Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, wiLQ napisał:

Tez tak macie, ze przez ta aktywnosc w NBA byscie cos potrejdowali?

 

19 minut temu, Lu- napisał:

Dzień dobry. Licząc, że Kawhi nie pójdzie do Clippers, a mój nabytek nie będzie stałym gościem chirurga z LA, oddaję Delona Wrighta za Gallo. 

WilQ potwierdzi. 

Potwierdzam i juz jestem ponizej 500stki, wiec widac swiatlo w tunelu...

19 godzin temu, Regis napisał:

Bulls mają maksymalizować jego wartość, żeby przed deadline go w miarę korzystnie sprzedać. Do tego czasu powinien więc kręcić fajne cyferki, a dalej wszystko będzie zależało od tego gdzie trafi. Tak czytałem i tego się trzymam 🙂

Tja, po to sie sciaga 2 innych PG by maksymalizowac wartosc trzeciego ;-> I wyglada na to, ze dalej trafi na lawke...

 

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiLQ napisał:

 

Potwierdzam i juz jestem ponizej 500stki, wiec widac swiatlo w tunelu...

Tja, po to sie sciaga 2 innych PG by maksymalizowac wartosc trzeciego ;-> I wyglada na to, ze dalej trafi na lawke...

 

No tak czytałem, to co mam to zatajać. Niech wszyscy o tym wiedzą🙂

Zresztą to było zanim podpisali Satoranskyego, ostatnie newsy są takie że chcą nim handlować już teraz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2019 o 21:52, GeDDo napisał:

Pytanie czy znajdzie się ktoś, kto zdecyduje się szybko iść w tank. Bo jest w czym wybierać ... Wall, Nurkic, Oladipo, Durant i Klay. Widzę wprawdzie jednego kandydata i w sumie się dziwię, że jeszcze nie zdecydował się iść w tym kierunku. No ale zobaczymy, sporo czasu przed nami i może wciśnie "reset".

Ten kandydat odpowiada: nic na siłę. Obrałem pewien kierunek i zamierzam go kontynuować. Jest mała grupka graczy, którzy są do ruszenia, ale to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiLQ napisał:

A kogo? Wire?

Też nie. Jeśli już tak bardzo chcecie wiedzieć, to myślałem o Lu. Skład jaki otrzymał jakoś szczególnie dupy nie urywa. Szansa powalczenia o coś jest raczej nikła. Do tego Collison który postanowił iść na wcześniejszą emeryturę, a pick w tegorocznym drafcie daleki. Więc na co czekać? Niczym nie ryzykuje, a może tylko zyskać w przyszłym sezonie jeśli obecnie kontuzjowani wrócą do formy. Do tego miałby wysoki swój pick i zawodnika na przyszłość. Myślę, że dużo lepsze perspektywy a niżeli obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GeDDo, wiedziałem, że chodzi Ci o mnie. Zresztą nie trzeba być geniuszem, by wydedukować jak bardzo zaawansowaną wiekowo mam ekipę. Dopiero zabieram się za zabawę i do dziś nawet nie tkwiło mi w pamięci, że mam w rosterze Korniszona...

No ale tankowanie nigdy nie było tym, co mnie nęci. W grudniu nad tym pomyślę. Na razie offseason jest ok, nie licząc tego fiuta, Darrena (choć dzięki temu zyskam elastyczność na rynku FA). 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GeDDo napisał:

Też nie. Jeśli już tak bardzo chcecie wiedzieć, to myślałem o Lu. Skład jaki otrzymał jakoś szczególnie dupy nie urywa. Szansa powalczenia o coś jest raczej nikła. Do tego Collison który postanowił iść na wcześniejszą emeryturę, a pick w tegorocznym drafcie daleki. Więc na co czekać? Niczym nie ryzykuje, a może tylko zyskać w przyszłym sezonie jeśli obecnie kontuzjowani wrócą do formy. Do tego miałby wysoki swój pick i zawodnika na przyszłość. Myślę, że dużo lepsze perspektywy a niżeli obecnie.

Mi sie nie rzucil w oczy jako kandydat bo nie po to dolaczyl po przerwie by jechac na autopilocie ze zlamasami przez rok. Ten przejety sklad to raczej typowe sprobowac sklecic cos na szybko, a jak po poczatku RS bedzie za daleko od satysfakcjonujacego miejsca to dopiero rozwazy totalna przebudowe, ale tak od razu wchodzic w tank to byloby odebranie sobie za duzo zabawy...

Godzinę temu, Lu- napisał:

No ale tankowanie nigdy nie było tym, co mnie nęci. W grudniu nad tym pomyślę.

Pytanie czy ktos do tego czasu pociagnie za spust? ;->

Ale trzymam sie zdania, ze kilku roznych GMow moze w to wejsc, wlacznie z Toba GeDDo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten FA z Kawahi to jest najlepsza rzecz w NBA od czasów Willa Perdue.

O tym gościu nikt nic nie wie, nikt nie ma żadnych przypuszczeń, nikt nie ma żadnych plotek. Mało tego. Kawahi podobno zagroził że jak cokolwiek gdziekolwiek się wydostanie to kończy rozmowy. Niesamowita historia.

Gość, który wydawał się w zeszłym roku najgłupszy na całym świecie dzisiaj sprawia wrażenie najmądrzejszego. Wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wiLQ napisał:

Ale trzymam sie zdania, ze kilku roznych GMow moze w to wejsc, wlacznie z Toba GeDDo...

Ze mną? Obecnie, to dla mnie byłoby to kompletnie nieopłacalne. Ostatnio inwestowałem w draft i młodych i nie widzę sensu ich teraz oddawać za połamańców (już pomijam fakt, że ciężko byłoby mi spiąć salary). Dlatego nawet nie brałem pod uwagę osoby bulka, bo też ma młody perspektywiczny skład i byłby idiotą jakby teraz zamienił to na połamańców. Jak dla mnie to taki kierunek obrać mogą tylko ekipy, które mają bardziej wiekowy skład bez dłuższej perspektywy. No i ekipa Lu mi tutaj idealnie pasuje. Szczególnie dodając do tego przejęcie drużyny w spadku po drugiej osobie. Więc jest to najlepszy moment na przebudowę. Pozostali raczej będą czekać na sezon i patrzeć jak będą wyglądać ich szanse w RS i wtedy podejmą decyzję. A srakę to będą mieć właściciele połamańców, bo jak chcą walczyć o wysokie miejsce to muszą dobrze i szybko sprzedać swojego solidnego połamańca. A to wcale nie musi być takie proste.

PS. A ten Kawahi niech idzie do Lakers albo zostanie w Raptors. Bo w Clippersach to zabierze minuty mojemu Harklessowi ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pensje Wendella zmienię jak będę miał dostęp do lapka, to samo z aktualizacjami składów. Mam nadzieję że uda się to zrobić w przyszłym tygodniu 

Co do braku aktualizacji, to był problem z poprawnym wyświetlaniem danych po zmianie forum ale dzięki GeDDo teraz wszystko powinno być już ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa z KL się wyjaśniła. Chyba nikt nie przewidywał takiego rozwiązania.

AP_17170797963998.jpg

Po prawej twórca pomysłu pozyskania KL i PG do Clippers, a po lewej najszczęśliwszy człowiek świata ;)

PS. Wygląda na to, że Harkless poleci na FA podczas draftu :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.