Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym Irvingiem to totalny idiotyzm. Jeszcze dwa tygodnie temu każdy cmokał nad jego grą, bo wyglądał jak TOP10 ligi, mimo gorszych wyników Nets, gdzie cholera drugi pod względem był impactu był Temple.

Znowu błędne wnioski z on/off...poraża zwykła głupota, bo inaczej nazwać tego nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

Można grać Olynykiem 40mpg?

Spoelstra mu daje szychty po 16 min bez przerwy...

Od początku sezonu raczej powinien mieć limitowane minuty po powrocie po kontuzji, ale ostatnio wg mnie po 30min. możesz nim grać. 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Z tym Irvingiem to totalny idiotyzm. Jeszcze dwa tygodnie temu każdy cmokał nad jego grą, bo wyglądał jak TOP10 ligi, mimo gorszych wyników Nets, gdzie cholera drugi pod względem był impactu był Temple.

Znowu błędne wnioski z on/off...poraża zwykła głupota, bo inaczej nazwać tego nie można.

Ogólnie Irving jest strasznie przehypowany u nas na forum, podczas gdy najpierw uciekł z Cavs LeBrona, a ostatnio rozwalił sezon Celtics. Nie podważam jego talentu jako indywidualnego gracza, a umiejętność gry zespołowej. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jedyny kto nie cmokał to julekstep, ale nawet on nie ma czystego sumienia, bo to zwykły hejter.

ja może nie hejter, ale w życiu bym go do Barył nie chciał, zresztą pisałem o tym gdy Irving chciał wywiać z Cavs

jednak jako trzecia opcja to Irving jest top3 fitem imo, inny sprawa, że Davis powinien być pierwszą w rl LAL, a Kawhi miał słabszy jak na niego okres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jedyny kto nie cmokał to julekstep, ale nawet on nie ma czystego sumienia, bo to zwykły hejter.

Ja hejterem nie jestem ale nie cmokałem nigdy. Dla mnie gość to gracz typu pogram pod siebie. 
nawet was pytałem czy nie przesadzacie z tymi zachwytami i rok temu i w tym roku. To jakim jest liderem pokazał gdy odszedł lbj pierwszy raz 

A jak go wywaliłem z top20 to się wielu dziwiło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Swoją drogą Marcus z swym PR chyba trafił jak chodzi o wschód (GDZIE JEST ZACHÓD MARCUS SIĘ PYTAM? 😛 ) - Raptors mogą skończyć trymestr na #1 (Magic problemy z kontuzjami się pojawiły, no i liderzy nie wyglądają już tak dobrze jak w pierwszym tygodniu rozgrywek, Bucks za to Giannis fantastyczny, ale absencja Kemby tylko pogłębia problem rotacji na obwodzie). Lecą w dół za to i to piorunem Knicks. 

Powoli do góry idą Nuggets na zachodzie, poprawiają się Suns. Lekko spada Sota i ze względu na absencje Kings i chyba też SAS w dół. Walki o 8 seed nawet nie analizuję, bo jest na zasadzie "kto ma mniej problemów" :D 

Sam jesteś fatalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Z tym Irvingiem to totalny idiotyzm. Jeszcze dwa tygodnie temu każdy cmokał nad jego grą, bo wyglądał jak TOP10 ligi, mimo gorszych wyników Nets, gdzie cholera drugi pod względem był impactu był Temple.

Znowu błędne wnioski z on/off...poraża zwykła głupota, bo inaczej nazwać tego nie można.

ludzie lubia ze skrajnosci w skrajnosc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.