Skocz do zawartości

Drużyna koszykarska Łódź - zapisy


dominik03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pytanie skierowane jest do osób przede wszystkich z okolic Łodzi. Orientuję się ktoś czy jest jakaś drużyna, która przyjmuje osoby w wieku 16 lat (25.02.2003) (oczywiście w Łodzi lub bliskiej okolicy)? Przeszukałem parę stron, ale żadnej informacji nie znalazłem. W te wakacje mam zamiar przeprowadzić się do Łodzi, a z tym znaleźć drużynę. Gdyby były zapisy przed wakacjami nie ma problemu, gdyż w kwietniu mam egzaminy gimnazjalne oraz wystawiają w naszej szkole oceny. Z góry dziękuję za jaką kol wiek pomoc. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁKS Łódź pewnie ma grupy w każdym wieku, a jak idziesz za rok do liceum to wchodzisz w wiek juniora, tam na pewno mają taką grupę. A to bardzo renomowany klub, Marcin Gortat jest ich wychowankiem. Nie jestem z Łodzi wiec ci nie pomogę z jakimś kontaktem do nich.

 

Tylko nie wiadomo czy cie przyjmą ? Trenujesz od dawna czy chcesz zacząć dopiero ? Bo jak jesteś nowicjuszem to mogą ci odmówić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wakacji 2018 zacząłem ćwiczyć. Aktualnie trenuje codziennie. Staram się nadrobić te kilka lat, jak tylko mogę. Jeśli szedłbym do tego liceum to myślę, że większa szansa, że mnie przyjmą. Chodź problem w tym, że nie wiem czy to jest ta szkoła do której chce chodzić, bo w planach mam technikum. Jeśli mają FP to postaram się jakoś z nimi, może skontaktować i zobaczyć jak to jest tam. 

Edytowane przez dominik03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wakacji 2018 zacząłem ćwiczyć. Aktualnie trenuje codziennie. Staram się nadrobić te kilka lat, jak tylko mogę. Jeśli szedłbym do tego liceum to myślę, że większa szansa, że mnie przyjmą. Chodź problem w tym, że nie wiem czy to jest ta szkoła do której chce chodzić, bo w planach mam technikum. Jeśli mają FP to postaram się jakoś z nimi, może skontaktować i zobaczyć jak to jest tam.

Chodziło mi o to ze wchodzisz w wiek liceum czyli juniora. A szkoła która wybierzesz raczej nie ma wpływu na przyjęcie. Jak mówiłem jest to jedna z lepszych drużyn w Polsce wiec mogą cie nie przyjąć jesli okażesz się „ słabszy „ ale być

Może mają też drużynę „rezerwową” jak wiele klubów w dużych miastach. Być może są jeszcze inne kluby w Łodzi ale to ktoś miejscowy by musiał się wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. No dobra dzięki. To poczekam, może jest tu ktoś akurat z Łodzi, albo mniej więcej orientuje temat z drużynami tam.

Edit. Chodziło mi o tą szkołę, że jest Liceum Ogólnokształcące i tam własnie, można wybrać sobie koszykówkę jako sport który chcemy uprawiać. Bo są nabory do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcących Marcina Gortata. 

Edytowane przez dominik03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. No dobra dzięki. To poczekam, może jest tu ktoś akurat z Łodzi, albo mniej więcej orientuje temat z drużynami tam.

Edit. Chodziło mi o tą szkołę, że jest Liceum Ogólnokształcące i tam własnie, można wybrać sobie koszykówkę jako sport który chcemy uprawiać. Bo są nabory do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcących Marcina Gortata. 

jesteś kompletnym amatorem i w wieku 16 lat szukasz druzyny? To taki ŁKS raczej odpada, musiałbyś naprawdę przyjść i rozjebać system zeby cie przyjeli z miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.