Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ignazz napisał:

No ale w tym czasie niektórzy siedzą cicho a ich gracze robią 66 punktów. U nas milczenie czasem się bardziej opłaca niż wychylenie się zbytnie. Nie chce być adwokatem Zo ale przesadzacie z tym dociskiem. Przecież jak komuś w nocy ktoś zrobi 5x3 i zbierze 26 zbiórek to każdy się cieszy. Nie jego wina ze robi mu zespół 188 punktów. 

Pytanie do ciebie i do Alonzo. Zespół X i jego zawodnicy w ciągu 200min rzucają 100pkt a przeciwnik zespół Y i jego zawodnicy w ciągu 280min rzucają 120 pktow. Kto wygrywa? Bo Alonzo minut nie bierze pod uwagę tylko suche punkty które nijak mają się do rzeczywistości. Kurde ale chciałbym poznawać rotacje wszystkich begmowcow przed startem sezonu a nie że nagle ja od razu wiedziałem że jakiś bolo będzie w tym sezonie wymiatał i u mnie od razu dostanie minuty. 

Sory ale ja mam swój rozum i nie lubię jak ktoś podświadomie próbuje mi coś zasugerować. A ludzie są zazwyczaj leniwi i łatwo łapią się na propagandę. Kilku z nas już wykorzystało ten fakt a kilku próbuje to wykorzystać. Kilku próbuje prowadzić narracje że zostało skrzywdzonych w poprzednich po czy rs, wymyśla jakieś gówno którego zrozumieć nie umiem. Uważałem że powinienem awansować ale większość uznała że jednak przeciwnik bym lepszy? Biorę to na klatę i walczę dalej. Skoro dołączyliśmy do gry to trzeba to zaakceptować. Czasem możemy coś próbować zmienić, to jest fajne. Ale nie przesadzajmy. 

Pozdro

 

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Eld napisał:

Działasz w ten sposób na podświadomość - oooo Magic zrobili 188 pkt. w co drugim meczu, dam im 26-1.

Czytałeś kiedyś książkę o potędze podświadomości?

Nie. To postaraj się nie myśleć teraz o różowym słoniu. 

Jasiek napisał, że kontuzje mnie ograniczają, otóż nie - choć strata Lowrego na część trymestru, czy na kilka meczy Gordona to jednak brak dwóch graczy z pierwszej piątki. Aczkolwiek mam ich kim zastąpić - stąd te statsy z ostatniego meczu, którego pkt. tu wrzuciłem. 

Jeżeli to 188pkt. działa tak ja piszesz, to dobrze, bo chociaż zamyka u mnie problem słabej gry ofensywnej Josepha, a tego tu bronię, bo przebywa on z 4 graczami, którzy z ofensywą nie mają problemów ;) 

@kolader

ja też mam do Ciebie pytanie- 

Grasz piątką - Herro/Okogie/Hunter/Powell/Gafford. Z ławki masz Bendera, Walkera i Pattona. Reszta Twoich graczy jest kontuzjowana albo poza NBA. W ilu meczach w trymestrze przekroczysz barierę 50pkt.? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Alonzo napisał:

Jasiek napisał, że kontuzje mnie ograniczają, otóż nie - choć strata Lowrego na część trymestru, czy na kilka meczy Gordona to jednak brak dwóch graczy z pierwszej piątki. Aczkolwiek mam ich kim zastąpić - stąd te statsy z ostatniego meczu, którego pkt. tu wrzuciłem. 

Jeżeli to 188pkt. działa tak ja piszesz, to dobrze, bo chociaż zamyka u mnie problem słabej gry ofensywnej Josepha, a tego tu bronię, bo przebywa on z 4 graczami, którzy z ofensywą nie mają problemów ;) 

@kolader

ja też mam do Ciebie pytanie- 

Grasz piątką - Herro/Okogie/Hunter/Powell/Gafford. Z ławki masz Bendera, Walkera i Pattona. Reszta Twoich graczy jest kontuzjowana albo poza NBA. W ilu meczach w trymestrze przekroczysz barierę 50pkt.? 

