Skocz do zawartości

Wyniki sezonu 2018/19 i przymiarki do nastepnego


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za organizacje, jak zawsze jesteś niezawodny. Gdybys kiedys zmienił zdanie i dał się na piwo zaprosić to daj znać , u mnie je masz na pewno !

 

Co do uwag, może dałoby się zapewnić jakas szersza reklamę w czasie organizacji lig w sierpniu? Na przykład fanpage koszykarskie na Facebooku? Szkoda by było z tego IV poziomu rezygnować ;) jak coś jestem gotów trochę pospamowac, musiałbyś tylko krótka formułkę zrobić z informacja o zapisach.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do uwag, może dałoby się zapewnić jakas szersza reklamę w czasie organizacji lig w sierpniu? Na przykład fanpage koszykarskie na Facebooku? Szkoda by było z tego IV poziomu rezygnować ;) jak coś jestem gotów trochę pospamowac, musiałbyś tylko krótka formułkę zrobić z informacja o zapisach.

Co roku ten temat jest poruszany w watku "gdzie mozna szukac chetnych" i tam taka formulka jest.

Ale przypomne Ci ta propozycje we wrzesniu bo to jak najbardziej jest potrzebne.

 

lol, myślałem, ze spadłem do czwartej.

Do tego brakowalo 3 dodatkowych lig na poziomie IV ;-)

BTW, wrzucisz aktualna wersje rankingu GMow wg elo? Czy po takim swoim wyniku boisz sie sprawdzic? ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq jestes wielki i niedoceniany. Serio duzy szacunek za wytrwałość i organizacje. Przed nastepnym sezonem nie zastanawiaj sie juz prosze nad tym aby komus innemu "przekazywac paleczke".

Dzieki za szybkie podsumowanie dzieki ktoremu kazdy wie mniej wiecej na czym stoi przed kolejnym sezonem.

 

Zastanawiam sie nad jedna rzecza... Wiem ze jest mozliwisc zglaszania checi gry w jednej lidze z jakims konkretnym GMem. A czy jest mozliwosc wrzucenia do jednej ligi kilku graczy ktorzy z obu stron wykazuja checi do wspolnej gry w jednej lidze?

 

Pytam o to dlatego ze wciaz nie moge trafic zeby zagrac w jednej lidze z Bulek a w przyszlym sezonie teoretycznie taka szansa istnieje ale rowniez dlatego ze jak juz zapewne wiekszosc wie, lubie sobie tutaj popisac i pokomentowac. Niestety zazwyczaj pisze trochę sam do siebie mimo ze w czesci moich wpisow delikatnie prowokuje innych GMow do komentarzy, wymiany zdan i pogladow ale bez skutku.

Takich jak ja jest pewnie garstka ale jednak sa i fajnie byloby sie z takimi spotkac w jednej lidze. Gwarantuje to duza aktywnosc na forum oraz zapewne w negocjacjach wymian w trakcie sezonu co powodjje ze liga jest aktywniejsza i ciekawsza. Sadzac po tym co dotychczas widzialem i czytalem w takiej "aktywnej" lidze chetnie zagralby nie tylko bulek ale rowniez RonnieArtestics czy Mikrofalowka. Myślę rowniez ze do tej grupy można by zaliczyc Julekstep, Fluber i Tecu (jesli chodzi o GMow ktorzy zagraja w przyszlym sezonie w III lidze).

 

Chec do wspolnej gry w jednej lidze w pewnym sensie potwierdzili juz Bulek i RonnieArtestics wiec podstawowe pytanie i jednoczesnie prosba to czy nasza trojka moglaby zagrac w jednej lidze w przyszlym sezonie ?

 

Nie znam opinii Mikrofalowki, Julekstep, Flubera i Tecu w tej sprawie ale czy gdyby również wyrazili na to chec to czy jest mozliwosc utworzenia ligi z 6-7 konkretnie wybranych GMow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chec do wspolnej gry w jednej lidze w pewnym sensie potwierdzili juz Bulek i RonnieArtestics wiec podstawowe pytanie i jednoczesnie prosba to czy nasza trojka moglaby zagrac w jednej lidze w przyszlym sezonie ?

 

Nie znam opinii Mikrofalowki, Julekstep, Flubera i Tecu w tej sprawie ale czy gdyby również wyrazili na to chec to czy jest mozliwosc utworzenia ligi z 6-7 konkretnie wybranych GMow?

