Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, kolader napisał:

No tak, łatwiej jest takie wpisy ignorować i twierdzić że ten problem nie istnieje

Skoro to takie łatwe połączenie się ss w jedną ekipę to czemu w rl tego nie widzimy? Może dlatego że żaden z nich nie chce usunąć się w cień, niewielu chce zrezygnować z kilku mln by zmieścić 3 ss a co dopiero 4. 

Tatum - Brown - Irving - Kemba - Hayward - a taką drużynę mieliśmy gdzieś w rl? Skąd ci się to wzięło? Bo ja kojarzę tylko jednego z 2 Irving/Walker i pozostałą 3, z czego gdy Hayward przychodził to ani Brown ani Tatum nie byli as a co dopiero ss.

Pod pojęciem cierpienia mam na myśli to że każdy z twojej 4 jest współliderem drużyny pod względem prowadzenia drużyny w ofensywie (Booker jest liderem a CP3 takim generałem na parkiecie, liderem mentalnym, PG13 współliderem z Kawhim, Tatum z Brownem a Conley z Mitchellem choć ofensywa Jazz jest specyficzna). A ty napisałeś że gracz o największym ego w twojej drużynie PG13 schodzi na dalszy plan i bardziej skupia się na defensywie. I twierdzisz że jest z tego zadowolony. Z bycia kimś kim był Draymond w GSW.

I to się nie dotyczy tylko ciebie bo tak samo nie kupowałem np w zeszłym sezonie w LAL ta 4 graczy tak dobrze ze sobą funkcjonowała. 

problemem wolves jest.to, ze 3 najlepsych graczy prezentuje z z grubsza ten sam styl i operuje w tych samych strefach.

mowienie, ze nikt nie straci to mrzonki. mowienie, ze george ma oddac pole do popisu graczom o mniej uznanej marce to raczej także mrzonki.

oczywiscie dalej bardzo silny team, ale trudno tu mowic o maksymalizowaniu talentu. wykorzystanie ratuje rzut i to, ze tatum+george sa two-way, ale o jakims naturalnym flow trudno mowic

poczesci mowie tez o swoich problemach, choc u mnie graczej bardziej wszechstronni i dochodza przede wszystkim akcje dwojkowe z davisem

pod katem problemow z fitem jednak nikt nie przebije lakers i tutaj trzeba sie bardzo mocno gimnastykowac

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BMF napisał:

To tak co do ''nie ma czegoś takiego jak pierwsza opcja i lider, gramy team basketball, wszyscy są happy''. Nie twierdzę, że ktoś tam u nas się rozpadnie, ale bądźmy poważni, Paul George jakiś miesiąc temu narzekał, że był wykorzystywany jak jakiś Ray Allen .... gdy grał najwięcej akcji jako ballhandler w pick and rollach w karierze, ciekawe jakby zareagował gdyby faktycznie zaczął być wykorzystywany jako offball scorer/defensor.

Powinieneś się częściej udzielać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kolader napisał:

Skoro to takie łatwe połączenie się ss w jedną ekipę to czemu w rl tego nie widzimy?

Napisałem już to też wyżej:

1 godzinę temu, mac napisał:

Nie wiem gdzie pisałem, że to łatwe zadanie.

Ja widze wiele przypadków w rl gdzie superstarsi chętnie się parują z innymi superstarami.

 

1 godzinę temu, mac napisał:

Nie wiem gdzie pisałem, że to łatwe zadanie.

Podobnie jak wyżej w przypadku Pgeorga gdzie wymieniłem Westbrooka i Kawhiego chodziło o całą karierę.

Być może bład ze znakiem interpunkcyjnym typu '-', ',' mogl wprowadzic w blad.

Sorry.

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

problemem wolves jest.to, ze 3 najlepsych graczy prezentuje z z grubsza ten sam styl i operuje w tych samych strefach.

mowienie, ze nikt nie straci to mrzonki. mowienie, ze george ma oddac pole do popisu graczom o mniej uznanej marce to raczej także mrzonki.

oczywiscie dalej bardzo silny team, ale trudno tu mowic o maksymalizowaniu talentu. wykorzystanie ratuje rzut i to, ze tatum+george sa two-way, ale o jakims naturalnym flow trudno mowic

poczesci mowie tez o swoich problemach, choc u mnie graczej bardziej wszechstronni i dochodza przede wszystkim akcje dwojkowe z davisem

pod katem problemow z fitem jednak nikt nie przebije lakers i tutaj trzeba sie bardzo mocno gimnastykowac

Ale kto i jak tu coś takiego mówi?

Mniej więcej się zgadzam z tym co napisałeś.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, kolader napisał:

 

Skoro to takie łatwe połączenie się ss w jedną ekipę to czemu w rl tego nie widzimy? Może dlatego że żaden z nich nie chce usunąć się w cień, niewielu chce zrezygnować z kilku mln by zmieścić 3 ss a co dopiero 4. 

raczej dlatego, ze nie pozwalaja na to assety jakie sie posiada (transfer) i ograniczenia cba (wolna agentura)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Powinieneś się częściej udzielać.

No tak, jak ja wstawiłem wiadomość gdzie Pau George mowi wprost ze robi na parkiecie wiele i Jego zadaniem nie jest scoring to bez odezwu.

Ale jak super autorytet BMF daje inna wypowiedz porownujaca do Raya allena to juz super argument ( inna sprawa ze ja tu nie pisalem i qcin chyba tez, ze ma grac jak Ray Allen .. )

Nie pisalem tez, ze jakikolwiek zawodnik ma z gory okreslona liczbe rzutow czy najwieksza.

Macie prawo do wlasnej interpretacji i chyba zgodzicie sie, ze z mojej strony raczej temat sie wyczerpal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

No tak, jak ja wstawiłem wiadomość gdzie Pau George mowi wprost ze robi na parkiecie wiele i Jego zadaniem nie jest scoring to bez odezwu.

Ale jak super autorytet BMF daje inna wypowiedz porownujaca do Raya allena to juz super argument ( inna sprawa ze ja tu nie pisalem i qcin chyba tez, ze ma grac jak Ray Allen .. )

Nie pisalem tez, ze jakikolwiek zawodnik ma z gory okreslona liczbe rzutow czy najwieksza.

Macie prawo do wlasnej interpretacji i chyba zgodzicie sie, ze z mojej strony raczej temat sie wyczerpal.

Odpowiedź BMFa jakoś mnie utwierdziła w moim rozumowaniu na temat PG13 po prostu. Tyle. Nic ponadto. Wszystko ujęte w moim ostatnim poście o Wolves.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Odpowiedź BMFa jakoś mnie utwierdziła w moim rozumowaniu na temat PG13 po prostu. Tyle. Nic ponadto. Wszystko ujęte w moim ostatnim poście o Wolves.

dokładnie, i tak każdy ma z góry określone wierzenia i przekonania i tylko łyka argumenty co to potwierdzają, a odrzuca te sprzeczne.

To tez chyba dowodzi brak sensu angażowania się specjalnie.

21 minut temu, Alonzo napisał:

Taka drobna różnica, ale 5-4 :)

Mój bład, sorry, inna sprawa że te bilanse chyba były przedtem bardziej na korzyść Bookera chyba, ja jednak chyba ich specjalnie nie porównywałem ( jednak zgadzam się np z rankingiem realgm ze booker to lepszy gracz )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

dokładnie, i tak każdy ma z góry określone wierzenia i przekonania i tylko łyka argumenty co to potwierdzają, a odrzuca te sprzeczne.

To tez chyba dowodzi brak sensu angażowania się specjalnie.

Ale mam nadzieję, że zauważyłeś, iż odpowiedź BMFa była na mój post, nie na odwrót.

Każdy klub sobie naprawdę mocno analizuję. Odrzucam avatar, zasłaniam nick i Wolves wyglądają przepotężnie na papierze jak pisałem, ale to wygląda tak jak byś chciał zbudować coś z klocków lego i duplo pomijając instrukcję i łącząc je zwykłą plasteliną. 

Nie odbierajcie tego jako atak, a jako moją opinię. 1/29 głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mac napisał:

No tak, jak ja wstawiłem wiadomość gdzie Pau George mowi wprost ze robi na parkiecie wiele i Jego zadaniem nie jest scoring to bez odezwu.