 

w każdym

39 minut temu, Alonzo napisał:

Jasiek napisał, że kontuzje mnie ograniczają, otóż nie - choć strata Lowrego na część trymestru, czy na kilka meczy Gordona to jednak brak dwóch graczy z pierwszej piątki. Aczkolwiek mam ich kim zastąpić - stąd te statsy z ostatniego meczu, którego pkt. tu wrzuciłem. 

napiszę uczciwie za wczasu, że za chamskie narracje i przypisywanie jakiś dziwnych rzeczy jak próbujesz sprzedać bez zastosowania jakiś krzywych wydajności będę ucinał W, zwłszcza na wschodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, polishllama69 napisał:

w każdym

napiszę uczciwie za wczasu, że za chamskie narracje i przypisywanie jakiś dziwnych rzeczy jak próbujesz sprzedać bez zastosowania jakiś krzywych wydajności będę ucinał W, zwłszcza na wschodzie

 

6 godzin temu, january napisał:

 

W każdym. Przykład rl GSW obecnych nie daje Ci nic do myślenia? Oczywiście, że Nets są słabi, ale ponownie swą argumentacją budzisz trochę zażenowanie.

 

Nie wiem po co sobie strzelasz w stopę, marginalizując przyszłe argumenty pod zalety swojego teamu, próbując nas teraz przekonać do czegoś, do czego nikogo nie przekonasz- że podmiana Lowry'ego na Josepha i wypad Gordona (czyli duże minuty dla graczy spoza Twojego top9 rotacji) Cię nie spowalniają. Oczywiście, że Cię spowalniają.

Masz mocny team dość, skończysz trymestr mimo absencji KL, Townsa, Gordona pewnie w top3 wschodu, ale skupiasz się na złych rzeczach. 

Liczba posiadań jest ograniczona. Jedni mają w rotacji 60 takich w RL NBA, więc im będzie się musiało volume zwiększyć. Inni maja 250 i musi się im drastycznie zmniejszyć. Jedno i drugie ma swoje wady.

Tu dochodzi jeszcze gra graczy na nieswoich pozycjach nawiasem mówiąc.No to jak Gafford, który zagrał jako rookie w 9 meczach śr. 10min. czy Patton którzy zagrał w 1 meczu 6 min. mogą a nawet MUSZĄ wykręcać warriorsowe statsy, to możemy założyć, że systemowy gracz jakim jest Joseph miałby i tu adekwatne do potrzeb drużyny statsy, nieprawdaż? Natomiast gra Nunna broni się sama i wcale nie muszę tu dorabiać żadnych teorii, bo jestem jak wszyscy zaskoczony jego rewelacyjną grą. Heat z Nunnem jako podstawowym pg grającym po 30min. mają bilans 12-4.

Znam doskonale wartość Lowrego, ale ilość posiadań jak Jasiu sam wspomniałeś jest ograniczona i tak na to patrząc przy 10-12 nieobecnościach w środku trymestru nie odczułbym tego bardziej niż Longer, który chyba dobrze robi nic nie pisząc, a stracił Foxa i Favorsa. Kolejny przykład, że milczenie jest złotem.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Tu dochodzi jeszcze gra graczy na nieswoich pozycjach nawiasem mówiąc.No to jak Gafford, który zagrał jako rookie w 9 meczach śr. 10min. czy Patton którzy zagrał w 1 meczu 6 min. mogą a nawet MUSZĄ wykręcać warriorsowe statsy, to możemy założyć, że systemowy gracz jakim jest Joseph miałby i tu adekwatne do potrzeb drużyny statsy, nieprawdaż?

Problem w tym, że większość osób tutaj nie patrzy na suche statsy, bo one nie mają większego znaczenia, tylko na potencjalny impakt gracza. Jeśli Cory Joseph miałby kręcić u Ciebie lepsze statsy, to musiałby dostać większą rolę w Twoich Magic niż w rl Kings. Proponuję, żebyś sam sobie odpowiedział na pytanie czy byłoby to z korzyścią dla wyników czy też nie i czy impakt Josepha byłby zadowalający. Shooterem w tym sezonie jest fatalnym i przebywanie w lepszym otoczeniu raczej nie sprawi, że nagle te rzuty zaczną wpadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Alonzo napisał:

Tu dochodzi , ale ilość posiadań jak Jasiu sam wspomniałeś jest ograniczona i tak na to patrząc przy 10-12 nieobecnościach w środku trymestru nie odczułbym tego bardziej niż Longer, który chyba dobrze robi nic nie pisząc, a stracił Foxa i Favorsa. Kolejny przykład, że milczenie jest złotem.. 

 

Ja starty Foxa nawet nie zauważyłem tak jak rl Raptors starty Lowryego przy tak grającym FVV. Nawet dobrze się złożyło bo nie będę musiał kombinować w tym trymestrze jak zagospodarować minuty dla Foxa, VanVleeta, CJ i Lou. 

