Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

[Ogłoszenia KUPNO/SPRZEDAŻ/WYMIANA]

Wymienię jedną rezygnację Matka z moderowania na jedno pozbawienie uprawnień moderatorskich Ely3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tam żałuje i bedę Cię matek zawsze miło wspominał, pomimo wielu ekscesów między nami zawsze Cie szanowałem

jednak to nie posty były problemem ale lekceważące a często po prostu chamskie odzywki, nie wiem po co to, wiadomo, ze ja nie jestem najlepszą osobą do umoralniania, ale nie za bardzo to kumałem

wielka szkoda, ale może tak musi być - wszystkiego dobrego

ps. teraz się dopiero zacznie burdello

dobrze, ze Borys bedzie na zlocie to mu się może uda powiedzieć, ze moda nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak to? To nie uzbieram punktow na perma-bana? :(

(dziekuje za kasowanie spamow, bo to chyba Ty glownie robiles)

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jako szary użytkownik forum, dziękuję za moderację i doceniam ciężką niewdzieczną pracę. Że też komuś się chce.

I mam nadzieję, że jeszcze komuś się będzie chciało :(

Dziękuję.

Edytowane przez Tecu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matek Twoja decyzja jest ostateczna?
Zrobiłeś wiele dobrego dla teog forum, wszyscy Ci którzy jęczą na Ciebie chyba nie pamietają jak to wyglądało przed Twoim moderowaniem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DNC j pamietam ile i co matek zrobił, sam go typowałem na moda, bo imponował i wciąż imponuje zdrowym rozsądkiem

Ale kazdy ma kiedyś dość i zaczyna źle wykonywać swoje obowiązki, stres w pracy rodzina, zdrowie itp

Matek i tak chyba najdłużejtrzymał wysoki poziom, ale oststnie kilka akcji to juz definitywne odpały, ajk własnie post elda czy sytuacja (nie była jdnostronna, wiem) z dafooo czy jk to sie pisze

Forum przyda sie odświeżenie składu sędziowskiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale lbs czemu miało by być złe?

Myślisz ze Ely ma w szafie takich złotych chłopców co będą na jego skinienie kasować twoje posty bo gdzieś się nie zgadzacie?

Mód ustali kryteria i zweryfikuje a osoba ta na pewno będzie miała swoje spojrzenie na nasze forum i tu jakieś historyczne zatargi nie będą chyba działać.

Nie wyobrażam sobie żeby to było możliwe aby to był przytupas Ely3 bo każdy kto dojdzie jest niezależny.

Chyba ze masz brata bliźniaka Ely ale nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dafloou dostal bana?

nie dostał

Raczej nie istnieje taki ktoś kogo Ely mógłby namascic na Moda a się obawiasz o koneksje

zobaczymy co to najpierw za wyboru będą, powinno być głosowanie jak było kiedyś, ale ktoś je anulował

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ważne żeby supermod był.

Może z tym być trudno a Ty wybrzydzasz nie znając kandydata. Po polskiemu tak powiem robisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lbs, możesz nie lubić Ely’ego ale fakty są takie, ze to najbardziej stonowany moderator tutaj. Matek wdawał się w pyskówki i był chamski ostatnio, a taka osoba nawet jak mu się jakiś użytkownik nie podoba powinna pokazać klasę, a nie wyzywać od idiotów. Nie widzialem nigdy żeby Ely używał słów niecenzuralnych w stosunku do kogos, mimo ze często go niektóre osoby prowokują. Dla mnie tak powinien właśnie wyglądać i zachowywać się moderator, a nie jak Matek wyzywający od debili i wydający się w pyskówki z ludźmi na poziomie gimnazjum jak DaFloou.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tez zostałem wczoraj obrażony wiec nie wiem Ronnie czy mnie właśnie nie pocisnoles ;)

By Matek ale to był wir dyskusji o kakers to rozumiem

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez zostałem wczoraj obrażony wiec nie wiem Ronnie czy mnie właśnie nie pocisnoles ;)

Twoja ortografia i interpunkcja chciałyby być na poziomie gimnazjum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moja antypatia do ely3 wybiega poza ramy forum, nie dziwię się, ze tutaj jest szanowany bo tutaj świeci kulturką

niech zabierze się do tego jak powinien a nikt nie będzie miał pretensji, poza RappaRem oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi