Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

Ja się na pewno nad tym zastanowię. Chyba jednak LeBrona trzeba bardziej docenić, a różnicę pomiędzy Knicks i Heat a resztą stawki ( nie licząc 76ers ) zwiększyć.

Warto docenić Knicks w tym trymestrze, bo na 2 wypadli im Davis, Robinson i Tucker i znowu im się szykuje dramatyczny bilans, więc warto mieć z tyłu głowy, że w 1 t mieli solidną przewagę nad grupą pościgową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Warto docenić Knicks w tym trymestrze, bo na 2 wypadli im Davis, Robinson i Tucker i znowu im się szykuje dramatyczny bilans, więc warto mieć z tyłu głowy, że w 1 t mieli solidną przewagę nad grupą pościgową

2T w ogóle nie biorę pod uwagę. Nie mam zamiaru doceniać na zapas. Ale z drugiej strony jak trio Hawks/Pacers/Cavs poczuli krew to żadne z nich nie odpuści.

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ja nie widzę pół powody, by Lakers stawiać wyżej niż przykładowo Bucks.

Wskaże Ci trzy:

  1. MVP season LBJa
  2. Grają na słabym u nas Zachodzie
  3. Zrobili opis

Tak. Ja nadal za brak opisu odejmuję 1W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Warto docenić Knicks w tym trymestrze, bo na 2 wypadli im Davis, Robinson i Tucker i znowu im się szykuje dramatyczny bilans, więc warto mieć z tyłu głowy, że w 1 t mieli solidną przewagę nad grupą pościgową

no w pierwsyzm trymestrze to druzyna easy na bilans minimum 60 W w sezonie czyli min. 73 %

Ci co daja 17 W, daja 70 %.

zatem miminum jedno zwyciestwo za malo

najlepsza obrona w lidze + jeden z lepszych atakow. no troche szkoda tego glosowania

tu 18-6 jest minimum 

@MMM2121

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Warto docenić Knicks w tym trymestrze, bo na 2 wypadli im Davis, Robinson i Tucker i znowu im się szykuje dramatyczny bilans, więc warto mieć z tyłu głowy, że w 1 t mieli solidną przewagę nad grupą pościgową

Znaczy jak to ma działać? Gracze wiedzieli, że w drugiej fazie sezonu się posypią i dawali z siebie więcej?

Zwłaszcza, że człowiek morza dał dupy w opisie, bo granie ponad 30 minut fatalnym PJ Tuckerem to głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Znaczy jak to ma działać? Gracze wiedzieli, że w drugiej fazie sezonu się posypią i dawali z siebie więcej?

Zwłaszcza, że człowiek morza dał dupy w opisie, bo granie ponad 30 minut fatalnym PJ Tuckerem to głupota.

Ty dales dupy qcinowi.

nie bede jak choragiewka. gorsza duzpozycja tuckera wynika jak na moje z otoczenia. w sensie chce odejsc, bylo sporo na ten tmeat w lato.

licze ze odejdzie w trakcie sezonu i sie forma odnajdzie. mam nadziejze ze wtedy mi zwyciestwa oddasz z nawiazka

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no w pierwsyzm trymestrze to druzyna easy na bilans minimum 60 W w sezonie czyli min. 73 %

Ci co daja 17 W, daja 70 %.

zatem miminum jedno zwyciestwo za malo

najlepsza obrona w lidze + jeden z lepszych atakow. no troche szkoda tego glosowania

tu 18-6 jest minimum 

@MMM2121

Co Ci się ubzdurało z ta najlepsza obrona w lidze? Z Irvingiem i Beasleyem? Rozumiem ze Mason Plumlee to Poziom Goberta? A No i Tucker w formie z Euroligi xd

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Co Ci się ubzdurało z ta najlepsza obrona w lidze? Z Irvingiem i Beasleyem? Rozumiem ze Mason Plumlee to Poziom Goberta? 

beasley stał sie z grubsza neutrlanym dla team-d graczem. haruje jak wół i to wysarcza.

irving wiadomo mierny, natomiast druzyny w przeszlosci z nim notowaly topowe defensywy. trudno, zebym nie spodziewal sie, ze otoczenie w knicks jego brakow nie nadrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

beasley stał sie z grubsza neutrlanym dla team-d graczem. haruje jak wół i to wysarcza.

irving wiadomo mierny, natomiast druzyny w przeszlosci z nim notowaly topowe defensywy. trudno, zebym nie spodziewal sie, ze otoczenie w knicks jego brakow nie nadrobi

Z beasleyem na parkiecie wolves maja 29 obronę ligi, a bez niego 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

A No i Tucker w formie z Euroligi xd

A chciałem wziąć tego Tuckera przed sezonem wysyłając w zamian Kaminskiego i Kantera to nie. Którego z nich by nie postawił zamiast Tuckera to i tak by na tym lepiej wyszedł lepiej.