PG: VanVleet 33/Williams 15

SG: McCollum 32/Williams 16

Od 12.11 VanVleet kręci 23pkt 7,7as 3,3zb 2,2 stl. Bilans drużyny 5-1.

Lou Williams w tym samym czasie: 22,7 pkt 6as 3,4zb. Bilans drużyny 5-2

Nie widzę żadnego problemu na pozycji PG u mnie

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lucas napisał:

Bo w RL mamy inne rostery, inne priorytety drużyn etc. Moore w tym sezonie wypadł na parę spotkan z rotacji Pelicans i nie był kontuzjowany. Robi te swoje klasyczne 40% za 3, więc na parę spotkan nagle przestała posiadać umiejętności rzutowe?

To samo z Juancho z Knicks choćby. Denver ma inny roster, ale Juancho nie zapomniał jak się gra w basket nagle :P A jako fit do Knicks akurat dobrze pasuje. Wystarczy pooglądać danego zawodnika.

To akurat nie jest takie proste, bo jak przykładowo Craig był legit starterem podczas PO, a teraz ma problemami z minutami, to Sylvinho z January nie mogą mówić, że to nie ma znaczenia, a Craig wciąż daje impact tego co podczas PO. Może jest bez formy, może byłby w slumpie. U niektórych dochodzi do paradoksu, gdzie grający bardzo kiepsko zawodnik jest gorszy niż ten w ogóle nie grający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LONGER01 napisał:

Ja starty Foxa nawet nie zauważyłem tak jak rl Raptors starty Lowryego przy tak grającym FVV. Nawet dobrze się złożyło bo nie będę musiał kombinować w tym trymestrze jak zagospodarować minuty dla Foxa, VanVleeta, CJ i Lou. 

PG: VanVleet 33/Williams 15

SG: McCollum 32/Williams 16

Od 12.11 VanVleet kręci 23pkt 7,7as 3,3zb 2,2 stl. Bilans drużyny 5-1.

Lou Williams w tym samym czasie: 22,7 pkt 6as 3,4zb. Bilans drużyny 5-2

Nie widzę żadnego problemu na pozycji PG u mnie

To oddaj mi Foxa ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ignazz napisał:

No ale w tym czasie niektórzy siedzą cicho a ich gracze robią 66 punktów. U nas milczenie czasem się bardziej opłaca niż wychylenie się zbytnie. Nie chce być adwokatem Zo ale przesadzacie z tym dociskiem. Przecież jak komuś w nocy ktoś zrobi 5x3 i zbierze 26 zbiórek to każdy się cieszy. Nie jego wina ze robi mu zespół 188 punktów. 

Sugerujesz, że lepiej by każdy wrzucał każdy świetny mecz swojego zawodnika? Bo nikt nie wrzuca tych słabszych.

Ja wolę nie wrzucać nic i zrobić uczciwy opis niż wrzucać mega mecze a o tych słabszych milczeć. Dla mnie liczy się opis i to jak ja śledzę NBA, oczywiście wiem, że każdy śledzi różnie, jeden tylko boxscore a drugi ogląda prawie wszystko, ale to, ze ktoś wrzuci jakiś mega mecz, albo po prostu, że ktoś rzucił masę punktów pomijając resztę aspektów nie robi na mnie wrażenia, bardziej może tylko zaciemnia obraz, kreując w niektórych przypadkach fałszywy obraz gry w całym trymestrze. Oczywiście rozumiem, że cieszymy się z dobrych meczów swoich zawodników, jest to naturalne i nie mam nic przeciwko.

Reklama dźwignią handlu, ale natrętna reklama czasami może przynieść odwrotny skutek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz sporo racji tylko cześć GM nie wrzuca bo ich tu nie ma do czasu opisów. Nie wykluczam tez ze czasem ktoś nie ma się czymkolwiek pochwalić i dlatego milczy. A moja reakcja tyczyła się raczej zapowiedzi ze Alonzo dostanie za takie wpisy punkty minusowe do bilansu co fair nie jest. 

