Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, fluber napisał:

Czyli obrona brogdona i sabonisa to nie fluke skoro tak dobrze wypadaja przeciwko top 10 atakom:)

Brogdon zawsze wydawał mi się solidnym obrońca, więc nie wiem czemu miałby to być fluke? 

Sabonis na C jest raczej ok w D, choć wiadomo że w tym elemencie gorszy od Turnera, ale na PF jak oglądałem to brakuje mu szybkości. Jak grasz nim tylko jako C to pewnie Sabonis jest Twoim najlepszym obrońca w zespole. 

To jak coś opinie na eyetescie, więc może w statach wyglądać inaczej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brogdon zawsze był bardzo dobrym obrońca. Jednym z najlepszych na swojej pozycji. Wątpliwości budziła szykowana nowa rola dystrybutora z czego na razie wywiązuje się ponad najśmielsze oczekiwania. Wielu wątpiło jak poradzi sobie z dużo większa rola na boisku. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Lucas napisał:

Brogdon zawsze wydawał mi się solidnym obrońca, więc nie wiem czemu miałby to być fluke? 

Mialo byc "warrena" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, ignazz napisał:

Brogdon zawsze był bardzo dobrym obrońca

Pamiętam jeszcze jak się w 2016 przed draftem prztykaliśmy, gdzie ma iść Brogdon z dalszym pickiem (SAS/LAL) :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla LBJ dziś byłby idealny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, ignazz napisał:

Dla LBJ dziś byłby idealny. 

LMA idealny dla LJ, Brogdon idealny dla LJ...

Nie ignazz, nie dam Ci Ingrama  :D  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwierz mi ale nie pisałem tego myśląc o wymianach. Nawet się uśmiechnąłem za twój wpis bo wygada jakbym wypychał na sile liderów. 
Dla mnie totalnie serio Brogdona mam wyżej niż Ingrama który dalej z tym jego schorzeniem przy moim pechu w grach tego typu ze zdrowiem nawet nie będę dotykać. To jest taka loteria z zakrzepica ze na pewno nie pójdę w to. A twoje mityczne przepakowanie jego wartości i tak by nie pomogło. 

musisz mi uwierzyć na słowo. Wpis nie był wódeczka pod przyszłe interesy tylko odnośnikiem do twojego wpisu o drafcie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wierzę jak najbardziej, ale zażartować też mogłem 😉  [wiadomo, że DLO i BI się z Lakers nie ruszają przecież]

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

George wraca, na razie limitowane minuty. 

Fox to nie wiadomo ile opuści. Decyzja będzie podjęta za 3/4 tygodnie po kolejnych badaniach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@eMeS tak blisko było PO, a tu nagle Carmelo wraca do ligi i po ptokach :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cytat

Darnell Mayberry of The Athletic analyzes why Bulls swingman Denzel Valentine, largely hampered by injuries so far in his NBA career, has yet to earn a role in the rotation during the 2019/20 campaign, his fourth season in the league after being taken in the lottery (14th overall) during the 2016 NBA Draft.

Mayberry notes that while Valentine has put up some large numbers in the G League for the Windy City Bulls, his defensive struggles during the preseason are likely keeping him from earning a rotation spot under head coach Jim Boylen, who says a strong showing down in the G-League won’t help Valentine earn playing time in the NBA.

With additional insight on Valentine, Eric Woodyard of ESPN notes that when asked why the 25-year-old is out the rotation, the Bulls’ head coach told him, “because I said so,” while Valentine told ESPN that he “feel(s) like (he) should play.” As such, Valentine’s role and his attitude toward that role will likely remain an interesting storyline to keep an eye on moving forward.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo podobał mi się Alex Len z ławeczki zgrabne 21/10 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

@eMeS tak blisko było PO, a tu nagle Carmelo wraca do ligi i po ptokach :D 

Haha, told ya! Jakie po ptokach, drużyna jest jest zachwycona powrotem swojej maskotki na parkiety NBA. W korytarzach słychać jak Millsap mówi, że "kocha tarmosić go za te pultaski", a Murray podobno powiedział, że jak Melo przytula "to czuć ciepełko" :D Me7o jest 2000 % ready, więc można wnioskować, że będzie go 20x więcej niż zwykle :D I najważniejsze:

Podobno Darren Collison widząc co się dzieje stracił wiare w boga. Może też wróci :D

Btw. Czekam na te obiecane trójki Simmonsa :D

Edytowane przez eMeS
  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Murray w nocy poczuł ciepełko 1/11 z gry bez trafienia za dwa ale akurat pisze to żartobliwie bo to pierwszy wypadek przy pracy a nie da się grać i równocześnie przytulać Melo. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, eMeS napisał:

Haha, told ya! Jakie po ptokach, drużyna jest jest zachwycona powrotem swojej maskotki na parkiety NBA.

managment Knicks stanowczo protestuje przeciwko stosowaniu tego typu nomenklatury.

STAY ME7O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

@człowiek...morza Juancho trochę pograł i dał radę ;)

no dotson też spoko spotkanie.

nie zaskoczę, jak napiszę, że nie jestem zdziwiony.

Ale inni będą toczyć pianę, że ola boga, gość nie zagrał minuty, mimo iż na przekroju kariery wiemy, jaki poziom prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Avery bradley out na 2 tygodnie

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, fluber napisał:

Avery bradley out na 2 tygodnie

Dobrze, że mój trzeci PG, Waters tylko czekał na swoją szansę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cody Martin jest super ❤️ Cavaliers planują mu często przypominać, iż poza ofertą z Dallas, byli jedyną ekipą która złożyła mu ofertę kontraktu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi