Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, BMF napisał:

Beasley = człowiek...morza, Zion = hejterzy z beGM, kosz = dobry bilans w drugim trymestrze dla Knicks.

 

cm mi pisze na fb "co do c*** z tym Beasleyem?" ja akurat miałem na rano do roboty i mecz nadrobiłem dopiero teraz i Malik zagrał dobre zawody, 3 steale, mega blok na Bonzo 

ale z Was śmieszki no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Czy dziś w nocy był pierwszy mecz kiedy big three z Knicks zagrało wspólnie pierwszy mecz w tym trymestrze?

razem 109 pkt i to w meczu z Lakers. Statystyczna gratka dla @Alonzo

Swoją drogą gdzie zgubił się mój ulubieniec. Czyżby było to spowodowane 0:13 Townsa w ostatnich 13 spotkaniach? Gość jest gorszy od Irvinga. Prawda stara jak świat, center bez obrony to c*** nie center. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym z krytyka KATa. Poprawia po powrocie innych łącznie z tak przez Was uwielbianym Wigginsem który bez niego wyglądał strasznie. 
Wiggins od 17 stycznia wrócił do pewnego bardzo przyzwoitego poziomu - na pewno lepszego niż opinia o nim. 
21,6/5,8/5,8 ( sporo tych asyst) na 48,8/33,5 procentach gdzie procenty ma zaniżone przez jeden słabszy zdecydowanie mecz z Denver 

wracajac do Kata jego wartość pokazała się gdy go zabrakło. 
drugi z moich asów który grał tragicznie a od 17 stycznia się rozegrał bo mu w Atlancie w końcu lepsza role z ławki przypisali to Reddish 

14,4/5,6/1,6przechwytu i 46,5% oraz 52% za trzy 2,6 z 5.0 rzutu.  
tu powrót Trae robi cuda bo nie widzę Reddisha do kozłowania piłki a do rozrzucania quasi stref przeciwnika. W ostatnich 5 spotkaniach 13/25 za trzy to dla rookie warty odnotowania wynik. 
co gorsze najlepszy mecz kariery trafił mu się w San Antonio 22/ 5/4/4 i 8/13 z gry 5/7 za trzy 

to nie jest przypadek ze taka gra zbiegła się w obu przypadkach z powrotem liderów Kata i Trae 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taylor ładnie to określił nie dawno "KAT - one way unicorn" i to się zgadza, bo w ataku jest graczem kompletnym, ale w obronie potrzebuje sporo pomocy od drugiego bigmana (coś jak Gołota i Millsap) a takimi ludźmi nie są na pewno Covington ani u nas Gordon czy Prince albo Oubre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, january napisał:

Plumlee (ten to w ogóle inna dyskusja, poza jokiciowcami, dla których każdy gracz DEN to świętość i aż dziw, że nie mają w RL bilansu 50-0, po tych wszystkich peanach, to każdy po nim ciśnie ostro

w sensie że kto ciśnie? nie opowiadaj bzdur od czasu gdy Morris się ogarnął Plumlee grał bardzo dobrze, a dodatkowo świetnie wygląda obok Portera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry obrońca (wszechstronny), dobry roller, brak rzutu nadrabia jako dobry passer (a u mnie ta cecha powinna być uwydatniona, dlatego go sciagnalem, pod katem fitu).

nie wiem czego chcieć więcej od centra-roles'a. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I TJ McConnell to prawdziwy profesor na parkiecie. Chyba tylko fani Sixers go nie szanują. Gdzie ten wielki Neto, co miał go nakryć czapką?

Obu Wam doradzałem podczas FA podpisanie tego floor generala, człowiek morza się zdecydował, a Jasiek pisał, że po co TJ, skoro Bruce Brown będzie mu ciągnął drugie unity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

I TJ McConnell to prawdziwy profesor na parkiecie. Chyba tylko fani Sixers go nie szanują. Gdzie ten wielki Neto, co miał go nakryć czapką?

Obu Wam doradzałem podczas FA podpisanie tego floor generala, człowiek morza się zdecydował, a Jasiek pisał, że po co TJ, skoro Bruce Brown będzie mu ciągnął drugie unity.

no to jechanie po TJ'u conajmniej dziwne.

Rozmawiamy o RS, gdzie zawsze był ok (a tera życiówka forma). PO pewnie inna para kaloszy, ale w tym momencie rozmawiamy o innej partii sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TJ jak ma spacing to spoko grajek, ale zabranie mu piłki niszczy doszczętnie jego wartość w ataku, a to klepanie gały przez pól akcji też jest bezsensowne, chociaż w tym roku jakiś plus bo passing poprawił

ogólnie jeden z najlepszych ręcznikowych PG w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Przecież od 2 lat na forum jest to samo - beka z Plumlee

Nie zauważyłem, nie licząc dapunka20, który ma do Niego totalnie niezrozumiałą niechęć.

Plumlee to znakomity passer, świetny obrońca, solidny rebounder i bardzo dobry roll-man ( w Nuggets moim zdaniem za mało wykorzystywany, bo nie ma z kim pograć takich akcji ).