Kuźwa jak dobrze, że się nie zgodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Z beasleyem na parkiecie wolves maja 29 obronę ligi, a bez niego 6.

malo miarodajne, gdy 3/4 druzyny zagralo 2x mniej minut od niego.

to moja obserwacja co do beasleya w defensywie. dobrym bronca nie jest. ale obrony w tkaim otoczeniu nie pogorszy w zauwazalny sposob z uwagi na zaangazowanie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

No Tobie przy Lakers to jakoś co rok kwiatki wychodzą, myślałem że sam po zeszłym sezonie jak Ci finalnie w RS wyszło Hornets lepsze niż Lakers to się ogarniesz, a Ty jeszcze dojebales bardziej do pieca robiąc z Lakers średniaka ligi, bo pewnie zaś sobie uroiles że lepiej zamiast np Lebrona i jakichś 2x40 procent za3 shooterow typu Muldera mieć 3 bieda grajkow z pogranicza top150-200 ligi BO GŁĘBIA. 

Jakby komuś się nie chciało sprawdzać to ten Mulder trafia 1.1 trójki na mecz i gra po 10 minut w GSW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie ogolnie ktory z tych komentujacych tuckera widzial na oczy.

bo to, ze nie jest rozliczany ze statsow i nigdy nie byl to raczej oczwyiste.

jego atuty leza gdzie indziej.

skoro rockets grali nim 30 minut, uznalem, ze z jakiegos powodu, a nie zeby sabotowac.  i tez nim tyle gram

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

No Tobie przy Lakers to jakoś co rok kwiatki wychodzą, myślałem że sam po zeszłym sezonie jak Ci finalnie w RS wyszło Hornets lepsze niż Lakers to się ogarniesz, a Ty jeszcze dojebales bardziej do pieca robiąc z Lakers średniaka ligi, bo pewnie zaś sobie uroiles że lepiej zamiast np Lebrona i jakichś 2x40 procent za3 shooterow typu Muldera mieć 3 bieda grajkow z pogranicza top150-200 ligi BO GŁĘBIA. 

LeBron w RL NBA może dawać z siebie maksa, bo tam widać że GM robi co może, by dostał jak najlepsze wsparcie.

Ty mrozisz assety i zamiast wartościowych weteranów dodajesz mu garbabe playerów i potem płaczesz, że McLemore i Mulder nie dostają miłości. Weź jeszcze Anthony Morrowa podpisz, bo za trzy rzuca.

Masz jakieś błędne rozumowanie koszykówki, którego ja nie widzę tak dobrze jak ty.

Teraz, człowiek...morza napisał:

zastanawiam sie ogolnie ktory z tych komentujacych tuckera widzial na oczy.

Ja przykładowo regularnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

malo miarodajne, gdy 3/4 druzyny zagralo 2x mniej minut od niego.

to moja obserwacja co do beasleya w defensywie. dobrym bronca nie jest. ale obrony w tkaim otoczeniu nie pogorszy w zauwazalny sposob z uwagi na zaangazowanie

Ubiegly sezon w wolves wyglądał tak samo więc to mało prawdopodobne żeby neutralny obrońca pogarszał aż tak obronę swojego zespołu przez dwa sezony z rzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Ubiegly sezon w wolves wyglądał tak samo więc to mało prawdopodobne żeby neutralny obrońca pogarszał aż tak obronę swojego zespołu przez dwa sezony z rzędu.

w wolves miales w zasadzie saamych minusowych obroncow.

przykladowo line-up rubio-beasley-edward-vanderbilt-towns notuje drtg na poziomie 103 (najczęstszy line-up wgl w calym sezonie).

daj rozsadne line-upy i bedzie git

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

skoro rockets grali nim 30 minut, uznalem, ze z jakiegos powodu, a nie zeby sabotowac.  i tez nim tyle gram

 
  •  

No efekt jest taki że Rockets mają przedostatnie miejsce w konferencji a on jest tam minusowym graczem i to  o dziwo, szczególnie w obronie. Choć oczywiście może być to też kwestia motywacji do gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, january napisał:

Mvp zdrowy Lebron mający pół trymestru Butlera, zdrowych borderline allstara Ingrama i topowych rolesow Batuma i Theisa i samych wlasciwie 40%3pt wokół shooterow dostaje 14-10? Od kiedy Wy NBA ogladacie i co tu sie dzieje?

Masz straszną dziurę pod koszem, chcesz grać Theisem 34 min/mecz, kiedy on w całej karierze zagrał 34 min całe 6 razy, nie sądzę, że Theis temu podoła, bo dojdą problemy z faulami i oczekuję spadku efektywności. A najlepsze, że Theis właściwie nie ma zmiennika, więc będziesz zmuszony grać LeBronem na centrze. Generalnie masz dobry atak i słabą defensywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.