Ale jak super autorytet BMF daje inna wypowiedz porownujaca do Raya allena to juz super argument ( inna sprawa ze ja tu nie pisalem i qcin chyba tez, ze ma grac jak Ray Allen .. )

Nie pisalem tez, ze jakikolwiek zawodnik ma z gory okreslona liczbe rzutow czy najwieksza.

Macie prawo do wlasnej interpretacji i chyba zgodzicie sie, ze z mojej strony raczej temat sie wyczerpal.

Zabawne tez było jak ludzie skwitowali ten fragment wywiadu, podając dane, ze George grał wówczas rekordowo liczbę izolacji i oddawał rekordowo mało rzutów spotup- można znaleźć na Twitterze :) 

@BMF zgadzam się, ze Booker nie gra tak imponująca jak w bance, ale tez jego rola się zmieniła a nie wydaje mi się żeby Suns na tym cierpieli, wczoraj z Pacers zreszta był zajebisty i liczymy ze forma wróci :) 
 

To, ze czasem się podrocze pisząc o pewniaki do Tytułu to jest żart, możesz mieć najlepszy skład a tego Tytułu nie zdobyć, to jest koszykówka, a taka gra jak ta gdzie decyduje forma dnia/jeden rzut to najlepszego tego potwierdzenie- czy u nas Knicks zdobyliby tytuł gdyby Leonard nie trafił z Philly? Wątpię. 

Za dużo jest tutaj zmiennych i losowości żeby ferować wyroki już teraz. 
 

Porównanie sytuacji Duranta i Georga nietrafione, Durant był wówczas top5 graczem NBA i dołączył do innego gracza z top5, Curryego, George został nawet w tym dziale nazwany rolsem wśród allstarow. Durant dołączył do mistrzów NBA i za to spłynęła na niego masa hejtu, George został wymieniony za gracza który w opinii tego forum jeszcze miesiąc temu był od niego znacznie lepszy. Nie widzę tu zbyt wielu analogii poza tym ze obaj trafili do najlepiej zarządzanych Organizacji, Durant w realu, George w beGM. 
 

Nie wiem czy Sota zdobędzie tytuł, jak wspomniałem  za dużo zmiennych, wiem natomiast ze szanse na pierścień zostały zmaksymalizowane, jesteśmy jednymi z nielicznych drużyn w beGM gdzie nawet gdy wypadnie najlepszy gracz to dalej jesteśmy konkurencyjni. Ja to nazywam dywersyfikacja talentu.


Na ten moment mam Sote na jednej Polce z Knicks i Heat ze Wschodu i trochę nad Houston na Zachodzie, ale wiem ze dojdą do tego jeszcze Lakersi za sprawa Lebrona i Bucks jak wróci Kemba- na ten moment, przy pełnym zdrowiu, te 6 zespołów powinno być faworytami do tytułu, z czego Houston mam jednak pol tieru niżej, a kto zdobędzie tytuł, cholera wie, zadecyduje dyspozycja podczas PO.

Jeszcze co do maksymalizowani talentu, to wiadomo ze jak się ma jego aż tyle to nie ma możliwości żeby każdy element był idealnie wykorzystywany, ale i tak zrobiliśmy masę roboty w tym kierunku zamieniając Lillarda na Georga + oczywistym jest ze minuty grwiazd będą mocno dzielone i chyba przyznasz ze możliwość grani 48 minut minimum 2 z czwórki Conley,Booker,Tatum,George to luksus na który niewiele drużyn mogłoby sobie pozwolić nie tylko w beGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

problemem wolves jest.to, ze 3 najlepsych graczy prezentuje z z grubsza ten sam styl i operuje w tych samych strefach.

mowienie, ze nikt nie straci to mrzonki. mowienie, ze george ma oddac pole do popisu graczom o mniej uznanej marce to raczej także mrzonki.

oczywiscie dalej bardzo silny team, ale trudno tu mowic o maksymalizowaniu talentu. wykorzystanie ratuje rzut i to, ze tatum+george sa two-way, ale o jakims naturalnym flow trudno mowic

poczesci mowie tez o swoich problemach, choc u mnie graczej bardziej wszechstronni i dochodza przede wszystkim akcje dwojkowe z davisem

pod katem problemow z fitem jednak nikt nie przebije lakers i tutaj trzeba sie bardzo mocno gimnastykowac

Jeszcze trio Butler-Ingram-LBJ byłbym w stanie kupić ale więcej nie, tak samo jak w Wolves. I o to co napisałeś ty i BMF mi chodzi a tu widzę że niektórzy twierdzą nie ma tego problemu.

