Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Poki co, procz Conleya który się pewnie zaraz rozkręci moi dość spoko.

Twoje dwie pierwsze opcje w ataku rzucają 34% z gry i 16% za 3, ale Twoi dość spoko, bo:

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Rose dziś zdecydowanie najlepszy zawodnik na parkiecie, w 26 minut 31pkt na 14/21 z gry, do tego dorzucił 3reb, 3 as, 3 stl, 2blk i tylko 1 to. 

Justin Holiday się obudził i 10/5/2 i 2stl cieszą. 

Lamb pierwsza pauza mam nadzieje, ze to tylko drobny uraz.

Ersan swoje, 11-5 w 20min i 2 trójeczki, Pięknie.

galloway dorzucił 9-2-2 

No rzeczywiście wygląda to spoko. Dla mnie:) 

To się kwalifikuje na interwencję @polishllama69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ersan i Gallo całkiem okej meczyki, Holidaya nie widziałem, Rose bardzo fajnie prowadził 2nd unit, trochę trafiał, ale ciągle nie mogę się przekonać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, cvbe napisał:

Przepraszam, gdzie są zapisy na zmianę konferencji?

To ja też z chęcią się zapiszę 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, cvbe napisał:

Przepraszam, gdzie są zapisy na zmianę konferencji?

Rygory finansowe szybko zamieszają za rok 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie Bogdan coś złapał z palcem 😕

Do tego Thybulle mimo kapitalnej D coś nie umie do kosza na razie trafić. 

Zapowiada się wspaniały wyścig o Playoffs!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bold prediction: bardzo ładny steal Qcina z Bookerem.

• Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tak ładnej nocy Harrisa akurat darowalbym sobie :P Ja oglądałem jeden mecz Suns i tam Bookera nawet w top3 w drużynie nie było, ale może to wynika z braku sympatii ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OG 😍

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Lucas napisał:

Po tak ładnej nocy Harrisa akurat darowalbym sobie :P

To nawet nie jest opinia na bazie wygranej z Clippers (bo Suns nie mają żadnych szans na utrzymanie poziomu z tych trzech pierwszych meczów) - Booker ma skillset na poziom allstara w niedalekiej przyszłości, Harris i Porter to mocni starterzy. Po prostu miał pecha, że grał u trenerów jak Hornacek, Watson, Triano i Kokoskov. Odważny ruch i myślę, że się równie mocno spłaci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn ja wole Bogdan + Harris niz Booker, ale po prostu go nie lubię i nawet gdy miałem go w rosterze to ciężko było mi się doszukiwać plusów w jego grze. Ciężko mieć i inwestować w gracza, którego się w ogóle nie ceni. 

Mam nadzieję, że u Qcina wypali, ale jeśli ma tam robić za 6th mana to tego nie widzę.

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, BMF napisał:

To nawet nie jest opinia na bazie wygranej z Clippers (bo Suns nie mają żadnych szans na utrzymanie poziomu z tych trzech pierwszych meczów) - Booker ma skillset na poziom allstara w niedalekiej przyszłości, Harris i Porter to mocni starterzy. Po prostu miał pecha, że grał u trenerów jak Hornacek, Watson, Triano i Kokoskov. Odważny ruch i myślę, że się równie mocno spłaci.

Takie tez było założenie tej wymiany , odpuściłem fit na dzisiaj , dla lepszej przyszłości - Booker miał kiepska prasę ale skillset ofensywny z potencjałem na top5 ligi imo .

1 minutę temu, Lucas napisał:

Tzn ja wole Bogdan + Harris niz Booker, ale po prostu go nie lubię i nawet gdy miałem go w rosterze to ciężko było mi się doszukiwać plusów w jego grze. Ciężko mieć i inwestować w gracza, którego się w ogóle nie ceni. 

Mam nadzieję, że u Qcina wypali, ale jeśli ma tam robić za 6th mana to tego nie widzę.

