Skocz do zawartości

Marcin Gortat - życie i twórczość


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby Pau Gasol ( wiecie ten z pickiem Toronto) został oddany za SF to bym bardzo chciał w San Antonio.

 

A tak tylko GSW

 

Gdyby oddano Vuca mógłby wrócić do Orlando

Ma po prostu pod wiatr.

Lakers? Gdyby Tyson nie przyszedł.

 

On ma na drugie gdyby.

 

Wykorzystał szanse dostając 60/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle tę plotę o GSW to wymyślił jakiś koleżka z weszło.pl czy jak to jest? wydaje mi się to mega bzdurą, przy ich rotacji podkoszowej Cousins / Looney / Bell [i jeszcze ktoś jest na centrze chyba] naprawdę nie widzę po co w ogóle mieli by się w Gortata pakować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle tę plotę o GSW to wymyślił jakiś koleżka z weszło.pl czy jak to jest? wydaje mi się to mega bzdurą, przy ich rotacji podkoszowej Cousins / Looney / Bell [i jeszcze ktoś jest na centrze chyba] naprawdę nie widzę po co w ogóle mieli by się w Gortata pakować? 

Za minimum by ktoś go nie wziął?

To mimo wszystko chyba najlepszy gracz z tegorocznych waiverów na razie, po co pozwolić się reszcie wzmacniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze, jest praktycznie non-factorem (tak na wysokim poziomie gry, dla jakichś Hawks to może i jest factorem, nie wiem, nie znam się na Hawks) ze swoim skillem i dzisiejszym stylem gry, po drugie - ok, że ktoś go weźmie to jakoś bym się nie zdziwił, ciekaw jestem tylko jakie jest źródło tej ploty o GSW ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hawks maja 3 ciekawych młodych centów i każdy z rzutem za 3

Dedmon Len Spellman

 

Plus John Collins i kontuzjowany Śliwka

 

Im chyba dziś już nie zależy tak na wyniku.

A minut brak

Do Nets aby uruchomić Polonię z NY

Wykorzystałbym go jako mentora na siłownie

Dla młodych graczy bo w tym to mg to wxor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat, czyli solidny roles. Gdyby w prime trafił w czasy Jamala Magloire, byłby All-Starem. Myślę, że przyda się każdemu teamowi, który walczy o pierścień. Choćby na te 10 minut z ławki. Fśśt pod nogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeden D pnr drugi wolne

 

 

 

 

 

nie żebym Mavs ani Knicks się interesował, ale Andrzejek akurat wolne poprawił i ma 68.7% w tym roku.

Anyway, słyszałem że on akurat nie ma być wykupiony i ma zostać w Knicks, szybki google check to potwierdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Deandre Jordan był FA, to chyba byłby najlepszy wolny agent w historii na PO. Ale ani Knicks go nie wykupili, ani nie wierzę, że to zrobią.

A chyba Gortat jest dużo mniejszym ryzykiem od Kantera, który ma swoje wady jako roles, nie chcesz go by robił cokolwiek więcej, a jeszcze będzie burzył w szatni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortata zapamiętam z pewnej wypowiedzi, ze "bedąc koszykarzem, miał możliwość zobaczenia wielu rzeczy na świecie, i tego jak inni też cierpią.. ze jak ktoś narzeka to niech przyjdzie do takiego szpitala, i wtedy się obudzi"

 

 

LOL

 

no jeśli dla gościa trzeba byś kimś, coś osiągnąć by iść do szpitala to nie mam więcej pytań.

 

P.S wiecie jak Marcin Gortat mowi w Stanach "dziekuje z gory" ? - Thanks,from the mountain" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortata zapamiętam z pewnej wypowiedzi, ze "bedąc koszykarzem, miał możliwość zobaczenia wielu rzeczy na świecie, i tego jak inni też cierpią.. ze jak ktoś narzeka to niech przyjdzie do takiego szpitala, i wtedy się obudzi"

 

 

LOL

 

no jeśli dla gościa trzeba byś kimś, coś osiągnąć by iść do szpitala to nie mam więcej pytań.

 

 

jeżeli tak to rozumiesz to dopiero jest LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli przykładasz wagę do tego, co mówią koszykarze na tematy inne niż koszykówka to to jest dopiero LOL

ale pewnie MVPrzemek trzyma naładowaną broń tuż przy Twojej skroni i kazał Ci to napisać, dlatego Ci wybaczam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.