Jump to content
SlaKB

[2029-2030] Draft i Free Agency - Komentarze

Recommended Posts

....i akurat CPU mu Paula wybral, goscia nie ma z pol roku na forum, wiec powinien dostac jakiegos Gortata co najwyzej za kare. W zasadzie mozna powoli konczyc juz draft, bo moze jeszcze ze 3-4 zawodnikow wartych uwagi zostalo....

Jakby byli chętni do gry to by takich sytuacji nie było, a że ich nie ma no to niestety nic nie poradzę na to.

Poza tym jak się tankuje no to niestety nie ma pewności, że dostanie się pierwszy pick. A jak nie masz kogo wybrac bo wszyscy slabi to ja chetnie1 wezmę ten pick od Ciebie.

Wieczorem moze wybore, bo w sumie to, nie widze tam zawodnika na numer 2 draftu, szczegolnie na pozycje ktora potrzebuje. Albo zostawie wybor CPU, skoro tak trafnie wybiera.....

To lacznie jedno zdrowe kolano!

Czyli za rok Brandon Roy wpada :D

No a jak! Pojdziemy ostro w Inside, albo jeden pojdzie na wymiane, ew. zawsze znow mozemy pojsc w tank, az do skutku, do na 1.

Na razie Roger ma w składzie samych białych, chyba powinien dostać jakąś karę za rasizm :tongue:

Dla tych drużyn co nie mają właściciela (Hornets np), moglibyście od razu CPU pick dawać....ja wiem że "czekanie w tej grze, ma swój urok" ale.....

Mialem mocną zagwostkę między dwoma zawodnikami, miejmy nadzieję że dobrze wybrałem :)

Ice23

Z nr. 1 wybierał komputer, a nie ja. Nie miałem z tym nic wspólnego :)

Edited by SlaKB

Mazik77 jest nieaktywny od 1 lutego. Ma ktoś może do niego kontakt, by nie wstrzymywać gry na kolejne 48h? 

Hmm jako ze dopiero zaczynam to może mam błędne rozumowanie, ale czy liczą pickow w drafcie wybranych przez CPU nie jest niepokojąco duża ? Z kim tu handlować jak co 3 user nie bierze udziału nawet w drafcie?;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.