Jak technicznie to mialoby wygladac gdy losuje sklady? Przed losowaniem wrzucic jakas wybrana grupe do wspolnej ligi brzmi fajnie tylko gdy bedzie jedna taka prosba, a co gdy sie pojawi wiecej? Zacznie sie robic trudne zadanie logistyczne gdy najbardziej oczywista reakcja jest "jak chcecie grac razem to zalozcie sobie lige" ;-)

Polowe skladu juz macie, wiec tylko dobrac reszte, ustawienia i voila, powstala Liga Roto Kumple ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak technicznie to mialoby wygladac gdy losuje sklady? Przed losowaniem wrzucic jakas wybrana grupe do wspolnej ligi brzmi fajnie tylko gdy bedzie jedna taka prosba, a co gdy sie pojawi wiecej? Zacznie sie robic trudne zadanie logistyczne gdy najbardziej oczywista reakcja jest "jak chcecie grac razem to zalozcie sobie lige" ;-)

Polowe skladu juz macie, wiec tylko dobrac reszte, ustawienia i voila, powstala Liga Roto Kumple ;-)

Wcześniej wrzucales zawsze info ze jak ktoś chce z kimś grac to niech zgłosi i nie było nigdy problemu?

 

PS. Pamiętaj we wrześniu ze ja nie powinienem grac ze Skam, bo to mój młodszy brat i bedzie gadanie przy ewentualnym trade ze sobie pomagamy ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jako, że w przyszłym sezonie będę miał tylko jedna ligę, to jakby ktoś miał ochotę zorganizować ligę dodatkowa z dużą dozą dyskusji to jestem w tej akcji.

I tak Liga Kumple powoli nabiera ksztaltu ;-) 

 

Drugie i trzecie ligi wyglądają juz naprawde legitnie jesli chodzi o gmów.

Tez mi sie tak wydaje, ale to musieliby potwierdzic uczestnicy jak bylo na codzien z aktywnoscia i negocjacjami.

Nawet IV wygladaly solidniej niz zwykle bo nie bylo w tym roku zadnej ligi z grupa olewsow.

 

Wcześniej wrzucales zawsze info ze jak ktoś chce z kimś grac to niech zgłosi i nie było nigdy problemu?

To info jest caly czas aktualne dla lig IV, ale wyzej wszystkie miejsca sa losowane.

 

PS. Pamiętaj we wrześniu ze ja nie powinienem grac ze Skam, bo to mój młodszy brat i bedzie gadanie przy ewentualnym trade ze sobie pomagamy ;)

Przypomnij ta uwage przy potwierdzeniach bo jest istotna, a raczej zapomne ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to naciagane ale gdyby te osoby o ktorych mowie nie mowily otwarcie o checi gry w jednej lidze ale dogadalyby sie niejawnie i pod pretekstem niepasujacego terminu draftu w danej lidze dogadalyby sie z innymi GMami na transfery miedzyligowe to przy odrobinie szczescia przy wczesniejszym losowaniu lig istnieje teoretyczna mozliwosc ze wlasnie tych 5-6 GMow mogloby zagrac w tej samej lidze i nie widze w tym nic zlego.

Np. W losowaniu trafia sie ze trzech z wymienionych szesciu GMow trafia do jednej ligi i wystarcza 2-3 transfery miedzyligowe spowodowane pozornie niepasujacym terminem draftu i juz to co chcielibysmy zrobic jawnie dochodzi do skutku ale wygladajac na szczesliwy zbieg okoliczności.

 

Oczywiscie nie chce na sile kombiniwac i jesli to ma byc klopot organizyacyjny a dla innych GMow bylby to problem to nie ma co robic zamieszania ale jakos nie widze nic zlego ani powaznych argumentow do tego aby kilku aktywnych GMow nie gralo w jednej lidze.

 

Warto podkreslic ze nie chodzi o granie w jednej lidze nie drzewkowej tylko wlasnie w drzewku. Wazne rowniez jest to ze zadni z nas "kumple" wiec obawy co do "kolesiostwa" w trakcie sezonu zwlaszcza przy negocjacjach tez nie wchodza w gre. Poza tym nie mowimy o 15 GMach tylko raptem o może 6-tce co stanowi tylko niewiele ponad 1/3 ligi.

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Słowo "kumple" odnosi się w moim mniemaniu do ludzi z którymi się kilka razy pilo alk i zachciało im się być w jednej lidze. Tutaj ja przynajmniej żadnej z tych osób na oczy nie widziałem, aczkolwiek życie toczy różne scenariusze i niewykluczone że ujrze - ale to dotyczy każdego z nas. I tak, zgadzam się z Mikowalem chętnie bym z nim zagrał w 1 lidze, z Ronniem i Tecu również mam pozytywne relacje. Niestety ale w mojej lidze choć wysyłałem wiele propsow nie doczekałem się nawet zwrotnego. Jedynie że Stryderem i Dannym wymienialiśmy propozycje. Taka liga mogłaby tylko pomóc całej organizacji a nie zaszkodzić. Nie wyobrażam sobie że wysyłam propos do Mikowala a on przez 10 dni to olewa. Jeśli nowi mogą deklarować z kim chcą zagrać czemu nie my? Jakaś promocja dla nowych klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze tylko ze chodzi tylko o GMow ktorzy faktycznie sa aktywni przede wszystkim na forum ale rowniez w samej w samej lidze wiec Twoja obawa Wilq ze bedzie wiecej takich GMow z prosbami o gre z kims konkretnym raczej odpadaja bo jak widac na forum malo jest tych aktywnych "wygadanych" i dla tych ktorzy takimi nie sa bedzie obojetne z kim graja bo nie bedzie im zalezalo na aktywnosci forum ich ligi oraz aktywnosci w negocjacjach wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to naciagane ale gdyby te osoby o ktorych mowie nie mowily otwarcie o checi gry w jednej lidze ale dogadalyby sie niejawnie i pod pretekstem niepasujacego terminu draftu w danej lidze dogadalyby sie z innymi GMami na transfery miedzyligowe to przy odrobinie szczescia przy wczesniejszym losowaniu lig istnieje teoretyczna mozliwosc ze wlasnie tych 5-6 GMow mogloby zagrac w tej samej lidze i nie widze w tym nic zlego.

Bo traktujesz to jako jednorazowe wydarzenie, a nie zmiane sposobu orgnizacji na przyszlosc.

Poza tym dodam, ze transfery sa organizacyjnie upierdliwe i byloby szkodliwe ich naduzywanie.

 

I tak, zgadzam się z Mikowalem chętnie bym z nim zagrał w 1 lidze, z Ronniem i Tecu również mam pozytywne relacje. [...]

Jeśli nowi mogą deklarować z kim chcą zagrać czemu nie my? Jakaś promocja dla nowych klientów?

Jak wspomnialem wyzej takie rzeczy to tylko na poziomie IV bo tam nie ma losowania skladow wg zajetych miejsc.

 

Dodam jeszcze tylko ze chodzi tylko o GMow ktorzy faktycznie sa aktywni przede wszystkim na forum ale rowniez w samej w samej lidze wiec Twoja obawa Wilq ze bedzie wiecej takich GMow z prosbami o gre z kims konkretnym raczej odpadaja bo jak widac na forum malo jest tych aktywnych "wygadanych" i dla tych ktorzy takimi nie sa bedzie obojetne z kim graja bo nie bedzie im zalezalo na aktywnosci forum ich ligi oraz aktywnosci w negocjacjach wymian.

Nie trzebaby byc wygadanym by chciec z kims grac ;-) Do tego wystarczy jeden post.

IMO rozwiazaniem jest zalozenie ligi aktywnych dyskutantow [z minimum X postow], a nie naginanie zasad drzewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob inne ucierpia skoro beda w nich grac GMowie ktorzy i tak sie nie udzielaja na forum a mozliwe ze sa rowniez malo aktywni w grze? ... Im to przeszkadzać nie bedzie a sama liga tez nie ucierpi bo wszyscy tam grajacy beda prezentowali podobny brak aktywnosci. Powiedzialbym ze jest wrecz odwrotnie... "cierpia" to aktywni GMowie ktorzy graja w towarzystwie malo aktywnych bo trudno im o negocjacje wymiany jak rowniez rozmowy na forum.

Przeciez przed sezonem byla mowa o tym jak forum powoli umiera bo nikt nie pisze... Jak nikt nie pisze to temu co chce pisac tez sie odechciewa albo pisze sam do siebie. Rozwiazanie ktore proponuje spowoduje ze przynajmniej jedna liga bedzie aktywna na forum.

No i jeszcze raz powtorze ze nie chodzi o to aby zakladac swoja odrebna lige tylko aby moc dalej emocjonowac sie i motywowac awansami i spadkami w drzewku.

Przeciez chodzi naprawde o garstke GMow...prostu nie widze w jaki sposob taki maly jedbirazowy zabieg moglby popsuc gre i negatywnie wplynac na rozgrywki w jednej lub wszystkich ligach.

Ja nie widze w tym problemu ale jesli Wilq i inni GMowie z zupelnie niezrozumialych mi powodow widza w tym problem to na sile nie chce nic robic abi kombiniwac choc jak powiedzialem wczesniej chyba latwiej i lepiej zrobic cos takiego jawnie i legalnie niz nagle zobaczyc niesamowity zbieg okolicznosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.