U nas sporo rzeczy jest z automatu. Mam gwiazdę i jadę na niej. Z drugiej strony niektórzy gracze z automatu dostają minusy. 
 

dobrym przykładem uprzedzenia jest Wiggins. 
gral lepiej niż zwykle ale krytyka była 

bedac najlepszym graczem zespołu doprowadzając do dogrywki i tak zebrał krytykę 

dopiero moje wpisy codzienne po jego niesamowitej grze grubo ponad stan coś tam minimalnie zmieniło. Choć i tak zaraz dostanę wpis ze to WAFEL. ;) 

czasem trzeba a czasem nie.. pisać o swoich. 
bertansa rok temu nikt nie znał ze strony rzemieślniczej trójki a dziś są zapytania i jego dostępność. 
 

moj opis Alexa Lena ze stycznia lutego gdzie grał i 21/12 3 trójki sprawiło ze zarabia u nas więcej ;) 

uwierz mi ze gracze i agenci opisy dokonań graczy uwielbiają bo zarabiają więcej. ;)))))))

Zobacz zreszta jak reaguje Real liga i co promuje. Zawsze jest wpis w nagłówku komu dużo wpadło. My odtwarzamy realizm ligi tylko ;) 

Wracajac do wpisów które mogą drażnić zapytam skąd głosujący poza opisem maja wiedzieć o takim koszykarskim wydarzeniu rolesa:

5/11 46%

4/7 57%

6/11 56%

4/9 44,4%

3/8 37,5%
Rzutyza trzay za piec ostatnich gier Bertansa gdzie mało kto ogląda Wizz ?

 



 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ignazz napisał:

 

Wracajac do wpisów które mogą drażnić zapytam skąd głosujący poza opisem maja wiedzieć o takim koszykarskim wydarzeniu rolesa:

5/11 46%

4/7 57%

6/11 56%

4/9 44,4%

3/8 37,5%
Rzutyza trzay za piec ostatnich gier Bertansa gdzie mało kto ogląda Wizz ?

 

Jak grają w roto to wiedzą 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Marcus Smart uważa, że 3 z 5 najtrudniejszych graczy do obrony w lidze znajduje się w jednej drużynie.

Jak taką drużynę pokonać?

https://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=6&t=1912635&fbclid=IwAR1Sat0N-F6MP0dNlOQgzU1_-FbeYe62OuXcFEg1nfufqyuRPaCLfW3BqMs

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karpik napisał:

Problem w tym, że większość osób tutaj nie patrzy na suche statsy, bo one nie mają większego znaczenia, tylko na potencjalny impakt gracza. Jeśli Cory Joseph miałby kręcić u Ciebie lepsze statsy, to musiałby dostać większą rolę w Twoich Magic niż w rl Kings. Proponuję, żebyś sam sobie odpowiedział na pytanie czy byłoby to z korzyścią dla wyników czy też nie i czy impakt Josepha byłby zadowalający. Shooterem w tym sezonie jest fatalnym i przebywanie w lepszym otoczeniu raczej nie sprawi, że nagle te rzuty zaczną wpadać.

Wiem, jaki jest poziom Lowrego, a jaki Josepha i zakładam pisząc to wszystko, że każdy to tu rozgranicza i pewnych oczywistości nie trzeba pisać. Jednak - tak, to jest naturalne, że trace na nieobecności Lowrego, ale mam ograniczona ilość minut do rozdania graczom i jest też około 90 rzutów z gry śr. w meczu do oddania, zatem tak na to patrząc, gdzie teraz mogę te 48min. podzielić pomiędzy Josepha, a Nunna, czy zwiększyć minuty Mitchellowi, albo dać coś pograć McGruderowi, czy Ellingtonowi lub Valentineowi lub Trierowi, gdzie gram też przecież i z silniejszymi i ze słabszymi przeciwnikami, az tak dużo wg mnie nie tracę. Przecież i tak coś z tych meczy w których nie gra Lowry przegram i tak. O ile to się przy naszym uśrednianiu zmieni - przypuszczam, że nieznacznie 1-2, a przeciez przeciwnicy z którymi gram w tych meczach, też mają swoje problemy. 

ja nie sprowadzałem do Orlando Cory Josepha, żeby mi zdobywał po 20pkt., tylko właśnie po to, żeby mógł wejść w buty Lowrego i ograniczył mi do minimum straty pod jego nieobecność, a trafił mi się jeszcze bonus w postaci Nunna. Joseph broni na swoim poziomie - wiem, bo oglądam, a słabsze statsy są spowodowane zamienieniem solidnej Indiany na słabo grających Kings. Do tego potrafi być użytecznym na boisku w grze bez piłki, a o to mi przede wszystkim u niego chodzi. Jest doświadczonym graczem, zatem łatwiej będzie jemu przenieść na boisko myśl trenera i odpowiednio ustawiać drużynę - a dominują u mnie młodzi gracze, stąd na starcie meczu doświadczenie Josepha powinno bardziej procentować, niz gra 24-letniego Nunna, który gra pomimo sezonu rookie, baaaardzo dojrzale i w swojej grze nie przypomina mi standardowego debiutanta.