Ale dla Ciebie każdy gracz bez rzutu to leszcz, nie licząc oczywiście Butlera i Bruce Browna :) Lepiej pucować się pod Dedmondów i Kleberów ligi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Plumlee to znakomity passer, świetny obrońca, solidny rebounder i bardzo dobry roll-man

teraz obrońcą to jest conajwyżej przeciętnym

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Lepiej pucować się pod Dedmondów i Kleberów ligi

akurat Klebera niedoceniasz, bardzo legit grajek, fajny jako 5-6ty najlepszy gracz zespołu, dobry rim protector ze stabilną trójką

Dedmon z poza dobrym switchowaniem w D faktycznie wiele nei zapewnia a w ataku to taki Dwight Powell z rzutem maksymalnie, generalnie spoko grajek, ale im mniej go widać tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, january napisał:

Przecież od 2 lat na forum jest to samo - beka z Plumlee i obrona przez jokiciowców (jak każdego gracza DEN, ja tam nie wiem czy kogokolwiek skrytykowałeś tam kiedykolwiek, wszyscy zawsze są super). 

straszne głupoty pierdolisz

Śliwkę krytykują zazwyczaj dapunk, bo go z po prostu nie znosi, nie wnikam już w to, bo chłopak ma obsesje, a dla mnie liczy się to co ja widzę i tak, jeszcze ponad miesiąc temu Plumlee wyglądał przeciętnie, ale tak wygladała cała ławka na czele z moim Grantem czego przecież nie ukrywałem, no ale przecież nie będę się zniżał do narracji typu "czy Jokić to jeszcze top50 czy może już top100?", jak ławka grała c***nie to o tym pisałem, jak Śliwka zagrał jak gówno w PO to też tego nie ukrywałem, ale spoko - najlepiej kręcić bekę z jokiciowców oszołomów, dla mnie ich zdanie, czyli ludzi, którzy oglądajacych Nuggets regularnie jest najważniejsze i nie ma przypadku, że zazwyczaj jesteśmy podobnego zdania, a skoro Nuggets wciąż są w czubie zachodu, to tym bardziej nie widzę powodu by pisać wbrew sobie aby się jednemu czy drugiemu przypodobać

ostatecznie przyjebałeś się do Śliwki choć od ponad miesiąca ogarnął kuwetę i dawał podobny impact jak w tamtym rs gdzie był jednym z najważniejszych elementów topowej ławki ligi, gdy Ci napisałem, ze to bzdury atakujesz fanów Nuggets, bardzo to muszę przyznać dojrzałe

19 minut temu, polishllama69 napisał:

teraz obrońcą to jest conajwyżej przeciętnym

byłby pewnie lepszym gdyby Grant w second unicie nie ciągnął wszystkich w dół, to jego bardzo słaba D i generalnie słaba gra na początku sezonu (+Monte i Malik) powodowała, że z topowej ławki nagle stała się jedną z najgorszych, teraz też Śliwka miał pod górkę bo po wypadzie Sapa nie było już w rosterze żadnego przyzwoitego pfa, bo Grant musiał wbić do s5

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

( w Nuggets moim zdaniem za mało wykorzystywany, bo nie ma z kim pograć takich akcji ).

to raczej pokłosie faktu, że praktycznie każdy gracz Nuggets ma coś do zaoferowania w ofensywie, ale też nie przesadzałbym, Śliwka nie gra dużo, więc też ciężko aby miał sporo z gry, niemniej jednak picki Monte-Plumlee to jest wciąż jakiś tam stały element

30 minut temu, january napisał:

To Porter świetnie wyglada, a nie Plumlee

ja w ogóle do tego doszedłeś Watsonie, zdradzisz nam? MPJ świetnie się czuje obok Śliwki, bo ten go zajebiście kreuje i robi miejsce na zasłonach, czyli robi dokładnie to po co został ściągnięty za cenę Donavana Mitchella

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Wy tu z Lucasem każdego  typa z RL Nuggets, choćby najgorszego kasztana (Juancho) czy przeciętniaka (Beasley, Plumlee, Morris) bronicie, a RL Nuggets jakoś 50-0 bilansu nie mają, słabo się to czyta w chu* i jest to męczące.

słabo to się czyta te Twoje wypociny pod tezę ziomuś

kto tu bronił Juancho w tym sezonie? z tego co pamiętam o Maliku pisaliśmy, że najpewniej będzie wytrejdowany i na to też liczył cm (inna sprawa, że po kontuzji Jamala może do wymiany nie dojść) Ty natomiast pisałeś, że kolo stracił talent i no trudno zdarza się - to jest dopiero iks de, ekspertyza weterana z 10k postów, a Malik w styczniu też się w miarę ogarnął (netrtg +2.8) zaledwie 0.8 straty w 20 minut gry, TS jeszcze do poprawy, ale śmiało można powiedzieć, że chłopak trochę odżył

ale po co to sprawdzić nie? trzeba dojebać cm'owi co kilka dni, a że ktoś tam pisał, że Śliwka c***owy to go wrzucę do worka z podpisem "tragedia"

szkoda, że nie zastanawiasz się jak inni odbierają Twoje niektóre wypociny, przydałoby Ci się trochę dystansu, bo walisz na oślep, problem jest taki, że jeśli chodzi akurat o Nuggets to ja zawsze jestem na posterunku, i na takie bzdety przyzwolenia nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.