o możliwości sprzedania Ziona czy nie. Co najwyżej wyśmiałbym go, że się zgodził na wymianę gdzie znacznie traci. A to zasadnicza różnica.

41 minut temu, wiLQ napisał:

Na privie sie tak dogadalismy, a ogloszenia byly z intencjami GMow - wyraznie napisal, ze handluje pickami [i z tego sie wziela moja oferta!], a ja wielokrotnie dalem znac, ze rozwaze wszystko co mi pozwoli zejsc z pensji.

No to powtórzę raz jeszcze, nadal nie widzę informacji, że ktoś dostał interesującą ofertę za to i tamto i czeka na kontroferty. A do tego sprowadza się ta cała dywagacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania mam Mauricea Harklessa (26 lat, 28.95fp), Denzela Valentinea (26 lat, 26.85fp) oraz Treya Lylesa (24 lata, 22.40fp). Jeśli ktoś byłby jednym z nich zainteresowany, to zapraszam. Nie mam jasno sprecyzowanych oczekiwań, więc każdą ofertę mogę rozważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do negocjacji:

Westbrook    78,00    31    PG
Middleton    47,05    28    SG,SF
Russell    53,00    23    PG,SG
Vucević    67,35    29    PF,C
Sampson    15,00    26    SG,SF
Grant    38,00    25    SF,PF
Lamb    40,80    27    SG,SF
Anderson    36,05    26    SG,SF
McGee    41,20    31    C
Connaughton    26,65    26    SG,SF
Beverley    34,50    31    PG,SG
Brown    19,50    24    SG,SF

Każdy jest do ruszenia,  jedni łatwiej inni trudniej, ale zawsze warto negocjować. Wiadomo, że zrzucam salary 😆.

Jeśli ktoś się waha czy do mnie napisać, to niech lepiej pisze, żeby potem nie było płaczu i zgrzytania zębami ;)

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, goozman napisał:

lubię obserwować Wasz temat ale ból dupy Wilqa pobija chyba wszystko co było wcześniej 🤗😂🤣

mega, keep on goin, każde słowo więcej rozśmiesza mnie bardziej :)

O nie, nie zaczynaj. Ten wątek już wygasł. Skoro roznieciłeś płomyk, to:

- zaraz pojawi się słynne "huh", 

- mamy korespondencję o dziewiątym picku i Smarcie do wtorku / środy, łącznie z analizą częstotliwości wyprożniania się przez zawodnika C's w lipcu 2019 roku względem tożsamego okresu w 2017 roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do ruszenia cały dół.

4 Enes Kanter 27 43.15               
5 Ricky Rubio 30 39.25               
6 Dennis Schroeder 26 36.05               
7 Derrick White 25 34.75               
8 Taurean Prince 25 32.10               
9 Miles Bridges 21 25.25               
10 Jalen Brunson 23 24.90               
11 Ivan Rabb 22 20.40               
12 Thon Maker 22 17.95               
13 Terrance Ferguson 21 17.65

 

Mam też dwa picki - 14 i 19.

Będę wywalał Walla także mogę z +20, +30 do salary przyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Roger napisał:

Coś tam już pogrzebałem w skrypcie, więc sprawdźcie czy wszystko gra w składach.

 

W dniu 14.04.2019 o 09:06, Roger napisał:

Charlotte Hornets - Lu

8 Marcus Smart 25 34,10 

W dniu 14.04.2019 o 09:06, Roger napisał:

Seattle SuperSonics - GeDDo

6 Marcus Smart 25 34,10

Nie wiedziałem, że M.Smart ma brata bliźniaka. Więc jak coś to mogę pi*****ić również tego drugiego za pick ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2019 o 11:08, GeDDo napisał:

Problem w tym, że sobie coś ubzdurałeś z jakąś strategią którą obrał Lu i się kurczowo tego trzymasz.

Bo sam Lu tak napisal! Nie wymyslam innym strategii tylko czytam co pisza [nie tylko na forum, ale takze w PMach].

W dniu 12.07.2019 o 11:08, GeDDo napisał:

Kto chce, ten informuję na forum. Kto nie chce, ten nie ma obowiązku. Ale nie można mieć pretensji do kogoś, że nie zamieścił info w ogłoszeniach parafialnych. Jeśli ktoś przedstawi mi deal za nietrejdowalnego Trae Younga, który będzie mi odpowiadał to wrzucamy wymianę na forum i mam w dupie czy pół ligi wiedziała o tym, że Trae był do sprzedania. Jeśli ja jestem zadowolony z wymiany i druga strona też jest, to nic więcej do szczęścia nam nie potrzeba. Jeśli natomiast ktoś złoży mi ofertę która będzie fajna, ale będę miał wątpliwości, to mogę poinformować wszem i wobec i wysłuchać np. Twojej oferty gdzie będziesz (jak co roku) starał się opi*****ić wiekowego Alda czy Lou.

Z tego wynika, ze Lu uwazal ta oferte za wymagajaca natychmiastowego klepniecia i bez szans na przebicie... co jest zwyklym bledem gdy pol ligi schodzi z pensji.
Oczywiscie to jego sprawa, ze lubi Smarta, ale wciaz nie bardzo rozumiem czemu nawet nie ponegocjowal z innymi [w tym ze mna].
Przydaloby sie wyjasnienie jak to wygladalo z jego punktu widzenia, wiec prosba do Lu o wlaczenie sie ;->
Bo jesli pytal wszystkich poza mna i Smart byl maxem jaki dostal za #9 to zupelnie inaczej wyglada, ale sadzac po tempie dogadania watpie, ze tak bylo.

W dniu 12.07.2019 o 11:08, GeDDo napisał:

No to powtórzę raz jeszcze, nadal nie widzę informacji, że ktoś dostał interesującą ofertę za to i tamto i czeka na kontroferty. A do tego sprowadza się ta cała dywagacja.

Nie, sprowadza sie do oglaszania dostepnosci nieoczywistych graczy/pickow [co w naszym przypadku mialo miejsce]. Moj problem nie polega na tym, ze Lu czy ktokolwiek inny nie ma ochoty z kims/wszystkimi negocjowac [bo czesto mozna wyeliminowac kogos po samym spojrzeniu na sklad] tylko, ze wszystkie promocje w tej lidze maja taki sam mechanizm: ktos sprzedaje istotny asset gdy 90% ligi nie wiedzialo, ze nim handluje.

Jakby co w pelni popieram w/w posty z ogloszeniami! Az posle pare sond w nagrode 😉

11 godzin temu, goozman napisał:

lubię obserwować Wasz temat ale ból dupy Wilqa pobija chyba wszystko co było wcześniej 🤗😂🤣

mega, keep on goin, każde słowo więcej rozśmiesza mnie bardziej :)

Udanego weekedu zycze ;->

2 godziny temu, Lu- napisał:

PS. Kim jest ten Milutinov i dlaczego mam draft rights do niego?

Marcos go wydraftowal jako draft-and-stash i wciaz go nie ma w NBA, wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, wiLQ napisał:

Przydaloby sie wyjasnienie jak to wygladalo z jego punktu widzenia, wiec prosba do Lu o wlaczenie sie ;->

 

comment_MJ6LolqLcwJbnPrU8onw0DKHTZsCfjLD.gif

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paroma zdaniami moglbys mocno skrocic ta dyskusje... wiec nie narzekaj, ze sie przedluza :-P

Dolaczajac sie do ostatnich ogloszen by stworzyc z tego trend moj aktualny trading block wyglada tak...

Bardzo dostepni bo musze jednego sprzedac do konca draftu by moc zejsc z pensji:
Aldridge, Lou.

Latwo dostepni, wiec sporo opcji by sie dogadac:
Harrell, Allen, Zeller, Augustin, Batum.

Srednio dostepni tzn bym puscil tylko za wybranych przeze mnie graczy:
Gobert, Porter, Rozier, Delon, Powell.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiLQ napisał:

Bo sam Lu tak napisal! Nie wymyslam innym strategii tylko czytam co pisza [nie tylko na forum, ale takze w PMach].

Z tego wynika, ze Lu uwazal ta oferte za wymagajaca natychmiastowego klepniecia i bez szans na przebicie... co jest zwyklym bledem gdy pol ligi schodzi z pensji.
Oczywiscie to jego sprawa, ze lubi Smarta, ale wciaz nie bardzo rozumiem czemu nawet nie ponegocjowal z innymi [w tym ze mna].
Przydaloby sie wyjasnienie jak to wygladalo z jego punktu widzenia, wiec prosba do Lu o wlaczenie sie ;->
Bo jesli pytal wszystkich poza mna i Smart byl maxem jaki dostal za #9 to zupelnie inaczej wyglada, ale sadzac po tempie dogadania watpie, ze tak bylo.

Nie, sprowadza sie do oglaszania dostepnosci nieoczywistych graczy/pickow [co w naszym przypadku mialo miejsce]. Moj problem nie polega na tym, ze Lu czy ktokolwiek inny nie ma ochoty z kims/wszystkimi negocjowac [bo czesto mozna wyeliminowac kogos po samym spojrzeniu na sklad] tylko, ze wszystkie promocje w tej lidze maja taki sam mechanizm: ktos sprzedaje istotny asset gdy 90% ligi nie wiedzialo, ze nim handluje.

comment_XIWjYFAsprXi8uvc0JIKROn3UUAwQhc1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KINGS DO ODDANIA:

Pick 11 oraz pick 2020 Kings. Pick 11 niewiele gorszy od 9 o który tak walczyliście więc słucham ofert.

5 Serge Ibaka 30 44,00

     
6 J.J. Redick 35 37,05      
7 Reggie Jackson 29 35,90      
8 Noah Vonleh 24 34,60      
9 Terrence Ross 28 34,30      
10 Cedi Osman 24 33,35      
11 Kenrich Williams 25 26,25      
12 Isaiah Thomas 30 24,30      
 
     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 
     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.