Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ignazz napisał:

ty masz tego lepszego czy gorszego Bridgesa? A ten z Suns.... szkoda bo ten tez kaleczy trójkę w porównaniu do Wigginsa nawet a to u Ciebie chyba marny wskaźnik (30%)

fun fact, to jest ten lepszy Bridges, Miles gra dno straszne, ale też chyba czeka go los jak Bookera (czyli mocny zespół uczyni mocniejszym, ale w słabym będzie miał za słabą wartość)

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Ja tam za teksty o Tobiasie czy JJJ się na Lamę nie mam zamiaru obrażać, bo ma do tego prawo. Tak samo może np. bronić Irivnga od CM. 

czepiałem się, bo było za co i też mi się średnio fit podoba, ale może w opisie mnie wyjaśnisz ;) 

6 minut temu, fluber napisał:

Ooo jest juz rpm:) mam pieciu ludzi w top 40 drpm i tylko dwoch w top 40 orpm ( nie powtarzaja sie ). A podobno moja obrona miala byc problemem:)

będziesz chwalił Indianę za top 5 Bartona ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że Miles jest c***owy to chyba każdy wie i widzi. Nie jestem January, by tworzyć kłamliwe teorie, by bronić swoich graczy. Zawsze wykładam kawę na ławę, dlatego mimo wszystko sporo osób ceni moje zdanie, nawet jeśli się z Nim nie zgadza.

Lepiej powiedz ile dajesz za Melli. W twojej statystyce jest szósty, u mnie dół tabeli. Dasz first picka to pokażesz, że cenisz ten stat.

A z tym VORPowcem mnie wkurwiłeś. Bo już chyba piąty czy szósty raz pytałem, skąd ten pomysł i nigdy nie było odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten stat ogólnie wygląda legit, a chyba nie znałem wcześniej. 

Podoba mi się wyraźna przewaga Giannisa nad resztą ligi

I chociaż tu nikt nie pompuje Doncicia nad Hardenem. 

Choć Kawhi trochę wysoko, ale statow idealnych nie ma. 

Resztę to przejrze jutro z laptopa, bo wygodniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Ale ten stat ogólnie wygląda legit, a chyba nie znałem wcześniej. 

Podoba mi się wyraźna przewaga Giannisa nad resztą ligi

I chociaż tu nikt nie pompuje Doncicia nad Hardenem. 

Choć Kawhi trochę wysoko, ale statow idealnych nie ma. 

Resztę to przejrze jutro z laptopa, bo wygodniej. 

Suchy simple player rating może przekłamywać. Ja wolę weryfikować zespołowo.

Ale ogólnie 82games polecam. Sporo tam możliwości weryfikacji różnych danych.

Stronka jak żadna inna pokrywa się często z moim eye-test, chociaż oczywiście  i tutaj czasem łapie się za głowę z niedowierzania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Lepiej powiedz ile dajesz za Melli. W twojej statystyce jest szósty, u mnie dół tabeli. Dasz first picka to pokażesz, że cenisz ten stat.

zawsze mówię o tle  a nie suchych statach, pokaż jak dajesz QCinowi 2 1st roundery za Wooda, wtedy pogadamy :) w końcu zasługuje na to by być w MVP race 

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale, że Miles jest c***owy to chyba każdy wie i widzi. Nie jestem January, by tworzyć kłamliwe teorie, by bronić swoich graczy. Zawsze wykładam kawę na ławę, dlatego mimo wszystko sporo osób ceni moje zdanie, nawet jeśli się z Nim nie zgadza.

szanuję jebanie po Goebbelsie, natomiast nie podoba mi się niedocenianie PJa, które od początku prezentujesz, nie każdy jest twórcą, czasem tworzywo jest ważniejsze ;)

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

A z tym VORPowcem mnie wkurwiłeś. Bo już chyba piąty czy szósty raz pytałem, skąd ten pomysł i nigdy nie było odpowiedzi.

po twoim systemie wartości idzie to dość łatwo wyczytać (LMA over Draymond, Wall topka playmakerów, etc), jak się mylę to wykaż to ....., zresztą ten VORP to tak samo przyjemny jak przypisywanie mi czci Goldsteina a natura c***a nie pozwala mi tego przepuszczać

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.