Skocz do zawartości

Marcin Gortat - życie i twórczość


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym waszym LOLowaniem to się czuję jak bym z powrotem był w podstawówce, wszystkie dzieci tak wtedy mówiły.

 

Co do tematu, to również jestem ciekaw gdzie trafi Marcin, ale co do Golden State to nie wiem czy on obecnie ma większą wartość na parkiecie niż Kevon Lonney.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli przykładasz wagę do tego, co mówią koszykarze na tematy inne niż koszykówka to to jest dopiero LOL

 

 

Przykładać wagę do tego co koszykarze mówią o koszykówce to jest dopiero double LOL.

 

Ostatnio T-Mac zachwalał Carmelo jako świetny fit do Blazers, polecam.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są inteligentni koszykarze, którzy wypowiadają się z sensem i o koszykówce, i o innych sprawach.
Ale do NBA nie rekrutują na podstawie testu IQ i w zdecydowanej większości to są ludzie pokroju naszych celebrytów w stylu Młynarczyk, Stuhra czy Lewandowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie było tak, że Clippers potrzebowali wolnego spotu do dogrania trade'u i Gorti jako najmniej potrzebny poleciał?

 

A co do klubu, to taki ktoś jak MG pewnie jest spoko dodatkiem za vet min, ale strzelam, że kluby raczej nie będą się zabijać o niego. Pytanie na ile Marcin byłby chetny na granie poza Golden State.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo widze nad kim z czwórki Al/Baynes/Theis/Williams mialby być upgradem

 

ew ten Williams, bo to rookie, ale przecież Celtics swojego klocka mają - Baynes jest obecnie duzo lepszy

Baynes jest kontuzjowany i nie wiadomo kiedy wróci. Minimum kilka tygodni ma opuscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dalej z naszym Marcinkiem?

Jeśli faktycznie gosciu musi mieć jakiś zewnętrzny motywator w postaci bycia częścią ekipy walczącej o finały to może być mu ciężko sie załapać do jakiegoś GSW. W sumie mimo wszystko jestem sobie to w stanie wyobrazić jak nasz człowiek zasłona stawia screeny dla Curry'ego..  mogłoby to zadziałać, no ale tu rodzi sie pytanie w jakiej Marcinek jest formie, bo mam wrażenie że już ani nie skacze ani nie za bardzo biega blokiem nie straszy.... chyba byłby za dużą dziurą w obronie w takim GSW, czy innej konkretnej ekipie.

 

A jeżeli go po prostu jara koszykówka sama w sobie to powinien dołączyć do jakiejkolwiek ekipy w ktorej jeszcze moglby coś pograc,  poki jeszcze moze. Ale chyba tak nie jest on zawsze byl tylko wyrobnikiem, nigdy w jego grze nie widzialem tej pasji, energii.. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny to byl czas ta kariera.

Bede tesknil.

 

 

Przemku, a może jakiś dłuższy tekst o naszym rodzynku? Może byście z kumplami  ziomenami coś na reli napisali i byś udostępnił, co? 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio?? Gortat aż tak łączy Polaków, że mi 30 powiadomień w tym temacie wyskoczyło? Szacun za miłość do Janusza. Tak, najebalem się dzisiaj konkretnie, i tak se napisałem nim jebne. Zdrówko!

Ps. Gortat Gortatem, ale kiedy kroiłem ser, a robiłem to teraz, moja kobieta się rzuciła się na mnie!!! Ja zdziwiony - o co chodzi, a ona do mnie - ze kroje ser w poprzek. Whateva man, będą mniejsze plastry, ale więcej hehe Salut!!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Marcin grał tak częściej jak w serii z IND to te głosy w allstar na niego nie byłyby memem i miałby szansę się tam znaleźć. Gortat wyciągnął z kariery maxa biorąc pod uwagę jego talent i pasję do basketu, a raczej jej brak i  należy mu się za to mega szacunek. Podpadł mi skubaniec tym posterem na Sacre, ale co zrobisz. Swoje zarobił dzięki Nashowi i Wallowi i trzymał długo solidny poziom. Gość ma fundacje i campy, pomaga na tyle ile może i promuje Polskę na tyle ile potrafi więc nie wiem za co fan basketu z PL ma go nie lubić. POLISH HAMMER o czym przekonał się min DeAndre Jordan, Howard,Boozer, tabuny exclusive murzynek i Alicja. Oby jeszcze dopisał jakiś krótki rozdział w tej zacnej przygodzie z NBA !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.