Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie doceniasz wkładu Capeli nic a nic, przecież on w tym rosterze robi 20ppg+ co noc

 

Capela to finisher w ataku. Jak miałby niby je zrobić bez Hardena na boisku?

Już prędzej Furnier będzie robił regularne 25+ :)

Zresztą nieważne kto będzie ile rzucał, tylko kto realnie może wspomóc tą trójkę. Największa nadzieja to chyba Mudiay i Osman. I muszę przyjrzeć się jeszcze Vonlehowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Capela to finisher w ataku. Jak miałby niby je zrobić bez Hardena na boisku?

nie rozumiem

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Zresztą nieważne kto będzie ile rzucał, tylko kto realnie może wspomóc tą trójkę. Największa nadzieja to chyba Mudiay i Osman. I muszę przyjrzeć się jeszcze Vonlehowi.

no, ale przecież w rl Rox masz Westbrooka, Fournier spokojnie może okazać się bardziej przydatny przy Brodzie

Harden robi 40ppg+ a reszta nie jest ułomna w ofensywie, nawet ten Mudiay przecież wygląda lepiej niż 4/5 mojej ławki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie rozumiem

Schodzi Harden. Jak wyobrażasz sobie ofensywę Wizards i rolę Capeli na boisku. Zagrasz Capeli na post i pozwolisz oddawać rzuty? Nie, bo rzucać nie potrafi. Post move nie ma, plecami nie zagra. To tak jakbyś oczekiwał, że Mason Plumlee będzie oddawał nagle 10 rzutów więcej, które musi sobie sam wypracować. Widzisz to? Bo ja nie.

Zresztą ja nie chce tu umniejszać Capeli i Fourniera, bo obaj wyglądają bardzo dobrze, ale cholera to są trzy nazwiska i to jednak nie tak wielkie jak te w Knicks. A rotacja to Craig, Osman, Vonleh, RHF, Mudiay.

Westbrook jest minusowy? To niech Ci co tak twierdzą wyobrażą sobie lineupy Wizards bez Hardena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Schodzi Harden. Jak wyobrażasz sobie ofensywę Wizards i rolę Capeli na boisku. Zagrasz Capeli na post i pozwolisz oddawać rzuty? Nie, bo rzucać nie potrafi. Post move nie ma, plecami nie zagra. To tak jakbyś oczekiwał, że Mason Plumlee będzie oddawał nagle 10 rzutów więcej, które musi sobie sam wypracować. Widzisz to? Bo ja nie.

ile Harden gra bez Capeli, że to ma mieć taki skutek? przecież CC teraz robi 14ppg, to przy zwiększonej roli w ataku spokojnie da się choćby pod próg 20ppg dobić

mało tego Capela gra zaledwie 30mpg, a Sylwek może mu dołożyć 3-4 minuty więcej

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Westbrook jest minusowy? To niech Ci co tak twierdzą wyobrażą sobie lineupy Wizards bez Hardena.

a minuty bez Hardena z Fournierem to już nie można?

o, a dapunk przed chwilą wrzucił coś takiego :D

https://www.basketball-reference.com/friv/mvp.html

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ile Harden gra bez Capeli, że to ma mieć taki skutek? przecież CC teraz robi 14ppg, to przy zwiększonej roli w ataku spokojnie da się choćby pod próg 20ppg dobić

Ciężko zwiększać rolę w ataku komuś, kto sam sobie pozycji do rzutu nie wykreuje. Można go tylko karmić większą ilością podań, ale że roster jest biedny to te akcje szybko staną się czytelne, bo obrona rywali będzie skupiać na wyłączaniu ich dwójkowych akcji. Efekt? Capela zostanie odcięty od podań co zwiększy ilość strat Hardenowi. Siłą Capeli jest to, że obrona przeciwko Rockets skupia się głównie na obronie trójek. Tu będzie zagęszczać się.

Te minuty to gdzieś niecała kwarta. 7-9 minut. Dość sporo. Tak więc skoro współpraca z Russellem jest dla wielu słaba, no to raczej Mudiay czy Dellavedova nie zmienią tu sytuacji. Ale może Sylvek ma gotowe rozwiązania, których ja nie widzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ciężko zwiększać rolę w ataku komuś, kto sam sobie pozycji do rzutu nie wykreuje. Można go tylko karmić większą ilością podań, ale że roster jest biedny to te akcje szybko staną się czytelne, bo obrona rywali będzie skupiać na wyłączaniu ich dwójkowych akcji. Efekt? Capela zostanie odcięty od podań co zwiększy ilość strat Hardenowi. Siłą Capeli jest to, że obrona przeciwko Rockets skupia się głównie na obronie trójek. Tu będzie zagęszczać się.