53 minuty temu, mac napisał:

Napisałem już to też wyżej:

Ja widze wiele przypadków w rl gdzie superstarsi chętnie się parują z innymi superstarami.

 

Podobnie jak wyżej w przypadku Pgeorga gdzie wymieniłem Westbrooka i Kawhiego chodziło o całą karierę.

Być może bład ze znakiem interpunkcyjnym typu '-', ',' mogl wprowadzic w blad.

Sorry.

Ale kto i jak tu coś takiego mówi?

Mniej więcej się zgadzam z tym co napisałeś.

Też mam już powoli dość tej dyskusji ale cieszę się że nie tylko ja widzę że tu w Minny wszystko idealnie pasuje. Jasne że ty jako gm będziesz starać się nas przekonać że wszystko cacy ale to tak jakbyś napisał że gdyby CR7, Lewy i Messi połączyliby siły to żaden z nich nie straciłby pod względem gry i każdy z nich ładowałby po 40 goli na sezon. 

I cały czas wymieniasz że twoi zawodnicy w duetach potrafili się dogadać a tu masz kwartet.

51 minut temu, człowiek...morza napisał:

raczej dlatego, ze nie pozwalaja na to assety jakie sie posiada (transfer) i ograniczenia cba (wolna agentura)

I salary cap.

A myślisz że Irving-Harden-Durant i jako 4 nie wiem Kawhi razem dobrze by ze sobą współgrali? Jasne tu nie mamy takiego przypadku u nas ale skoro to takie proste to czemu jak pojawią się nowe organizacje nie miałoby się tam zgadać kilku czołowych FAsów i wspólnie przejść do takiej organizacji? Gdzie organizacja poprzez dobieranie zawodników z innych drużyn mogłaby tanio dobrać odpowiednie klocki do nich?

@mac I nie odbieraj tego jako atak, część kwestii fajnie wytłumaczyłeś. Dyskusja zaczęła się od tego że twój współpracownik napisał że nie boicie się żadnych pytań a na pytania jakie się pojawiły napisał ale gówno. Szkoda że tak traktuje część uczestników naszej zabawy.

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoch właśnie zaprezentował Minny.

Niesamowity potencjał, napompował balonik, ale czegoś zabrakło 😕

3 minuty temu, kolader napisał:

A myślisz że Irving-Harden-Durant

Według mnie, tu jest lekka róznica, gdyż Irving i Harden grają tylko w ataku.

Zatem moje Minny i chociażby NYK ( według mnie ) mają 2z3 big3 graczy two - way ( PGeorge, Tatum, Kawhi, ADavis - każdy z nich imo pasuje wszędzie do każdego teamu IMO).

Np zespół: Irving - Booker - Mitchel - Collins - Wood - wedle PTs super, ale fitowo moze zle.

Stad rozumiem, ze ktos moze miec te granice gdzie indziej jak Ty i uwazac ze moje trio3 to c***owizna, ze  by sie bili na boisku i np dostawali by techniki i np wylatywali z boiska.

Ja wystarczająco chyba napisałem, by przekazać jak ja to widzę i po prostu chciałbym to zakończyć. Zwłaszcza, że na pewno ja Cię nie przekona do swojej wizji czy Alonzo i tylko chciałbym, byś Ty zrozumiał, że Ty mnie nie przekonasz do swojej.

Np w takich Orlando, z big3 tylko jeden gracz Lowry jest imo 2way, mimo wszystko uwazam ze to i tak calkiem niezly fit, zwlaszcza z reszta w pelni zdrowia.

Nie piszę też o żadnej maksymalizacji etc, tylko że ta 3 może spokojnie razem grać przez 48minut w róznych formacjach.

Nigdzie tez nie pisałem, że będą zdobywać tyle samo pktów, że jakikolwiek zawodnik ma z góry zalozona najwieksza ilosc rzutow czy touches.

