Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, january napisał:

Musiałby walnąć 4 gamewinnery, by Twoi Nuggets wygrali w ogóle 4 mecze przy takiej formie.

Jebany świniak skontuzjował mi Huertera.

-3 do bilansu dla Denver u mnie za to.

nic tam nie było intencją Gołoty, jakiś przypadek przestań się mazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Jak nie? Celowo machał tym baleronem jakby w ringu siedział, dirty player to jest. -5W za kontuzjowanie Huertera (czyli Denver na minusie)

To jest sprawa dla Silvera , -5W dla Denver za zabicie głębi Lakers to i tak niski wymiar kary, coś się ostatnio za grzeczny zrobiłeś jak na swoje standardy . 
 

chociaz pisanie o głębi w zespole w którym starterem jest Dedmon to hehe , taki dyskretny żarcik 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

Ratunek dla ignazza ten Brogdon+ nagle Wiggins z ławki x), bo Monte i Dejounte start tragedia... 

Przekłamanie. .... celowa taka negatywna narracja dla rywala po prostu jak to masz ( jak to @Tecu pisał ;)))))? 

Monte zawodzi ( choc specjalista od Denver i wybitny koneser talentów MM świetny analitycznie @LeweBiodroSmoka Twierdzi ze gra bardzo dobrze) choć moim zdaniem już się rozkręcił -  ale Murray gra swoje z restrykcja minut po prostu.  Bardzo ostrożnie wprowadzany a i tak robi per 36 17,3/12,1/8,1/2,5 oraz tak tak 4,7 straty na mecz. Jeżeli patrzysz na średnie bez spojrzenia na minuty ( zdrowy jest ale chuchamy) to wyjdą Tobie niskie wartości ale on w spurs obok LMA najmniej zawodzi. Dodatkowo jest także obok LMA najlepszym obrońca w zespole ( plus przechwyty) i jedyne czego nie pokazał to tego ćwiczonego rzutu z dystansu. Ale to bolączka całego rl spurs. Można się pośmiać z Wigginsa do woli ale Dejounte gra dobry sezon i idealnie pasuje do Brogdona. 

5 godzin temu, january napisał:

Wiggins, Jabari...

Czekam na Bennetta i Thabeeta zaraz z efektywnymi 20ppg w NBA :D 

Jeszcze jest Rose 21 PPG na 52% FG. 

 Czegoś mi brakowało do porannej kawy. 
 

pochwal jak zagrał Alex Len vs Denver. Świetny mecz 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juancho wiosną stracił sporo zaufania względem występów na parkiecie i Malone do czasu urazów nie będzie tego raczej zmieniał. Prędzej zainwestuje minuty w Portera, co zresztą jest sensowne, bo Juancho kończy się kontrakt. Za to Hernangomez i tak jest skarbem w Knicks, bo to świetny team mate w szatni, więc trochę Irvinga równoważy ;) 

9 minut temu, january napisał:

nie oglądałem, widziałem tylko na tt rano jak mi tłuścioch psuje Huertera.

To ten strasznie brutalny faul, którym Jokic chcial zakonczyc karierę rudego chudzielca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tam nie było raczej tematu utraty zaufania tylko kontuzja i operacja po sezonie. Konkurencja w Denver mocna więc trudno oczekiwać minut natomiast mistrzostwa pokazały że to znów gracz z pierwszych miesięcy zeszłego sezonu który w większości zespołów te 20-20pare minut by dostał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, january napisał:

Rywala do czego niby:) ? Daj pan spokój z takimi tekstami^ 

Żadne statystyki  nie potwierdzają tego co piszesz (w sensie "najmniej zawodzi w Spurs", zresztą "obok" LMA też średnio). Podają natomiast, że jest fatalny w HCO i nie mam pojęcia jakim cudem on według Ciebie idealnie pasuje do Brogdona - chcesz zabrać piłkę Malcolmowi?

oho, chyba zacznę wrzucać hajlajty Dedmona sprzed roku!

nie oglądałem, widziałem tylko na tt rano jak mi tłuścioch psuje Huertera.

Po pierwsze Pop nakazał spurs grać bardzo szybko i oni biją jakieś chore rekordy rodem z 1982 roku jeżeli chodzi o przejście do ataku, lub czas gdy zanotowana po akcji jest zbiórka lub kosz - zmiana stylu generuje niesamowita ilość strat ale to nadal ( bez rzutów za trzy liderów) 6 atak ligi. 
a jeżeli mówimy o HCo to zamulanie następuje raczej poprzez granie największej ilosci postuow ( ostatnio 2 w lidze za 76ers lub lakers) gdzie DDR nie ma jak rozciągać gry a rekordy nieudolności bije dalej dostający 18 minut Bellineli. 
co gorsze przytaczany zestaw Brogdon Murray przypomina mi zestaw White Dejounte z którego Pop nie korzysta ( 10 minut total) a co jest potężnie krytykowane przez kibiców ale i analityków. 
rzuciłeś nieprzemyślana tezę o złym Dejounte bo uciekło ci info o restrykcjach minutowych ( nie mam o to pretensji bo może Ciebue gra spurs nudzić) i brniesz dalej. Na nieszczęście najgorszym meczem Dejounte był ten z lakers co przekłamuje twój eye test pierwszych 10 spotkań. 
dalej twierdze ze spurs są w realu fatalnie zbudowani gdzie niscy i Za krotcy Forbes Mills czy Belli totalnie nie nadają się do obrony czegokolwiek a obok biega w najlepsze DDr którego trzeba maskować. 
najgorsze jest jednak to ze najgorsze mecze gra Poeltl wiec nie jest on wsparciem dla LMA i zabiera opcje pnr Murrayowi przez co spurs są przewidywalni. Jeżeli uważasz ze to wina Dejounte to inaczej mecze oglądamy.  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, polishllama69 napisał:

a średnia w okolicach ligowej, nawet z LMA chyba poniżej 😮 

Czytam te twoje wpisy ostatnio we wszystkich tematach z ciekawością. Wcześniej myślałem ze ta krytyka moich graczy to była jakaś misja jakbyś conajmniej pick 2020 posiadał. Ale wczytując się w inne zobaczyłem ze ty nie lubisz chyba nikogo. Daj listę tych co lubisz i miejmy to za sobą. Bo umieram z ciekawości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Czytam te twoje wpisy ostatnio we wszystkich tematach z ciekawością. Wcześniej myślałem ze ta krytyka moich graczy to była jakaś misja jakbyś conajmniej pick 2020 posiadał. Ale wczytując się w inne zobaczyłem ze ty nie lubisz chyba nikogo. Daj listę tych co lubisz i miejmy to za sobą. Bo umieram z ciekawości 

jakoś tak to wygląda 
image.png.b0167647067e4f785f74dd9eedba8502.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Embiid, KAT koniec listy 🙃

faktycznie, pozycja trafiona, gracz nie, nawet mam takie odczucie, że to top 3 i 4 moich ulubionych centrów

Teraz, MarcusCamby napisał:

Otto Porter, Luke Kornet, Thomas Bryant.

Otto może by się znalazł w top 25
Luke'a lubię, bo wygląda jak ślamazara a potrafi być użyteczny (Boylen śmieciu)

Bryanta szanuję i to bardzo dobry grajek, ale RL środowisko zabija jego value

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.