Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, fluber napisał:

No nie do końca, bo on/off w D też ma gorsze.

Nie ma to znaczenia, bo Lakers mają top5 obronę, a Davis gra mało ze świetnym w D Dwightem. Stąd on/off nie wygląda imponujaco, ale najważniejsze jaki daje impakt.

49 minut temu, Alonzo napisał:

Karpik z niezrozumiałych dla mnie powodów mnie atakuje, że mam zbyt niski backcourt

Czego tu nie rozumieć? Mając dwóch 6'1" guardów na obwodzie możesz wpaść na niewygodny matchup dla Ciebie - na wschodzie są to Sixers, Heat czy Knicks (z Kawhi na SG), na zachodzie Lakers. To nie jest żaden atak personalny, tylko tak po prostu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Nie ma to znaczenia, bo Lakers mają top5 obronę, a Davis gra mało ze świetnym w D Dwightem. Stąd on/off nie wygląda imponujaco, ale najważniejsze jaki daje impakt.

Dla mnie przepaść w statach Davisa z LeBronem i bez niego jest mimo wszystko mocno zaskakująca. W tym sezonie:

LeBron James on/Anthony Davis off - Off rating 117,38 Def Rating 105,38 Net Rating +12

Anthony Davis on/LeBron James off - Off rating 105,58 Def Rating 112,03 Net Rating -6,45

A to nie są małe próby ( ponad 400 minut) i Davis bez LeBrona wygląda absolutnie fatalnie.  W minutach z Davisem bez LeBrona Lakers mają 29 atak i 19 obronę w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Dla mnie przepaść w statach Davisa z LeBronem i bez niego jest mimo wszystko mocno zaskakująca. W tym sezonie:

LeBron James on/Anthony Davis off - Off rating 117,38 Def Rating 105,38 Net Rating +12

Anthony Davis on/LeBron James off - Off rating 105,58 Def Rating 112,03 Net Rating -6,45

A to nie są małe próby ( ponad 400 minut) i Davis bez LeBrona wygląda absolutnie fatalnie.  W minutach z Davisem bez LeBrona Lakers mają 29 atak i 19 obronę w lidze. 

jak za LeBrona wchodzi Kuzma to co się dziwić, że staty lecą

poza tym ciekawy wniosek, Sabonis c***owo broni i jest autostradą do obręczy (tak należy nazwać te 59%) :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, polishllama69 napisał:

jak za LeBrona wchodzi Kuzma to co się dziwić, że staty lecą

No i mimo tego kuzma on davis off > davis on kuzma off :)

21 minut temu, polishllama69 napisał:

 

poza tym ciekawy wniosek, Sabonis c***owo broni i jest autostradą do obręczy (tak należy nazwać te 59%) :D 

 

Sabonis gra glownie na pf w rl nba woec automatycznie bedzie stal pod tym wzgledem gorzej;) choc nie jest dobrym rim protectorem naturalnie:) wazne ze ibaka i howard ogarniaja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

 

Misiu malinowy, od Drummonda w 2T jest lepszych na oko jakichś 50 centrów w lidze, w tym wszyscy moi. Mógłbym wstawić przeciw niemu Pau Gasola na wózku, a Drummond by nie był w stanie kanapki posmarować.

Pisz tak dalej, lubię jak mi pompujesz bilans tymi głupotkami.

2 godziny temu, ignazz napisał:

Oczywiście. Piec ostatnich gier. Łatwe 5:0 w tej serii bo dawno mimo Hardena czegoś takiego nie widziałem 

Gra doskonale a nie jest dziura w D 

MVP trymestru :) 

Lillard-Booker-Tatum to chyba najlepszy tercet w tym trymestrze :P także nie narzekam, nie widzę powodów dla których Lakersi mieliby być wyżej za ten fragment sezonu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Andre Drummond w drugim trymestrze gra na 51,5 ts (koszmar jak na wysokiego) i robi blisko 4 straty per game. Pistons z nim są - 8.36 net i mają 115,5 drtg w 667  minut. Bez niego w 404 minuty  są +1,23 net i mają drtg 111,5. Ogólnie Drummond stał się two-way cancerem w tym trymestrze i smutne jak ciągnie w dół Wolves marnując świetne gry backcourtu (podstawowego w sensie, tam wiadomo jaki szrot biega przez pół każdego meczu). Tu już nie chodzi o to, że on jest przepłacony, on i za MLE teraz byłby mega negatywnym graczem pod względem value, jest po prostu koszmarny i do jego zrzutki (na 100% u nas bierze te kosmiczne PO swoje, chyba, że mu oficjalnie obiecasz jakieś 120/4, czego jak wiadomo nie zrobisz) powinno się grubo dopłacać 1st rounderami. Więc tam nie próbuj kręcić szydery, tylko daj namiary do kogoś kto chciał za niego niby płacić :D 

To nie jest tylko mój eyetest pod tytułem "Drummond obecnie naprawdę jest skończonym gównem", wszystkie możliwe staty to potwierdzają.

Misiu co mnie obchodzi TS Drummonda? Przecież on u mnie ma z 6 rzutów na mecz :) pisałem to od początku roku, on ma u mnie zupełnie inna role niż w Pistons- ma stawiać zasłonę, robić zbiórkę i dobijać nieliczne pudła moich obwodowych :) 

wiec w dupie mam jego TS bo jego usage u mnie jest żaden jak na 4-5 opcje w ataku :)

pozdrawiam

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

Hmm a może być tak zrobić powrót Dre do Detroit? 🤔

Nie da rady :) 

Drummond odejdzie tylko za 1 centra albo zostanie u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Andre Drummond w drugim trymestrze gra na 51,5 ts (koszmar jak na wysokiego) i robi blisko 4 straty per game. Pistons z nim są - 8.36 net i mają 115,5 drtg w 667  minut. Bez niego w 404 minuty  są +1,23 net i mają drtg 111,5. Ogólnie Drummond stał się two-way cancerem w tym trymestrze i smutne jak ciągnie w dół Wolves marnując świetne gry backcourtu (podstawowego w sensie, tam wiadomo jaki szrot biega przez pół każdego meczu). Tu już nie chodzi o to, że on jest przepłacony, on i za MLE teraz byłby mega negatywnym graczem pod względem value, jest po prostu koszmarny i do jego zrzutki (na 100% u nas bierze te kosmiczne PO swoje, chyba, że mu oficjalnie obiecasz jakieś 120/4, czego jak wiadomo nie zrobisz) powinno się grubo dopłacać 1st rounderami. Więc tam nie próbuj kręcić szydery, tylko daj namiary do kogoś kto chciał za niego niby płacić :D 

To nie jest tylko mój eyetest pod tytułem "Drummond obecnie naprawdę jest skończonym gównem", wszystkie możliwe staty to potwierdzają.

I ciągnie w dół wielkiego Sekou (który w ostatnim meczu nie grał, poprzednio miał mniejsze minuty, oby go znów nie odsuneli, bo co Pistons zostaje jak nie ogrywanie młodych?) :(

HTdUCg1.png

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Przecież on u mnie ma z 6 rzutów na mecz :) 

To jest IMO ciężkie do udowodnienie. Jakby Westbrook grał bardzo źle i coś takiego próbował napisać Fluber to przecież nikt w to nie uwierzy. Drummond lubi piłkę, jest w contract year i na pewno nie będzie się ograniczał tylko do rollowania, bo ego mu na to nie pozwoli, on sam uważa się za max playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo ze RlPistons jest inaczej wykorzystywany ( ogromny usage z braku laku alternatyw). 
średnio @january wyglada to z boku gdy na sile w imię swojego interesu wyciągasz akurat te karty które w talii Qcina są lepiej obstawione niż piszesz. 
nieladne zachowanie ;) 

mozesz oczywiście pisać ze ten walet trefl jest gorszy niż twój król ale....

image.thumb.jpeg.cbb4c1e2e878987373cc4aab3e3a6897.jpeg

czasem można i tak ;) 

image.jpeg.930d6b08c66c0e62ec27705b919f7419.jpeg

Walka między Wami będzie ciekawa ale nie wygrasz jej pisząc o Andre w kontekście strat czy TS%

A po takim wpisie pierwsze co zrobią uważni czytelnicy to sprawdza twoich centrów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.