10 minut temu, kolader napisał:

CR7, Lewy i Messi połączyliby siły to żaden z nich nie straciłby pod względem gry i każdy z nich ładowałby po 40 goli na sezon.

Piłka to trochę inny sport i jest dużo więcej pozycji, ale akurat te trio byłoby imo wyjebane razem.

Np najlepsza dla mnie ekipa ever w piłce nożen to Brazylia 2002 ( ofensywni obroncy cafu, carlos, ronaldinho, ronaldo, rivaldo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mac napisał:

Stoch właśnie zaprezentował Minny.

Niesamowity potencjał, napompował balonik, ale czegoś zabrakło 😕

Według mnie, tu jest lekka róznica, gdyż Irving i Harden grają tylko w ataku.

Zatem moje Minny i chociażby NYK ( według mnie ) mają 2z3 big3 graczy two - way ( PGeorge, Tatum, Kawhi, ADavis - każdy z nich imo pasuje wszędzie do każdego teamu IMO).

Np zespół: Irving - Booker - Mitchel - Collins - Wood - wedle PTs super, ale fitowo moze zle.

Stad rozumiem, ze ktos moze miec te granice gdzie indziej jak Ty i uwazac ze moje trio3 to c***owizna, ze  by sie bili na boisku i np dostawali by techniki i np wylatywali z boiska.

Ja wystarczająco chyba napisałem, by przekazać jak ja to widzę i po prostu chciałbym to zakończyć. Zwłaszcza, że na pewno ja Cię nie przekona do swojej wizji czy Alonzo i tylko chciałbym, byś Ty zrozumiał, że Ty mnie nie przekonasz do swojej.

Np w takich Orlando, z big3 tylko jeden gracz Lowry jest imo 2way, mimo wszystko uwazam ze to i tak calkiem niezly fit, zwlaszcza z reszta w pelni zdrowia.

Nie piszę też o żadnej maksymalizacji etc, tylko że ta 3 może spokojnie razem grać przez 48minut w róznych formacjach.

Nigdzie tez nie pisałem, że będą zdobywać tyle samo pktów, że jakikolwiek zawodnik ma z góry zalozona najwieksza ilosc rzutow czy touches.

Piłka to trochę inny sport i jest dużo więcej pozycji, ale akurat te trio byłoby imo wyjebane razem.

Np najlepsza dla mnie ekipa ever w piłce nożen to Brazylia 2002 ( ofensywni obroncy cafu, carlos, ronaldinho, ronaldo, rivaldo )

Ja zostawię to tak jak jest bo już wystarczająco dużo napisaliśmy

Nie uważam że c***owizna po prostu uważam że w tej 4 to jest o jednego za dużo i widząc zachowania i wypowiedzi PG13 gdzie lekceważąco wypowiada się o przeciwniku (choćby POR) i mając ogromne ego nie widzę jak w dowolnie jakim zespole przechodzi w rolę tego, kim ty próbujesz nam sprzedać. 

Wyjebane na papierze a np weź powiedz 2 z tych 3 że ten jeden wykonuje rzuty karne cały sezon. Czemu Argentyna swego czasu mając Messiego, Aguero, Higuaina, Diego Milito i Teveza po prostu nie grała w formacji 1 OPS (Messi) i 2 NS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lucas napisał:

Spencer out, Bogdan źle to wygląda, a teraz out season ma Thomas Bryant którego latem dość mocno próbowałem ściągnąć (obok jednego PG jeszcze), więc może w tym roku to lepiej do Suns nie przychodzić.

A w Jazz cały czas w TV puszczają "czy leci z nami pilot".

Love, Bryant, Exum out. 

Lonzo dostaje lekcję od młodszego brata.

Ingles dramat.

I co najgorsze - na jakieś 95% nie będą mieli swojego picku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

According to Mark Murphy of the Boston Herald, Jayson Tatum tested positive for COVID-19 on Saturday. 

It was reported by Shams Charania of The Athletic on Saturday that Tatum would miss anywhere from 10-14 days due to the league's health and safety protocols. But it wasn't confirmed at that point that the All-Star forward tested positive for COVID-19. Tatum has already begun the process of self-isolation, and due to contact tracing measures the Celtics will only have eight players available for Sunday's game against the Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.