Ja przede wszystkim patrzę przez pryzmat meczów Rox z Nuggets i to jak Harden robił z Capeli działo do istnego rospierdolu na pickach to smutne było, wiadomo, że Jok nigdy asem w bronieniu picków nie był, ale przecież wcale nie jest tak, że większość drużyn ma specjalistów do tego w swoich rosterach, wychodzę też trochę z założenia, że Harden może grać jak zechce, nie chcę też Sylwkowi układać gameplan, choć akurat na ten duet od początku zwracałem największą uwagę i naprawdę skoro są zdrowi, to dawanie Wizz poza ósemką jest naciągane mocno na dość pesymistycznej nucie, niby topowego piewcy zajebistości rs Brody

e: z zachodem mi się jebło usunąłem jak ktoś doczytał ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To czyim kosztem byś ich dał? Sixers? Duetu Jamal Murray - Milsap? ;)

a no pytanie poznamy odpowiedzieć za 3 godziny dopiero :)

jeszcze tylko przypomnę, że ktoś ma doświadczenia nawet grania 8-osobową rotacją w rs, taki Pan z wąsami na to wpadał

oj siedzi mi ten Craig na wątrobie, choć starałem się Sylwka do tego ruchu nie zachęcać będąc bezpośrednio pytany o Torrey'a

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Rox bez Hardena w RL też są beznadziejni przecież. A mają bilans jaki mają. Więc depth Wizz (fatalny) obniża ich do 3 tieru, ale póki JH jest zdrowy i tak gra na takich mpg to są w PO. 

Ale tu będą dużo, dużo gorsi...

Serio tak nisko cenisz Westbrooka, że lineupy prowadzone przez Mudiaya są dla Ciebie równoznaczne?

Ogólnie to dobra beka. Craig równoważy Tuckera, Mudiay Westbrooka. Ok powiedzmy, że Cam Johnson i Danuel House to podobne opcje, ale nie róbmy jaj, że to jest lepszy czy porównywalny roster do tego z Rakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam są jeszcze takie nazwiska jak Eric Gordon czy Austin Rivers, ale powiedzmy, że jestem w stanie uszanować to 6 miejsce.

Wszak sam mówiłem, że różnice są minimalne.

Swoją drogą Fournier > Westbrook. Miło przeczytać, bo za moją obronę Francuza latem ludzie się tu pukali po głowie. Omawialiśmy wtedy transfer CP3 i Fournier uchodził za szrot o ujemnym kontrakcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

craigpng_qahsrqr.png

to jest właśnie powód dlaczego ta zabawa jest tak GOATowa, Craig sam załatwił sobie glejcik na minuty, przynajmniej na tą połowę trymestru ;)

no i o dziwo picków z Capelą prawie w ogóle nie było, ale lama z tego Brody

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capela dziś fajnie pograł ale tu Lewy zgadzam się z Marcusem ze on w naszych Wizz tyle dwójkowych swobodnych akcji nie będzie miał. Jest to pewien wyznacznik dla naszej oceny ale @Sylvinho. musiałby stworzyć podobne na obwodzie warunki mając Tuckera Like gracza. 
to może mieć być dosyć trudne - ocena możliwości naszych Wizzards i będą tu skrajne noty od top4 do poza PO lekko. 
ja mam ich w PO ale sezon młody a ekipy Charlotte Atlanta czy Chicago mogą przycisnąć / powrót PG tez sporo zmienia. 

Dziwiłem się niedawno dlaczego nie ma większej i intensywności tylko spiny na wyjątkowo ważne mecze z przyczyn osobistych.
davis Bertans w rl vs spurs zrobił taka spine.  
21/5/4/1 7/11 4/7 za trzy 3/3 

z koziołkami odblokował się Reddish 17/3 6/10 3/3 za trzy. To pojedyncze wyskoki tragicznego na razie gracza pokazujące ze warto cierpliwie czekać. Umiejętności ma ale brakuje sprytu i powtarzalności 

wrócił Wiggins 22/7/3 ale mimo ze był +1 ( kat -20) to te jego 1/10 za trzy przykro było oglądać  

przerwa i smierć babci zatrzymała jego serie rewelacyjnych meczów  

 

ale dzisiejszy dzień to święto narodowe w Philly z okazji trafionej trójki Simmonsa  - dla przypomnienia w tym sezonie DDR jeszcze trójki nie trafił  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Gdzie jest Rybak ? Bo nie chce mi się szukać skrótów 8 trójek Duncana Robinsona a wiem ze już zamierzał wklejać !

dziwięciu!

ale kuhwa nie ma linku. @MarcusCamby blokuje internety, co by dalej forsować swoja głupia teorie o krotkiej rotacji, jarajac sie przy tym ilyasovami (wilson dzis w rotacji przed nim) czy holidayami

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.