2 godziny temu, LONGER01 napisał:

Ja starty Foxa nawet nie zauważyłem tak jak rl Raptors starty Lowryego przy tak grającym FVV. Nawet dobrze się złożyło bo nie będę musiał kombinować w tym trymestrze jak zagospodarować minuty dla Foxa, VanVleeta, CJ i Lou. 

PG: VanVleet 33/Williams 15

SG: McCollum 32/Williams 16

Od 12.11 VanVleet kręci 23pkt 7,7as 3,3zb 2,2 stl. Bilans drużyny 5-1.

Lou Williams w tym samym czasie: 22,7 pkt 6as 3,4zb. Bilans drużyny 5-2

Nie widzę żadnego problemu na pozycji PG u mnie

To ja poproszę Foxa z powrotem do Magic skoro jest u Ciebie zbyteczny :) 

Uważaj na trade request ;) 

47 minut temu, january napisał:

Wszyscy wiemy ze gra nunna to w polowie zasluga Butlera xd.

Raps mają chyba duży problem na C i z gollumem. Ty z Josephem czy absencjami Gordona i KATa. Będzie zajebisty wyścig o top seedy, bo z 3 już będzie można trafić na jakieś Heat, NYK, Sixers być może. 

Zasługa Butlera ;) 

Pomimo całej przewrotności pojęcia - propaganda - jest w tym więcej racji niż sądzisz. Heat są budowani pod Butlera i Nunn, który trafił do Heat jescze przed Butlerem - pasuje do słynnej kultury klubu. Ogólnie - liczę na to, że nie jest to żadną tajemnicą, -  że buduję drużynę wzorując się na real Heat, choć KAT, czy Oubre średnio mi tu pod koncepcję pasują, ale odziedziczyłem ich z całym dobrodziejstwem inwentarza i płakał z tego powodu nie będę. 

2 minuty temu, ignazz napisał:

Oczywiście masz sporo racji tylko cześć GM nie wrzuca bo ich tu nie ma do czasu opisów. Nie wykluczam tez ze czasem ktoś nie ma się czymkolwiek pochwalić i dlatego milczy. A moja reakcja tyczyła się raczej zapowiedzi ze Alonzo dostanie za takie wpisy punkty minusowe do bilansu co fair nie jest. 

co ciekawe byłem jebutany u nas w poprzednim sezonie za różne pomysły odnośnie punktów karnych :) 

A tak ogólnie, to trochę szkoda, że przez tak wielu GMów posiłkowanie się zwykłym roto w pkt. jest odbierane jako propaganda.Moim celem jest tylko i aż pokazanie siły mojego ataku wokół KATa, bo wiadomo że przy jego obronie to u mnie stanowi istotny argument przy ocenie moich Magic. W offseason poprawiłem sobie obronę na wszystkich pozycjach z wyjątkiem centra. Ogólnie sam się często wrzucam na grilla, przez co przez wielu GMów jestem tu atakowany, ale może jak Ci GMowie dostrzegą że robię to po to, żeby rozmawiać  o różnych kwestiach, a nie zamiatam problemy pod dywan, to skończą się te bezsensowne na mnie ataki, że stosuję tu propagandę. Wierzcie mi (lub nie - jak chcecie :)  ) ale jakbym chciał stosować propagandę, to robiłbym to zupełnie inaczej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grają w roto to kochają Russa W ;)

który kręci jak może w dół. Fluber zebrał świetne recenzje za sprowadzenie lidera gdy gość bije negatywne rekordy bo jak nazwać zestawienie najniższej PPG od 2013 z najniższa ( czasem jako rookie był gorszy) w karierze skutecznością 41% FG 23% za trzy gdzie oddaje 6 rzutów 71 % FT + 4 faule i 4 straty 

wiggins który ma marginalne znaczenie w moim składzie porównujac do Russa ma 47/34/70 - dupy nie urywa ale to dużo lepsze cyfry. 
 

fluber obecnie milczy słusznie przeczekując podczas gdy Alonzo buczy i zbiera gromy ;) 

A mi za Wigginsa już się oberwało 

I przyznaje się ze nie lubię Russa i jestem do niego uprzedzony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.