Booker z ławki ? Nie jestem samobójcą , Booker w s5 to pewniaczek 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Lucas napisał:

deali nie robisz przez przymat lubienia badz nie.

z bogdanoiciem i harrisem wiadomo, ze pewnego sufitu nie przeskoczysz.

a bookera mozesz lubic badz nie, ale potencjal mial/ma, ktory moze zaskoczyc. a Ty zabawiles sie w Boga, ktory postradal zmysly i wie jaka bookera czeka przyszlosc

dlatego twoja decyzja juz w tamtym momencie byla fatalna i byc moze zabrales suns jedyna okazje do bycia legitnym teamem

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiggins tez mial potencjal ;] Ot, chodzi o ocene gracza i kazdy widzi go inaczej, to jest tez w tej grze piękne. Plus ja traktuje to bardziej jako zabawę i staram się mieć w rosterze graczy, których cenię, a nie potem "kłamać", że Booker jest zajebisty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny ten Morant :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To kto dziś pochwali Wigginsa?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lekarz klubowy z psychologii zadowolony. Kompletnie odmieniony atletyczny Kanadyjczyk poprawił grę we wszystkich aspektach rzemiosła. A dostał tylko wapno ;) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.10.2019 o 07:27, Alonzo napisał:

Sądziłem, że nie muszę tego tłumaczyć, ale po reakcjach kilku GMów z emotkami ze zdziwieniem i ze śmiechem, najwyraźniej jest taka potrzeba. To są podstawowe statsy z g2 tych graczy w realu - dla nas to oczywiście tylko poglądowe dane, ale pokazują realne wyniki poszczególnych zawodników w swoich teamach.  Wiemy też kto grał, a kto nie. Sumowanie tych pkt. jest bez sensu, ale z drugiej strony jak mamy różnice 20-30pkt. to mówi nam to sporo o ewentualnym wyniku takiego meczu. Osoby, które się nabijały ze stats z mojego pierwszego meczu, same często podają zaawansowane statsy i po każdym trymeście wrzucamy statsy uśrednione. Zaawansowane statsy nie biorą pod uwagę m.in. momentu sezonu w którym grali przeciwko sobie przykładowo 2 porównywani gracze oraz obiektywnych warunków - czy to był b2b, czy gracz grał dużo/mało minut, czy jaką faktycznie miał rolę w swoim teamie oraz jaki poziom prezentuje jego real team.

Mi to pomaga również przy pokazaniu głębi naszych składów. Oczywiście graczy niegrających z różnego powodu - nie licząc kontuzji - przy uśrednianiu, jak mamy wąską rotację również liczymy, choć ich impact jest odpowiednio mniejszy, jednak mi się oberwało w 2T jak miałem problemy z kontuzjami, za to, że mniejsze minuty w rotacji rl Miami grał McGruder, czy bardzo mało grali Koufos i Luwawu, którzy byli mi wtedy bardzo potrzebni i u mnie z pewnością by grali - szczególnie Koufos. 

Naturalnie każdy ma własny sposób oceny teamów i graczy i tymi statsami nic nie chce na nikim wymuszać. Poprzedni sezon mnie tu sporo nauczył w naszym BeGM, a wszelkie moje dyskusje i czepianie sie nie ma na celu komuś dopiec, a tylko poszukiwać najlepszych rozwiązań i możliwości udoskonalenia subiektywnych kryteriów. 

g2 - na wyjeździe

Orlando 190

Atlanta 81 (dojdą jeszcze kt. Glenna Robinsona III)

Orlando Magic:

KAT 37pkt. 4x3 15zb. 8as. 4prz. 2bl. 

Lowry 29pkt. 6x3 4zb. 7as. 1prz. 1bl.

Mitchell 24pkt. 5zb. 3as. 3prz. 1bl.

Oubre 23 3x3 8zb. 2as. 2prz. 

Gordon 10pkt. 7zb. 3as. 2prz.

Trier 22pkt. 3x3 3zb. 2as. 1prz. 1bl.

Nunn 18pkt. 2x3 4zb. 5as. 2prz. 1bl.

Prince 11 3x3 6zb. 1bl.

Ellington 9 3x3 2zb.

Joseph 5 1x3 4zb. 2as.

Williams 4pkt. 7zb. 3as. 1prz. 

Last game Charlotte Hornets

Westbrook 28 pkt

Jj Redick 14pkt

Serge Ibaka 18pkt

TJ Warren 12 pkt

DJ Augustin 14 pkt

Nemanja Bjelica 7 pkt

Danuel House 15 pkt

Domantas Sabonis 14 pkt

Luke Kennard 16 pkt

Isaiah Thomas 16 pkt

Dwight Howard 16 pkt

Shaquille Harrison 5 pkt

Razem 175 punktów

Jak po kontuzji wróci Kuzma i dołoży te swoje 18, to z Tobą wygram:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy przy tej formie DLO Warriors powinni wymienic go na Wigginsa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi