Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gerard napisał:

Dużo większe ryzyko jest w przypadku młodego prospekta niż połamanej gwiazdy. Przecież jeszcze niedawno taki WCS był oceniany jako spory potencjał, a teraz szuka kontraktów za minimum. Gdzie są dzisiaj DSJ, Dunn, Josh Jackson, Prince, Fultz, Sexton, itd.? Jestem dziwnie przekonany, że za rok o tej porze, taki Klay będzie miał dużo większą wartość niż np. Kuzma 😉

Nie sądzę Gerard, by po jednym sezonie Sextona można było cokolwiek wywnioskować w kwestii jego przyszłości. To chyba zbyt wąska próba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bulek napisał:

Nie sądzę Gerard, by po jednym sezonie Sextona można było cokolwiek wywnioskować w kwestii jego przyszłości. To chyba zbyt wąska próba?

Zgoda. Choć fakt, że wybrali kolejnego PG w drafcie nie rokuje dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że bym dostał więcej, a skonczyloby się pewnie na Tadku Youngu. Ja jestem ok ze Smartem zamiast Huja Hachimury, a Wy mogliście zapukać wcześniej. Przecież pisałem żebyście podrzucili listę niechcianych.

Bułek, ale po co Ci to? Znów byś wziął Adama Morrisona zamiast Roya i byś marudził. Tak z ciekawości, kogo byś mi dał, że niby tak przymikołajowałem? Willa Bartona? Specjalnie nie widzę potencjalnego dealu między nami, bo tych, których ja bym chciał, byś nie oddał(np. Bagley), a tych, których byś sprzedał, nie pasowaliby mi bardziej niż Smart. Podobnie u Wilka. Nie sądzę żebyś oddał Allena za pick. 

Kiedyś bawiłem się w picki, ale po tym, gdy wziąłem bodajże z dziewiątka Carneya, wiem, że nie nadaję się do roli wróżbity Macieja. 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów widać, że Ciebie dawno nie było, bo wtedy z Morrisonem to była największa i chyba jedyna do tej pory pomyłka, ostatnio na mój draft nie narzekam ;)

A to, że nawet jeśli byśmy się nie dogadali, nie oznacza, że po prostu za pick 9 nie mogłeś otrzymać więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jestem zaskoczony. To już w zasadzie standard tej ligi, że po ogłoszeniu wymiany ktoś się obudzi i będzie miał pretensje, że nie było ogłoszenia w głównym wydaniu wiadomości, faktach, panoramie i lokalnej prasie. Kolejność draftu została ogłoszona w połowie kwietnia. Lu dołączył jakoś na początku maja. Więc skoro mieliście tyle do zaoferowania, to szkoda, że dwa miesiące to było zbyt mało dla was czasu.

Co do samego draftu, to wszyscy żyjecie ostatnimi naborami, gdzie było w czym wybierać. Myślę jednak, że tegoroczny to ładnie zweryfikuje gdyż jest po prostu słaby. Znacznie słabszy niż poprzednie. Chytry już ma problem, kogo z nr 3 wybrać. A takich problemów będzie znacznie więcej. Oczywiście, ktoś tutaj wypłynie i będzie robił sensowną produkcję, ale dużo większy procent niż w latach poprzednich po prostu wtopi ze swoimi wyborami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, PeWee napisał:

Czyli oddałeś Smarta za pick #9 bo draft jest mega c***owy?

Oddałem Smarta, gdyż nie spełnił moich oczekiwań. Gdy go wybierałem w drafcie liczyłem, iż w przyszłości robić będzie jakieś 55fp. Później liczyłem chociaż na 45fp. Niestety nie udało się. Jest solidny, ale liczyłem w jego wykonaniu na więcej. Nie widzę u niego szansy na dobicie do tych 45fp (choć pewnie w tym sezonie się poprawi). Gdybym widział, to na pewno bym go nie oddał z ten pick. Draft jest słaby i to znacznie niż poprzednie. Liczę jednak, że uda mi się ustrzelić z tej #9 kogoś kto w przyszłości będzie kręcił lepsze cyferki od Smarta. Aczkolwiek to będzie daleka raczej przyszłość, bo jak historia pokazuje od początku startu naszej ligi zawodnicy wybierani z #9 w drafcie po pierwszym sezonie mieli średnio 23.63fp (choć jakby patrzeć na rzeczywistą produkcję, to byłoby znacznie gorzej, bo zamiast przypisanych 15fp do obliczeń należałoby wziąć tyle co de facto robili). Jednak ja w odróżnieniu od Bulka liczę się z tym, że mogę też mocno wtopić, bo w drafcie nie ma pewniaków jak chociażby w poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bulek napisał:

I znów widać, że Ciebie dawno nie było, bo wtedy z Morrisonem to była największa i chyba jedyna do tej pory pomyłka, ostatnio na mój draft nie narzekam ;)

A to, że nawet jeśli byśmy się nie dogadali, nie oznacza, że po prostu za pick 9 nie mogłeś otrzymać więcej.

To fakt, dawno mnie nie było. Ile mistrzostw FBX1 w tym czasie zdobyłeś (poważnie pytam, bo nie śledziłem)?

A tak w ogóle to fajna retoryka z Twojej strony:

1/ Najpierw - na pewno byś dostał więcej niż Smart za dziewiąty pick.

2/ Potem - mogłeś spokojnie dostać więcej niż Smart za dziewiąty pick (co prawda nie ode mnie, bo ja nic lepszego niż Smart bym nie dał).

Czyli skąd wiesz, że dostałbym coś lepszego niż Smart? Dzwoniłeś do wróżbity Macieja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lu- napisał:

Piszecie, że bym dostał więcej, a skonczyloby się pewnie na Tadku Youngu. Ja jestem ok ze Smartem zamiast Huja Hachimury, a Wy mogliście zapukać wcześniej. Przecież pisałem żebyście podrzucili listę niechcianych.

Blad nr 1, miedzy ogloszeniem, a wymiana minelo... 2 dni! Moge sie zalozyc, ze w tym czasie przynajmniej czesc ligi nawet nie byla na forum.
Blad nr 2, po co ta wymiana na poczatku lipca? GeDDo by ja klepnal i 1 wrzesnia.
Blad nr 3, to chyba zle zinterpretowalem Twoje ogloszenie:

W dniu 8.07.2019 o 22:01, Lu- napisał:

Panowie, ja tylko tak informacyjnie: na ten moment wygląda na to, że nie będę tankować, więc złamasy, czy też 52 pick w drafcie niespecjalnie mnie rajcują. To, co mogę i chcę zrobić, to odmłodzić roster, choć też nie za wszelką cenę.

Z tego trzeba bylo sie domyslec, ze handlujesz #9 za weterana???? "52 pick" odebralem jako analogie do drugiej polowy draftu, ale nie pierwszej.

3 godziny temu, GeDDo napisał:

Jakoś nie jestem zaskoczony. To już w zasadzie standard tej ligi, że po ogłoszeniu wymiany ktoś się obudzi i będzie miał pretensje, że nie było ogłoszenia w głównym wydaniu wiadomości, faktach, panoramie i lokalnej prasie. Kolejność draftu została ogłoszona w połowie kwietnia. Lu dołączył jakoś na początku maja. Więc skoro mieliście tyle do zaoferowania, to szkoda, że dwa miesiące to było zbyt mało dla was czasu.

Eghm, ogloszenie i zmiana kierunku byla kilka dni temu!

54 minuty temu, Lu- napisał:

Czyli skąd wiesz, że dostałbym coś lepszego niż Smart? Dzwoniłeś do wróżbity Macieja?

Ja wiem na pewno bo tego samego dnia jak klepnales wymiane oferowalem Alda za picki...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WilQ - błąd nr 1 - Aldridge'a bym nie brał, sorry. Smart ma 25 lat, więc w tym emeryckim syfie, który odziedziczyłem naprawdę mi pasuje. Nie po to wracam po tych siedmiu, czy ośmiu latach żeby zebrać Wallów, Durantów, czy Klayów i zacząć grać na poważnie za dwa sezony. Sam kiedyś dostałeś zespół złożony z emerytów i, jeśli dobrze pamiętam, nie szedłeś w ostry tank.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lu- napisał:

WilQ - błąd nr 1 - Aldridge'a bym nie brał, sorry.

To moze kogos innego bys bral... dziwi mnie sam fakt, ze nawet o tym nie pogadalismy gdy Ty bys chetnie sprzedal pick, a ja kupil.

Cytat

Nie po to wracam po tych siedmiu, czy ośmiu latach żeby zebrać Wallów, Durantów, czy Klayów i zacząć grać na poważnie za dwa sezony. Sam kiedyś dostałeś zespół złożony z emerytów i, jeśli dobrze pamiętam, nie szedłeś w ostry tank.

Moim pierwszym ruchem bylo oddanie picku za weterana, wiec oczywiscie do samej strategii nic nie mam tylko jestem zaskoczony, ze zrobiles to bez sondowania ligi [przynajmniej do mnie nic trafilo, jesli tylko ja zostalem pominiety to nie ma tematu, ale 2 dni to bardziej sugeruje branie pierwszej zaakceptowanej oferty niz pytanie wszystkich/wiekszosci].

21 minut temu, kolek23 napisał:

Po dodaniu do składu Bradleya Beala Miami HEAT zbierają oferty za 5 pick w drafcie. GM ekipy z South Beach chciałby przeyśpieszyć przebudowę składu i szuka w zamian za wybór młodych weteranów.

Aj! Jedno slowo w ogloszeniu i juz mam problem ;->

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, wiLQ napisał:

Eghm, ogloszenie i zmiana kierunku byla kilka dni temu!

Jaka zmiana kierunku? Z tego co mi wiadomo, to Lu wcześniej nie ogłaszał się, że idzie w jakąś konkretną stronę. Więc jeśli dla Was dwa miesiące to mało, aby wysłać zapytanie czy pick jest na sprzedaż to sorry, pretensje możecie mieć sami do siebie. Dziwi mnie to tym bardziej, że niektórzy z Was mają sporo do zejścia więc powinniście być pierwszymi którzy będą zadawać takie pytania, aby konkurent Was nie ubiegł. A tymczasem czekacie, nie wysyłacie zapytania, a później lament, bo można było dostać więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bulek napisał:

I znów widać, że Ciebie dawno nie było, bo wtedy z Morrisonem to była największa i chyba jedyna do tej pory pomyłka, ostatnio na mój draft nie narzekam ;)

Aha:

image.png.f8c855463490d99112b34e413632f63c.png

image.png.c72020e524f82bd75c42c0790e515d30.png

 

image.png.a136b33a2d753380be9f953b2f214b23.png

Nie no, ten Burke z piątką to steal fhuj...

 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.